Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sabah dr uma da yolladim su toplamissin dedi .. Anlamadigim sey odem denen sey gerginlik yapiyor degilmi benim karnim gergin degil heralde en iyi video ile gorulur anlatamiyorum ki derdimi ..
Ne guzel sen dumduzsun canim darisi bana artik beklemekten baska bir cagrem yok

Zifir karanlık :))

Sakarya ama biliyorum akademiyi ve yasin beyi..yakin bir tadidik bayanim karin germesini yapmisti..
ben neden bilmiyorum guvenemiyorum sebebi istanbulda hekimlerin yuzlerce izmit sakarya gibi cok basarili aml.olsada onlarca hasta gormeleri.sirf bu yuzden korkuyorum belki cok yalnis bir yaklasim ama oyle

Yalnis alinti ile yazmis olabilirim pardon :)

Gecmis olsun canim.. Ben korseyi 15 gun daha takip sonrasinda cikaricam .. Dr oyle dedi..

Canim kilo almis olabilir misin acaba? Ben de otururken resim cekip aticam belki benimde oyledir merak ettim simdi
Yok kilom ayni hatta eskisinden daha cok su iciyorum yediklerime dikkat ediyorum spor yapiyorum
Bekliyorum canim otururken cekin resimleri kizlar

cnm seninlr bi goruselim arkadasinin karni nasil memnunmu lutfen beni bilgilendir zira kotu ise cumaya kadar vaktim var binyanlistan kurtarirsin

kizlar acil yardim 2 gun sonra aml. var ikizler grip oldu ve sanki bende olcakmisim gibi ne yapsam ne etsem.. gribin hangi asamasinda aml. ertelenir

Ya kizlar hic bilgi bulamiyorum alper tuncele karin germe yaptiran varmi ameliyatim 1.5 ay sonra yardim lutfeen

alper beye muthis derecede lazerlipo yaptiran var.. ama karin germe icin hic bi vilgim yok. cok ilgili cok tatli bi hoca. ve bence isin ehli biri.. bende ist ama ikizlerim oldugu icin 1 ay annem baksin die kocaelinde olucam.. yoksa kesinlikle ina yaptirirdim. allahim pisman etmesin ins 2 gun sonra kocaelinde gobusumden ic basenimden ve gıdısimdan kurtulcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…