Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Nasip olursa ocakta ercan beye
Hayırlısı olsun inşallah

Sana izin benden yok bir kere otur yerinde kilo ver öyle ol yani illa olacaksan bana kalsa evlen arkasından bekle evlilik otursun(ne demekse bu evlilik otursun:) sonra çocuk en az 3 sonra emzir o bitsin ondan sonraa

Bende bu aralar dudaklarıma taktım nude rujlara hayranım Aralık'ta al yanak'ı kaldırabilirsem belki küçük bir dolgu yaparız

arada kacamak olur canim yoksa hayatimiz diyetle gecemez dimi istedigimiz kiloya gelince zaten gerisi kolay
Pizza Yemedim oglen bol sebzeli melemen yedim ekmeksiz
Kaçamak olmasın Serap yani şu dönemde önce eksileri bir gör ondan sonra ayda bir defa kendine ödül verirsin üç aydır ağzımın suyu akıyor tatlı tatlı diye

Valla duramam secret kızları gibi olana kadar uğraşıp durucam :)) bazen diyorumki onlar kadınsa ben neyim ayol :))
Canım biz ewimizin kocalarımızın secret kızlarıyızAyrıca o secret kızları bizim gibi doğumlar yapsınlarda görim ben onların secretliklerini..ahhhh ahhhh zamanında ne secrettik bizde..canım sen bu halinle bile süpersin

Fena sardım fena ayyyy komplekse soktular beni ahhhh zamanında ne kadarda fit ve güzeldim yamuldum yamuldum 1+2 malum şaftım kaydı bu yaz havuz Başı güzeli seçilmezsem nickimde zuzu olmasın :))

Fena sardım fena ayyyy komplekse soktular beni ahhhh zamanında ne kadarda fit ve güzeldim yamuldum yamuldum 1+2 malum şaftım kaydı bu yaz havuz Başı güzeli seçilmezsem nickimde zuzu olmasın :))
Seni komplekse sokanları gönder bana bacım.ben onların şaftını bi kaydirim.
Sen Havuzun deyil k.k.nın secreti oldun.canımcım.
Yani seni görmesem dediklerine inanırdımda,gördüm kendine haksızlık etme

Seni komplekse sokanları gönder bana bacım.ben onların şaftını bi kaydirim.
Sen Havuzun deyil k.k.nın secreti oldun.canımcım.
Yani seni görmesem dediklerine inanırdımda,gördüm kendine haksızlık etme
Sağol can can o senin güzelliğin, hele bir yaz gelsin Allahın izniyle fırtınalar estireceğim k.k da

Kaçamak olmasın Serap yani şu dönemde önce eksileri bir gör ondan sonra ayda bir defa kendine ödül verirsin üç aydır ağzımın suyu akıyor tatlı tatlı diye
Yok zuzu kacamak yok simdilik kilolari verdikten sonra kacamak yaparim
Allahtan turkiyede ki gibi baklavalar yok burda ama pastalari fena guzel buranin hele macaronlari neyse cok yedim onlardan zamaninda artik yaza dogru yerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…