Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bende Oğlumu aldıktan sonra geleceğim büyük ihtimalle

Tmm canim ayirrim merak etme sen

Iki ay sonra biraz azaliyor aksam olunca yinede sisiyorsun 6-8ay sonra tam sonuc belli oluyor, benim resimlere bakarsan belki oluyor degisiklik, ödem artik bitti cok sükür bende
Cnm baktım resimlerine senin göbek deliği üstünde çatlak var miydi? Bu arada senin kide çok güzel olmuş doktorun kimdi

günde 2 kez sürecekmişiz canım bana öyle söyledi..bende bantları kullanıyorum bu 2.haftam..ama önümüzdeki hafta direk kremlere baslasam mı dıye dusunuyorum.spor yaptığım ıcın sureklı cıkıyo bantlar.bu arada izlerim simsiyah duruyo cok can sıkıcı..

Düşün boru gibi olan bacaklarım şuan duba gibi oldular oy ben nerelere gideyim nasıl edeyim amma ödemli hatunmuşum sen benim kadar değilsindir oturunca resmen mini germelik bir göbeğim var yaaaaaa

benimde göbeğim öyle yandan bakınca duruyo resmen geçer mi ki ya?o kadar acı cektık ınsan sınır oluyo gorunce

Ay yapmayin kizlar oyle demeyin ben ercan beye gerim gerim gersin dicem valla revizyonu cekemem

Ay yapmayin kizlar oyle demeyin ben ercan beye gerim gerim gersin dicem valla revizyonu cekemem
Anladığım kadarıyla bu dönemde ödem oluyormuş fakat benimki biraz fazla gibi geliyor tabiki al yanak'ın değerlendirmeside çok önemli bakalım cuma günü ne diyecek içine çökük bir göbeğin hayalini kurup duruyorum ve çokta üzülüyorum

Canım ne sporu yapıyorsun
Ercan bey 1 ay sonunda tempolu yürüme hatta koşma yapabilirsin
Ancak 3 ay karın kaslarını çalıştırmak yok dedi
Sensin kaçıncı günün

Canım ne sporu yapıyorsun
Ercan bey 1 ay sonunda tempolu yürüme hatta koşma yapabilirsin
Ancak 3 ay karın kaslarını çalıştırmak yok dedi
Sensin kaçıncı günün

yürüyüş yapıyorum tempolu kosar adım dıyebılırım.ara ara canım acıyo yavaslıyorum canım..bnm 40 gün olcak nerdeyse..aynen bana da karın kaslarını calıstırma dedi.ben arada dayanamayıp squat yapmayı denıyorum gerçi

bende yazdım ercan bey'e cumartesı arkadasımı zıyaret edeceğim arada uğramak ıstıyorum dedım ama cevap vermedı henüz..bakalım ne dıcek

Üzülme Can'ım,düzelir belki yaa.. Düzelmezse çözüm üretir sonuçta

Bence karnını zorlama fazla.. Zaten karın çalışmaya başlayınca hemen etki ediyor ağrı hamlık oluyor.

Şişen şişene ya arkadaşlar bende hala şişiyorum off tahta gibi olucakmı acaba

benimde göbeğim öyle yandan bakınca duruyo resmen geçer mi ki ya?o kadar acı cektık ınsan sınır oluyo gorunce

Merhaba Zuzu
canım biraz daha sabır gerek. Ödemler geçer. Bende de zaman aldı ödemlerin geçmesi.
Ameliyattan bunca zaman geçti hala arasıra karnımda hafif ağrı oluyor, yani sanki iğne batıyor gibi bişeyler oluyor.
Bu arada bir tavsiyem olacak yemek hususunda dikkatli olmak gerekiyor. Fazla kaçırınca başka yerler kilo alıyor, kollar sırt bacaklar ...

Ya pardon Merops
yanlışlıkla sana cevap yadım. Aslında Zuzu ya yazdıklarım hepimiz için geçerli.
Spora gelince çok erken spor için. Ben hala sadece yürüyüş yapıyorum. Haftada 3 defa da hafif pilates yapıyorum.
Aceleye gerek yok. Yemeklere dikkat edin ki başka yerler yağ bağlamasın.

zaten ömrüm diyetle geçiyo canım ya artık cok sıkıldım ama mecbur:)dikkat etmeye calısıyorum spora fln basladım...10 kg daha vermek istiyorum yavas yavas ve sporla tabi.bakalım ne olcak..

Uzulme canim daha cok erken insallah iceriye gomulur de bi daha cikmaz o karnin
Cozumu var sonucta canim dr elinin altinda elbet duzeltir geregi olursa tabi

mrb sera size iyi yolculuklar, hersey gonlunuzce olsun canim
tsk ederim baharcigim yarin ucuyorum insallah optum

Şişen şişene ya arkadaşlar bende hala şişiyorum off tahta gibi olucakmı acaba
sen hic konusma zaten tahta gibisin daha ne olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…