Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Valla Can'ım herşey normale döndü benim. Hatta foto ekliyim bak diyeceğim ama Yani karındaki gerginlik gitti esnedi sonuçta orasınında esneyip normale dönmesi normal

Kiz vallahi ne guzel sey bu narkoz uyuyorsun uyaninca olmus bitmis hersey bide sonrasinda zorluk cekmedim hic ondan hic korkum yok dur bakalim sirada burun var muhammet dilbere yazdim bile ama acele etmiyorum
Ay Emre İlhan da çok iyi,onuda düşün bence
Ayağım iyileşsin de ameliyat gününü alacam hemen. Narkozum geldi

Bencede cok guzel bikiniler var artik hem yuksek bel bikini de moda oldu ben dovme yaptirmam dedigin gibi daha da cok goze batabilir goze carpinca

İner Can'ım,kesinlikle iner.
Sezeryan izinden olsaydı aslında iki kesi izimi var şimdi peki?

Ay Emre İlhan da çok iyi,onuda düşün bence
Ayağım iyileşsin de ameliyat gününü alacam hemen. Narkozum geldi
Hahhaha ay evet ayagin bir an once iyilessin artik hayirlisiyla sende olamadigin ameliyatini bir an once ol
emre ilhan da iyide randevulari bir sene sonra veriyor gerci zamanim var ama sanki muhammet beyin burunlarini daha cok begendim gibi bakalim kismet

Bencede cok guzel bikiniler var artik hem yuksek bel bikini de moda oldu ben dovme yaptirmam dedigin gibi daha da cok goze batabilir goze carpinca
Var var olmazmı bel kısmı katlanıp istediğin gibi ayarlanan bikiniden giyimdim ilk başta.. Renk renk çok güzel duruyor hem çok kalın değil.. O kısıma gel ben yardımcı olurum fikir amaçlı

Valla Can'ım herşey normale döndü benim. Hatta foto ekliyim bak diyeceğim ama Yani karındaki gerginlik gitti esnedi sonuçta orasınında esneyip normale dönmesi normal
Inanirim canim sonucta deri esniyor bana mantikli geliyor yani kesi yeri iniyorda genital inmiyormu sanki

Kiz vallahi ne guzel sey bu narkoz uyuyorsun uyaninca olmus bitmis hersey bide sonrasinda zorluk cekmedim hic ondan hic korkum yok dur bakalim sirada burun var muhammet dilbere yazdim bile ama acele etmiyorum
Bir tanıdığım Baris Çakır (yanlış hatırlamıyorsam ismi buydu) 0 morluklâ geçti ameliyat sonrası çok rahat gecirdi

Var var olmazmı bel kısmı katlanıp istediğin gibi ayarlanan bikiniden giyimdim ilk başta.. Renk renk çok güzel duruyor hem çok kalın değil.. O kısıma gel ben yardımcı olurum fikir amaçlı
Hele bir yaz gelsin kesin isterim senden tuyolar :)) tsk ederim

İner Can'ım,kesinlikle iner.
Sezeryan izinden olsaydı aslında iki kesi izimi var şimdi peki?
Yok canım sezeryan çizgim ortada kaldı
Onu kesip attı
Aslında sezeryan çizgim den yapsaydı yani daha üstten altta vajina ya kadar daha çok deri vardı göbek deliği yetişirdi belki
Ama nedense artık çok takmıyorum
Sezeryan çizgilerim 2 tane iç içe geçmişti belki o yüzden de aynı hizada yapmak istemedi

Bir tanıdığım Baris Çakır (yanlış hatırlamıyorsam ismi buydu) 0 morluklâ geçti ameliyat sonrası çok rahat gecirdi
Artik burun ameliyatlari hafif morluk sislikle geciyormus yeni teknoloji sagolsun :) tabi ilk gunler zor olabiliyormus napalim katlanacaz artik guzellik ugruna:) ben burnumu ya muhammet dilber ya emre ilhana dusunuyorum canim sagol yinede

Benim anladigim ercan bey kesi izini cok asagidan yapmak istemesi onun icin dikey izi oluyor sanirim

İyi o kesilerin gitmesi iyi olmuş

Benim anladığım da o
Dikey iz de çamaşırin altinda kalacak mantığıyla
Ben daha gormedim ne kadar uzun ne kadar kisa o iz acaba yani camasir icinde kaldiktan sonra sorun degil bence tam uc hafta dolunca hem dikisleri aldir hem bantlari cikart dedi bakalim merakla bekliyorum bende

Melebex yani sezeryan kesisi duruyomu anlamadım..tam sezeryan izinden kesilmiyomu

Yok Can'ım durmuyor
Sezeryan kesisinin 2 parmak aşağısı ile
eski göbek deliğimin altını birleştırdi
Aradaki deriyi çıkardı işte
Eski göbek deliğim de dikine çizgi oldu

Yok Can'ım durmuyor
Anladım canım..bende muayenede sordum üst deri yetişirmi diye,karnını şişir,nefesini tut,içine çek dedi..baktı,yetişir gibi gözüküyor dedi..ama çokda net kesin yetişir demedi..inşallah yetişir

Yok Can'ım durmuyor
Melebex dikey iz benim arkadaşlarım da BenToprak ve A ada222 hiç kalmadı o diikey iz en iyi iyileşen yer demiş dr bende yoktu bende kocaman karın ve sarkık deri vardı zaten onlarda gördüğüm dikey iz çok kısa bi izdi her doktorun tekniği farklı özel bölge yukarı gerginlikten ve dikiş izi yukarda kalır diye yapmıyor biliyorum zaten çok yenisin 1 senede izin göze batmaz benim meme küçültmede kalmamıştı karınıda dövme yaptırmıştım orta belirgindi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…