Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ağrısız sızısız memnun kalacağın sonuçların olur inşallah..@arzum77

Uyu uyan bakalım sende sağlıkla atlat şimdiden geçmiş olsun

Inşallah ağrısız sizisiz atlatirsin cnm

Cnm hayirli haberlerini aliriz insallah.genel anestezi ile mi olucak bu operasyon.

güzel sonuç Alman'ı temenni ederek hayırlı uğurlu olsun diyorum arzum77

Şimdiden geçmiş olsun amelyat sonrası en cok bakım gerektiren operasyonlardan biri kolay atlatmanı dilerim

Can'ım gözün aydın ayak iyileşti aml günü alındı hayırlısı olsun herşey yolunda gider ağrısız acısız atlatırsın inşallahh

Dualarim seninle arzumcum iyi haberlerini bekliyoruz takipteyim :)
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim
adan canım genel anestezi ile olacak evet
:)
tboz muhakkak canım hijyen dikkat önemli
Genital estetik bölümünde de konu açarım artık

Ilk günlerde boyle olurmuş daha sonra doğallaşacakmış ilk seanstata öyleydi sonrasında açılmıştı beklemedeyim daha duş bile almadım

Ben 30 ekimde ameliyat oldum senin de ayni zamanlarda heralde, nasil durumun, benim dikisler iyilestide karnimin ici hala aciyor
Evt sen benden bikaç gün evvel ameliyat olmuşsun,benimde dikşlerim iyileşti,korseyi ara ara takıp ara ara çıkarıyorum.karnım benimde acıyo, özellikle göbek deliği çevresi..zamanla geçecek inşallah bunlarda...

Burada çok yeniyim , sizleri takip ediyorum, 9 aralıkda karın germe ameliyatı olacağım kısmetse, bol bol okudum yazanları, hepinize çok gelmiş geçmiş olsun.
Kaşlara kontür yazılarınızı okuyorum, istanbulda mı yaptırıyırsunuz ve nerede ve fiyatı? Yardımcı olursanız sevinirim

Hayırlı olsun kararınız Ameliyata az kalmış
Hangi doktora olacaksınız? Tam karın germemi?
Bende kaş kontür yaptırdım. Hatta İzlemeye alırsanız fotolar var görebilirsiniz Netde yaptırdığım albümde yorumlarda yazıyor canım

Esteword dr kamran bey
Aniden gelişti ve bu merkezde bu doktorun önünde muayene olurken buldum kendimi, yıllar önce vazgeçmiştim şimdi artık vazgeçmeden bu işi bitirmek istiyorum hayırlısı ile,
Büyük mücizeler yok aklımda , bşraz toparlasın beni yeter. Martta göğüs küçüktme ve kol lipo yapacak kısmetse.
Sana da şimdiden geçmiş olsun, resimlerine baktım nazar değmesin karnın harika, dikişler süper iyileşmiş. İnşallah benim de öyle olur.

Hayirli olsun insallah hersey istedigin gibi olur beni habersiz birakma lutfen

Suan en çok senin sonucunu merak ediyorum lütfen bizi habersiz birakma

Resim yukledim otururken sizde boyle oldumu ?

Tekrar merhaba canım
Ben yeni resmi gördüm. Senin ameliyatta bişeyler iyi gitmemiş...Karnın kat kat ve yağlı.
Ödemle alakası yok belli.

Benim karnım ameliyattan sonra böyle değildi. 6 ay oldu ve benim karnım hala dümdüz. Simitler de yok. Ayakta da oturunca da dümdüz...
Senin ise sanki ameliyat olmamış gibi görünüyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…