Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Can can ödem çayını bir ay kullanıp bıraktırdı güzel yanak şu an Lipton form çayı içiyorum içinde maydanoz tozu var sporla ilgili pek birşey yapamıyorum doktorum civanım izin vermedi pilates düşünüyordum daha sonra dedi şu an sadece yürüyüşle destekliyorum. Ödem olabilir seninki kilo değildir bence :)) kolay gelsin şeker

hayırlısı olsun cnm ıns sonucu istediğin gibi olur :):)

canım aksam vatsaptan konustum iyiydi.sabah aradım ama açmadı muhtemelen cıkmadı.c tesi yanına gideceğim inş.

Kuzum... Şu ödem çayları falan var. İçiyormusun onlardan ? Birde tuvalet durumun Nasıl? Kabızlık varmı,normal çıkıyormusun tuvalete?
Kuzum her gün kuru incir yiyorum ve Lipton form plus içiyorum wc sorunum ara ara oluyor onuda bitkisel bir ilaçla çözüyorum

@SeraParis sabah 7 ye dogru cıktı evden erkenden hastanedeydi internet bi türlü vermediler kimseye yazamadı cocuklarını da göremeden sabah 10 gibi amelyata girdi. Bana söyledi kk dakilere yaz diye ama benim de en yogun günüm bugün ancak fırsat bulabildim. Kaç saat süreceğini sormamış ben de tahminen 3 ten sonra takip etmeye başlayacagım. Ercan bey göz kapaklarınıda yapmaya karar vermiş sadece karın germe ve göz kapağı yapılmış olacak muhtemelen pazar günü çıkacak hastaneden. Haberler şimdilik bu kadar :) Hastaneye gelecek olan var sa cumartesi öğleden sonra gelin ben de o gün orda olabileceğim tanışırız

bana da spor yapabilirsin dedi yürüyüş ve koşu..bende yürüyüşü haftada 4 ve bayağı tempolu yapıyorum cok sukur bır sıkıtnı yasamadım.ödem cayınıda azalt ama iç dedi.

Goji beer iç yada sabahları ye çok iyi ödem için ben bir aydır düzenli sabah 15 tane yiyorum akşamda çayını içiyorum ödem için çok iyi kiloda verdiriyor 6kilom öyle gitti
Temin edeyim onuda deniyeyim dün orjinal elma sirkesi aldım mayalanmamış doğal olandan bu sabah ona başladım ay midem Hangar gibi

Goji beer iç yada sabahları ye çok iyi ödem için ben bir aydır düzenli sabah 15 tane yiyorum akşamda çayını içiyorum ödem için çok iyi kiloda verdiriyor 6kilom öyle gitti

canım nerden aldın internetten mi ? nasıl kullanıyorsun sadece bununla vermemişsindir heralde kiloyu..ay bende 7 8 kg daha vermek ıstıyorum.

Ak
canım nerden aldın internetten mi ? nasıl kullanıyorsun sadece bununla vermemişsindir heralde kiloyu..ay bende 7 8 kg daha vermek ıstıyorum.
aktardan aldım Can'ım gidenin yarısı ödemdi :)evet hafif bir diet yaptım beraberinde:)

Ah ben bursada olmasam çoktan atlayıp gitmiştim hastaneye, çatlıyorum meraktan :)
Saat 10 gibi gireceğini tahmin etmiştim. Gözkapağıda olacaksa o en fazla 1 saat sonra çıkar ameliyathaneden allahın izni ile.

Hadi hayırlı uğurlu olsun yarın nasipse görüşürüz, sanada kolay gelsin şekercim iyi çalışmalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…