Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kocaelinde kime yaptiracaksin aml.merkezde mi gebze tarafinda mi bilgi verirsen memnun olurum :)

hmmmm dur tahmin edeyim.....cok güzel gözleri olan Tatli bir bayan
nasilsin canim varmi bir degisiklik??
Sensin o tatli bayan
Odemler iniyor ama coookkkk yavas canim yani esim bile diyo karnin eskisi gibi oturunca ikiye katlaniyor diyo insallah odemdir
Sen nasilsin odemlerin gectimi senin fistik

Sensin o tatli bayan
Odemler iniyor ama coookkkk yavas canim yani esim bile diyo karnin eskisi gibi oturunca ikiye katlaniyor diyo insallah odemdir
Sen nasilsin odemlerin gectimi senin fistik

ödemdendir canim...ben anladimki bu isler cok sabir istiyo... bende hersey biraz gec ilerliyo...Doktor 3 haftada ödemler epey
azalir demisti bende anca 6 haftada azaldi ...suan 7 haftadayim ve anca degisimleri anliyorum biraz farkediyorum
ilk bastan baya moralim bozulmustu herkez 2 haftada anliyo farki bende niye yok diye...
anladimki herkezde sürec farkli....yani sabretcezvalla oturunca bendede ikiye katlaniyo hala o yüzden rahat ol...
birde üstüne nur topu gibi bir kat izim oldu...göbekte sertlik olmustu ameliyattan sonra zamanla masajla dagiliyo dediler
hala yok edemedim tam o sertligin alti sanki sezeryan olmusum gibi bi iz....hadiiii hayirli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…