Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Slm kızlar bir gün daha bitiyor aml az kaldı heyecan yerini korkuya bıraktı sigara içmeyede devam ediyorum ay çok karmaşık ruh halim adet geciktiriciyi de dün içmeye başladım sizdede böyle heyecan korkuya dönüştümü ay ne bileyim valla vazgeçip parayı yemek istedim:mad::KK70:

ohooo ben kac kere vazgecıp tatile gitmeyi düşündüm bilemezsin özellikle son hafta :) sakın vazgeçme :)

ohooo ben kac kere vazgecıp tatile gitmeyi düşündüm bilemezsin özellikle son hafta :) sakın vazgeçme :)
Valla kalbim yerinden çıkacak gibi gün boyu öyle :)şaşırdım halime aml olacağım diye heyecandan gülüp duruyordum şimdi deli gibi bir korku var ruh halim değişti :KK70:bugün parayı yatıracağım sonra vazgeçemem:))))

Valla kalbim yerinden çıkacak gibi gün boyu öyle :)şaşırdım halime aml olacağım diye heyecandan gülüp duruyordum şimdi deli gibi bir korku var ruh halim değişti :KK70:bugün parayı yatıracağım sonra vazgeçemem:))))

Parayı önden verme acelen ne:) ameliyat günü öncesi yada sonrası ödersin al koynuna paranı dursun vazgeçme tabi varsa ihtiyacın

:KK70:Cumartesi ameliyat ya bugün ya yarın yatırayım artık olayım artık böyle göbekli olmuyor 3çocuktan sonra gerekli :rolleyes:hayırlısı olsun artık:KK14:
Ameliyattan sonra ödedim ben parayı taburcu Olacağım gün :) al yanak'mı ameliyat edecek senide

@SeraParis Şekercim ne durumdasın umarım herşey yolundadır rabbim yardımcın olsun, kendine iyi bak. Al yanak Dediğimiz kadar varmıymış :KK70:

Serroo kesiliyor deemi ayyy herşey istediği gibi olsun inşallah

zuzu sen ödem çayı içiyormusun hala ben tatillerde aldım kilo başladım onada belki ödemdir gider diye :))) spora çok ağır girme daha yeni senin ameliyatın

Goji beer iç yada sabahları ye çok iyi ödem için ben bir aydır düzenli sabah 15 tane yiyorum akşamda çayını içiyorum ödem için çok iyi kiloda verdiriyor 6kilom öyle gitti:KK66:

lütfen ama lütfen sigara içme ben çok çilesini çektim

Kızlar seraptan haberiniz varmı? Dünden beri hiç yazmamış buraya merak ettim. En son uçağa binmeden resim atmış :)
Sabah ilk onu aldıysa ercan bey şuan ameliyatının sonlarında olmalı. Şu hepimizin yakındığı meşhur izlerimizi var eden dikişleri atıyordur şuanlarda diye tahmin ediyorum :)
İyi kalpli melek arkadaşımız umarım güzel bir göbekle uyanırsın, umarım derin de yetişmiştir. Allah yavrularına ve aile bağışlasın seni :nazar:

X