Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaşlar merhaba,
istanbulda yaşıyorum
bahçelievlerde oturuyorum
bende uzun uzun yıllardır göbek ve mide görünümümden çok m
boy 1,59 falan kilom 55-58 arasında değişiyor ama döğum yapmış arkadaşlarımdan bile daha çok göbeğim var
çünkü genetik yapı annemde böyle
bildiğiniz elma şeklinde vücur ayrıca benim hemen göğüs altımda sabki 2 gögüs daha var göbekle midem hatta alt karnım bile hepsi birleşik gibi inanılmaz kaba ve iri gösteritor kimse 55-58 kilo aralığında olduğuma inanmıyor
çünkü bacaklarım ince tüm kilo üst bedende toplanıyor ..

o nedenle bende kısmet olursa doğum yaptıktan sonra karın germe+ lipo şeklinde bir operasyon düşünüyorum
şuanda evliyim ve bebek düşünüyoruz ..

fakat bunun için şimdiden para biriktirmek istiyorum ..

dikkat ettiğim bir nokta var kimse fiyat bilgisi yazmıyor.. neden?
yani bakıyorum diğer topiklerde doğum ücretleri doktor isimleri çok net yazılıyor ..

eminim herkesin oparesyonu alınan yağ oranı vs farklıdır ama bi orta rakam vardır ben zaten özelliklerimi yazdım
burada sizden ricam bana ortalama bir rakam ve doktor ismi yazarmısınız?

neticede bağdat caddesindeki doktorla
bahçelievlerdeki doktor bir değildir

lütfen fiyat ve doktor konusunda yardımcı olabilirmisiniz?
özel mesaj da atabilirsiniz
bu bilgiye çok ihtiyacm var
eşimi şimdiden ikna etmeye çalışıyorum
Selam arkadasim bende senin gibi mideden cok sikayetciydim kocaman bir midem vardi ve herkes hamile saniyordu.. Tam bir ay once karin germe ve liposaksin oldum ve gecti.. Ben de bahcelievlerde oturuyorum incirli ethica hastanesinde dr gokcen ayyildiza ameliyt oldum 7600 liraya.. Baska sormak istedigin bir sey olursa sorabilirsin canim..

Arkadaşlar merhaba,
istanbulda yaşıyorum
bahçelievlerde oturuyorum
bende uzun uzun yıllardır göbek ve mide görünümümden çok müzdaribim..

boy 1,59 falan kilom 55-58 arasında değişiyor ama döğum yapmış arkadaşlarımdan bile daha çok göbeğim var
çünkü genetik yapı annemde böyle
bildiğiniz elma şeklinde vücur ayrıca benim hemen göğüs altımda sabki 2 gögüs daha var göbekle midem hatta alt karnım bile hepsi birleşik gibi inanılmaz kaba ve iri gösteritor kimse 55-58 kilo aralığında olduğuma inanmıyor
çünkü bacaklarım ince tüm kilo üst bedende toplanıyor ..

o nedenle bende kısmet olursa doğum yaptıktan sonra karın germe+ lipo şeklinde bir operasyon düşünüyorum
şuanda evliyim ve bebek düşünüyoruz ..

fakat bunun için şimdiden para biriktirmek istiyorum ..

dikkat ettiğim bir nokta var kimse fiyat bilgisi yazmıyor.. neden?
yani bakıyorum diğer topiklerde doğum ücretleri doktor isimleri çok net yazılıyor ..

eminim herkesin oparesyonu alınan yağ oranı vs farklıdır ama bi orta rakam vardır ben zaten özelliklerimi yazdım
burada sizden ricam bana ortalama bir rakam ve doktor ismi yazarmısınız?

neticede bağdat caddesindeki doktorla
bahçelievlerdeki doktor bir değildir

lütfen fiyat ve doktor konusunda yardımcı olabilirmisiniz?
özel mesaj da atabilirsiniz
bu bilgiye çok ihtiyacm var
eşimi şimdiden ikna etmeye çalışıyorum
cnm genelde estetik yapilinca kombine yapilio ayri ayri fiyat olunca yukselio mesela ben mini karingerme ust bacak gıdı lazerlipoliz yapilcak 7bin tl vericm kocaelinde.. ama mesela ist leventteki doktor sadece karin ve ust bacak lazer lipolize 10bin istedi. etilerde 14bin dediler. senkafadan fiyati 10bin ustu dusun ona gore biriktir. butuk ihtimal sana karin germede gerekicek .. yardimci olabildimmi bilemiyorum

Selam arkadasim bende senin gibi mideden cok sikayetciydim kocaman bir midem vardi ve herkes hamile saniyordu.. Tam bir ay once karin germe ve liposaksin oldum ve gecti.. Ben de bahcelievlerde oturuyorum incirli ethica hastanesinde dr gokcen ayyildiza ameliyt oldum 7600 liraya.. Baska sormak istedigin bir sey olursa sorabilirsin canim..

arkadaşım çok teşekkür ederim ... 7600 sanırım normal bir fiyat ..
istersen özelden yazabilirsin
kaç kiloydun ve şuanda karnın nasıl görünüyor ?
ben genelde medicalpark hastanesine gidiyorum ama zaten yüksek fiyatlı bir hastane ama ethicanın da ondan kalır yanı yok fiyatlarda ..
süreç nasıl işledi şuanda nasılsın ?
fotoğraf varmı görebileceğim

cnm genelde estetik yapilinca kombine yapilio ayri ayri fiyat olunca yukselio mesela ben mini karingerme ust bacak gıdı lazerlipoliz yapilcak 7bin tl vericm kocaelinde.. ama mesela ist leventteki doktor sadece karin ve ust bacak lazer lipolize 10bin istedi. etilerde 14bin dediler. senkafadan fiyati 10bin ustu dusun ona gore biriktir. butuk ihtimal sana karin germede gerekicek .. yardimci olabildimmi bilemiyorum

arkadaşım ilgin için sana da teşekkür ederim
benimde annem gebze de oturuyor eğer memnun kalırsan bende gebze de yaptırabilirim,
gebze de nereye yaptıracaksın arkadaşım?

bacak değilde mesela bende sırtta çok etli kol altımda sırtımda sanki gögüs var gibi

X