Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar bu gerilme,patlayacak gibi olma hissi oluyor hele bende çok yediğimde hala oluyor sabah anca vc den sonra karnım iniyor:) sizlerinki olağan koca göbek kesildi biçildi ağır spora bana izin vermemişti ilk dönemler sporcu karnı anca sıkı sporla olur kas baklava bende başlayacağım haftaya salona şu yeme işini kessem olacaktaa

evet canm sporsuz mucize beklememk lazım onarilan kaslarin sekillenmesi ve guclenmesi icin sart sislikler gidip geliyo benim sabah duz aksam bombe bazende butungun patlayak gibi oluyor

Uyyyy hala devam ediyormu ay baklavalarım olmasada olur şöyle bi çökseydi :)) neyse sabır yarabbi al yanak bana sadece bacak çalışabilirsin dedi pilatesi sordum onaylamadı Sırt çalışmak istiyordum neyse biraz daha bekliyelim herşey güzel olur inşallah. Şeker senin göbiş zaten çok güzel birde baklavalı halini düşünemiyorum valla çatlarım orta yerimden

evet canm sporsuz mucize beklememk lazım onarilan kaslarin sekillenmesi ve guclenmesi icin sart sislikler gidip geliyo benim sabah duz aksam bombe bazende butungun patlayak gibi oluyor
Ay ben birde regli sendromuna girdim 10 gün önce Başlıyor bende sonra regli oluyorum bir haftada öyle geziyorum Şiş olmayan günüm yok aboooooo ne çektik beeeee

Ay ben birde regli sendromuna girdim 10 gün önce Başlıyor bende sonra regli oluyorum bir haftada öyle geziyorum Şiş olmayan günüm yok aboooooo ne çektik beeeee
sorma cnm ya regli donemini hic sorma zaten neyseki bende cok uzun surmuyor sanirim biz kadinlari memnun etmek biraz zor benim birde backlar var 12 gunum kaldi napcam bakalim

sorma cnm ya regli donemini hic sorma zaten neyseki bende cok uzun surmuyor sanirim biz kadinlari memnun etmek biraz zor benim birde backlar var 12 gunum kaldi napcam bakalim
Allah kolaylık versin bacım :)) korseyle akraba olmana az kaldı yalnız iyi bir yanı var şu soğuk günlerde iyi sıcak tutuyor

kızlarr bana bı akıl verın lütfen .. bırde bana cevap yazan alıntılıyarak yazarsa cok sevınırım bakmak daha hızlı oluyor. gelelim soruya.. ben karın germe düşünüyordum lakın ıkızlerım 1.5 yasında olduğu ıcın doktor görüşmemde ogrendımkı 3 ay kucağıma almam lazım kı bu ımkansız oluyor. bende lazerlıpo yaptırmaya kesın karar verdım . velhasıl x doktoru ıst tanınmış bırı ve 8500tl fıyat verdı ısındende emın gıbı cunku burda yorumları okudum. kocaelıde y doktoru var oda orda ıı ama tanınmış bırı degıl bırde lazerlıpo ıcın referans bulamadım. aynı ıslem ıcın 4500tl fıyat verdı. aılem kocaelıde yasıyor eger orda bu ıslemı gerceklestırısem ıkızlere annem bakabılır. burda bu ıslemı gerceklestırısem ıı bı doktorda olucam ama ıkızlere kayınvalıde ne kadar bakar benı ne kadar anlar bılemıorum. bu tarz estetık op. ıcın bıraz gerı kafalı .. lütfen yerımde olsanız ne yaparsınız?

kızlarr bana bı akıl verın lütfen .. bırde bana cevap yazan alıntılıyarak yazarsa cok sevınırım bakmak daha hızlı oluyor. gelelim soruya.. ben karın germe düşünüyordum lakın ıkızlerım 1.5 yasında olduğu ıcın doktor görüşmemde ogrendımkı 3 ay kucağıma almam lazım kı bu ımkansız oluyor. bende lazerlıpo yaptırmaya kesın karar verdım . velhasıl x doktoru ıst tanınmış bırı ve 8500tl fıyat verdı ısındende emın gıbı cunku burda yorumları okudum. kocaelıde y doktoru var oda orda ıı ama tanınmış bırı degıl bırde lazerlıpo ıcın referans bulamadım. aynı ıslem ıcın 4500tl fıyat verdı. aılem kocaelıde yasıyor eger orda bu ıslemı gerceklestırısem ıkızlere annem bakabılır. burda bu ıslemı gerceklestırısem ıı bı doktorda olucam ama ıkızlere kayınvalıde ne kadar bakar benı ne kadar anlar bılemıorum. bu tarz estetık op. ıcın bıraz gerı kafalı .. lütfen yerımde olsanız ne yaparsınız?

bende seni öpüyorum canım fazla özletme kendini arada uğra unutma bizi :)

cumartesi 15 30 a randevu aldım bende.gitmişken al yanak görsün bi.hem sero'yu ziyaret ederim :) meme konusunda hala kararsızım resmen kasınıyorum tam ıyılesemeden olmasam mı olsam mı ne yapsam hiç bilmiyorum :)

Çocuklar önemli tabi ama önceliğin Dr Una güvenmek olmalı
Istabul bir ucundan bir ucuna gidince şehir dışına çıkmış gibi oluyorsun
Kocaeli istanbul çok uzak değil 1-1,5 saat
Bence İstanbul'da ameliyat ol (yani içine sinen Dr da)
Git gel yaparsın hastaneye
Çocuklar annende kalır

Slm kızlar bir gün daha bitiyor aml az kaldı heyecan yerini korkuya bıraktı sigara içmeyede devam ediyorum ay çok karmaşık ruh halim adet geciktiriciyi de dün içmeye başladım sizdede böyle heyecan korkuya dönüştümü ay ne bileyim valla vazgeçip parayı yemek istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…