Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

C ChAneL81 canım şöyle badi giyince içine çökmüş bir Görüntünün hayalini o kadar çok kuruyorumki umarım sonucum iyi olur yoksa oynatmaya az kaldı doktorum nerdeeeee :)) bakalım al yanak ne diyecek tekrar aml olmak zorunda kalmam inşallah

C ChAneL81 canım şöyle badi giyince içine çökmüş bir Görüntünün hayalini o kadar çok kuruyorumki umarım sonucum iyi olur yoksa oynatmaya az kaldı doktorum nerdeeeee :)) bakalım al yanak ne diyecek tekrar aml olmak zorunda kalmam inşallah
Kim'istemez oyle icine cokuk bir karin ah ah :)) insallah gerek kalmaz canim tekrar ameliyat olmayi kimse istemez :KK43:

Uzulme canim daha cok erken insallah iceriye gomulur de bi daha cikmaz o karnin :KK70:
Cozumu var sonucta canim dr elinin altinda elbet duzeltir geregi olursa tabi :KK66:

tsk ederim baharcigim yarin ucuyorum insallah optum

sen hic konusma zaten tahta gibisin daha ne olsun :KK70:
Canım sen ne zaman çıkacaksın hastaneden

Selam kızlar. Bir karnı şişte burada var, bendeniz :) ben artık en azından o kalın korseden kurtuldumda kıyafetlerin altında onu saklamaya uğraşmıyorum.
Bi sütyen bi kazak oh mis :) şişliğe üzülmeyin len :) ben bile şişiyorsam herkes şişer. Birde regl öncesi dönemim siz tahmin edin işte.
Bu silikon jeli çok sevdim. Bir haftadır kullanıyorum. Yumuşacık yapıyor deriyi ve uzun süre etkisi dvm ediyor. Bence iyi gecelecek yaraya.
Tombikto memişkolarmı çok seviyorum :rolleyes:
C ChAneL81 'im seninle beraber gün sayıyor perşembeyi bekliyorum. Ve dua ediyorum kolaylıkla atlat diye. Benim devre zuzu53 zuzu53 @Merops ve diğer tüm herkesi öpüyorum :KK15:

Selam kızlar. Bir karnı şişte burada var, bendeniz :) ben artık en azından o kalın korseden kurtuldumda kıyafetlerin altında onu saklamaya uğraşmıyorum.
Bi sütyen bi kazak oh mis :) şişliğe üzülmeyin len :) ben bile şişiyorsam herkes şişer. Birde regl öncesi dönemim siz tahmin edin işte.
Bu silikon jeli çok sevdim. Bir haftadır kullanıyorum. Yumuşacık yapıyor deriyi ve uzun süre etkisi dvm ediyor. Bence iyi gecelecek yaraya.
C ChAneL81 'im seninle beraber gün sayıyor perşembeyi bekliyorum. Ve dua ediyorum kolaylıkla atlat diye. Benim devre zuzu53 zuzu53 @Merops ve diğer tüm herkesi öpüyorum :KK15:
Eksik olma canim benim dualariniza ihtiyacim var :KK15:

Sağol devrem sen nerelerdesin bakıyım sesin çıkmıyordu sendemi şişiyorsun offf ki be offffff valla gidip al yanak'a bir göstericem bir ay oldu göstermeyeli :KK70: belki yanaklarınıda mıncırırım :)) göbişinde değişiklik hissediyormusun tatlım bende dün başladım jele korsemide gündüz takıp gece çıkartıyorum

:KK17:En Büyük TÜRKİYE Ay turkiyeme memleketime kavusacagimmm az kaldii

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    152,9 KB · Görüntüleme: 67
X