Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

enik yaa bende yarin aml olcam senin ilk resimde yandan elle tuttugun deri illaki oluyo herhalde dimi? kizlar bana dua edin... cokkk tedirginim bilinmezlige dogru gidiyorum. uyaninca nelerle karsilasicam nasil agrilarim olcak oyy oyy. Gelmis gecmis olacak,iyilesmeye önüne bakacaksin Canim,Insallah istedigin sonuca ulasirsin,doktorunu ogrenebilirmiyim

enik yaa bende yarin aml olcam senin ilk resimde yandan elle tuttugun deri illaki oluyo herhalde dimi? kizlar bana dua edin... cokkk tedirginim bilinmezlige dogru gidiyorum. uyaninca nelerle karsilasicam nasil agrilarim olcak oyyy oyyyy
enik yaa bende yarin aml olcam senin ilk resimde yandan elle tuttugun deri illaki oluyo herhalde dimi? kizlar bana dua edin... cokkk tedirginim bilinmezlige dogru gidiyorum. uyaninca nelerle karsilasicam nasil agrilarim olcak oyyy oyyyy
cnm inşallah sen böyle bir problem yaşamazsın daha taş bir göbeğin olsun simdiden çok geçmiş olsun dualarim seninle :KK66:

Bence herşey güzel olacak şimdiden geçmiş olsun güzel haberlerinizi bekliyoruz :KK66:

Dualarim seninle Agrisiz sizisiz surecin olur insallah canim
Hic tedirgin olma uyaninca hic agrin olmuyor bende olmadi sadece belki migden bulanir narkozun etkisi.. Ve oksurunce agri olur
Oksuruk gelmeden az az ilik su ic pastil at agzina ve oksurunce iki dizini getir karnina dogru elinlede karnini tut oksur ben oyle rahat ediyordum ve bu sikintiyi uc gun cektim sigara ictigim icin ..

Iyi geceler.bugun karnim icin yrd.dç.dr. tonguç işkene karnım için gittim.oncelikle cok iyi bir hoca , sebebi gercekleri konusuyor asla insani surukleyecek onerileri yok.10 dakika mua.ettikten sonra baska cocuk dusunup dusunmedigimi sordu.dusundugumu fakat en az 4 yil dusunmedigimi bellirttim... bu aml.suan icin gerek yok dedi cunku dogum sonrasi karnim enine genislemis yatay yirtiklar var ama cok olmadigini belirtti..yok illa olmak istiyorum dedim fakat karnimin enine gerilceginden gobek deligimin cikarilan kisimla gitmeyecegini yeni yapilcak gobek deliginin altinda dikisli sekilde kapatilcagini soyledi. Keske hamilelik dusundugumu soylemeseydim:oops:
Aml olsanda ilk yil hamile kalmadigin surece hicbir sorun olmaz ama yine bollasma olur dedi.aml.surecinin kolay olmadigini ve karnimin durumuna gore onermedigini net bi sekilde ifade etti

Dr gitmisken gogus ve bacak icinide gosterdim ... deforme var ama uylk germede mucizeler bekleme dedi.gogusude tekrar gebelik yasadiktan sonra yapabilcegini soyledi.yani arkadaslar ben en guzel yaslarimi boyle kiyafetleri ardina saklanarak gecircem.ama doktorun yaklasimida dogru
deforme var ama bir dogum daha yaptiginda bu bolgeler beni onarin diye bagiracak dedi :)) ne hayaller kurmustum oysaki.bir ara gizli gizli amlyt olmayi bile dusunmustum...kontrolde esimde yanimdaydi zaten zor ikna etmistm birde dr oylediyince tipis tipis geldim eve:110: Yine de dr beyin tutumunu sevdim .. sirf aml.olayim diyede planimda olmayan bir gebelik yasayamam..suan oturdugum ev kendievim.ama merkezden uzak bir ev daha yaptircam arsasi alindi daha insaat baslamadi insaatin baslamasi mayisi bulcak.tasin et derkn hiiiiiic gebelik yok planimda:63: Forumu sessiz sessiz takip etmeye devam :KK52:

Iyi geceler.bugun karnim icin yrd.dç.dr. tonguç işkene karnım için gittim.oncelikle cok iyi bir hoca , sebebi gercekleri konusuyor asla insani surukleyecek onerileri yok.10 dakika mua.ettikten sonra baska cocuk dusunup dusunmedigimi sordu.dusundugumu fakat en az 4 yil dusunmedigimi bellirttim... bu aml.suan icin gerek yok dedi cunku dogum sonrasi karnim enine genislemis yatay yirtiklar var ama cok olmadigini belirtti..yok illa olmak istiyorum dedim fakat karnimin enine gerilceginden gobek deligimin cikarilan kisimla gitmeyecegini yeni yapilcak gobek deliginin altinda dikisli sekilde kapatilcagini soyledi. Keske hamilelik dusundugumu soylemeseydim:oops:
Aml olsanda ilk yil hamile kalmadigin surece hicbir sorun olmaz ama yine bollasma olur dedi.aml.surecinin kolay olmadigini ve karnimin durumuna gore onermedigini net bi sekilde ifade etti
Zaten tekrar hamilelik dusunuyorsan hiç yaptırma yazık olur ama gerek yok demesine de şaşırdım yani bu haline iyi gerek yok mu dedi

Evet bu halime gere yok dedi@fitifitkesinlikle gebelik dusunuyorum diye dedi..tam gerilmez alt bolgede yigilmis deforme ustte o istedigin gerginlik zor dedi.mini germedede istedigin sonuc olmayacak bir gebelik daha yasa kombin yapariz dedi:KK61:

Oksurmezsen bir sey olmaz :) ilk gun narkozun etkisiyle bebek gibi uyursun zaten, ikinci gun yurutmeye calisacaklar ilk kalktiginda bayginlik gecireceksin, 4 5 gun koltuktan yataktan yardimsiz kalkamiycaksin:) ama sonucta guzel olacaksin az sabir :)

Kizlar bugun cok mutluyum, ameliyata girdigimde 85 kiloydum 2 yil 80 lerden inememistim, bugun tartildim 77 kiloyum, daha da gider insallahh, mutlulugumu paylasayim dedim :KK68:
Ne guzel ya ben hala bir kilo veremedim sabah tartildim o kadar caba bosuna sanki :KK43:

C ChAneL81 Cnm aslında biraz vermeye başlaman lazımdı en azından bir kilo acaba ters giden ne :KK64:tiroid falan yok dimi yolunda olmayan birşey var ama ne anlamadım

cnm kac öğün besleniyosun ben diyet yaparken 6 öğün tüketiyodum 3 ana 3 ara öğün
Ben 3 ogun besleniyorum canim kahvalti yapmayi sevmiyorum ama zorla bir iki yumurta yiyorum sonra ogle de pek acikmiyorum ama yine biseyler yemege calisiyorum aksam da saat 18:30 tan once yemegimi yiyorum hic ekmek yemiyorum pasta felan yemiyorum su az iciyorum bir litre gunde belki ondandir :KK43: kisin hic su icemiyorum ama kola yada baska biseyde icmiyorum yanlis anlasilmasin
Seker desen bi sabah turk kahveme atarim bi kucuk kup..

C ChAneL81 Cnm aslında biraz vermeye başlaman lazımdı en azından bir kilo acaba ters giden ne :KK64:tiroid falan yok dimi yolunda olmayan birşey var ama ne anlamadım
Tiroid yok canim ama yinede diet doktoruna gidecegim bakalim kan tahlili isticegim belki bir sorun vardir ameliyata 62 kilo girdim asagi yukari ve su an ayniyim :KK42:

Ara ogunlerde bazennn bir elma yada bir kac tane tuzsuz badem .. Yesil cay gunde sadece bi tane iciyorum..

Ben 3 ogun besleniyorum canim kahvalti yapmayi sevmiyorum ama zorla bir iki yumurta yiyorum sonra ogle de pek acikmiyorum ama yine biseyler yemege calisiyorum aksam da saat 18:30 tan once yemegimi yiyorum hic ekmek yemiyorum pasta felan yemiyorum su az iciyorum bir litre gunde belki ondandir :KK43: kisin hic su icemiyorum ama kola yada baska biseyde icmiyorum yanlis anlasilmasin
Seker desen bi sabah turk kahveme atarim bi kucuk kup..
tatlim sanirim beslenmende sıkıntı var mutlaka su 2 litre tüketmelisin kahvaltı sart sabahları yoksa metobolizma calismiyor meyve tuket aksamlari 9 9bucuk gibi 1 elma ve 1bardak sekersiz süt tabi bir diyetisyenden yardim almalisin cnm mutlaka ise yariyacaktir :KK66:

X