Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım ben çocuk sayımı tamamladığım için emzirme kısmıyla hiç ilgilenmedim,sormadımda..his kaybına gelince hiç bir olumsuz sorun yaşamadım..hatta eskisinden daha çok his var diyebilirim..

Canım ben çocuk sayımı tamamladığım için emzirme kısmıyla hiç ilgilenmedim,sormadımda..his kaybına gelince hiç bir olumsuz sorun yaşamadım..hatta eskisinden daha çok his var diyebilirim..

darısı basıma canım.ben bekarım..çocuk ne zaman düşünürüm bilmiyorum aman olsada emmesin napimç.şimdi böyle diyorum ilerde pişman olur muyum bilemiyorum..

hello seraparis, mini karingerme yeterliydi lipoyla beraber, tam germe istemedim iylesmesi daha uzun ve bikinilerden gozukmesin, yaptirdigimda 43yasindaydim ilk opr.du cok guzeldi londurada yasiyorum ben, fakat cok buyuk aml oldum 2010 kilo aldim cimle olacak gibi degildi 2012 dr faith dagdelen gobegime lipo biraz da kalcalarima yag ekledi beni resmen sculpture yapti, ben hocami cok seviyorum, kiz kardesimde unlu 1dr yaptirdi isim veremem ozur dilerim, ozelden olur. lipo olunca derilerimde sarkma oldu ve bu beni komplexse soktu,gozumle 2008 dr atilla bey yapti ve burnumuda ayni gun, yaptirdigim butun opr.lar cok sahane ve rahat gecirdim onun icin gidip oluyorum. Bizim turk hekimlerimiz daha iyi ve ucuzlar londuradaki dr.lar korkuyorlar estetik yaparken yarisini icinde birakiyorlar yeterince almiyorlar,dr faith benden 5litre yag aldi 250.cc yag kalcalarima koydu, onun ustune popo yapan yok okadar muntasamgercekten iyi bir dr.

hello cansu, evet anliyorum sizi, bilmiyorum yasiniz kac fakat yinede az ismekte fayda var canim. kiz kardesim tam karingerme olmustu onun problemleri dikislerdi ve resmen Yandi derisi dr,la olay yasadi kremlerle 4senedir lekelerden kurtulmaya calisiyor zavallim, o bikini giyemez yani daha, cok buyuk yemin etti bir daha estetik olmuyacakmis. fakat karni 4senedir dumduz benimkise derilerim sarkiyor cok, canim negative bilgilerimle niyetim size uzmek degil dr,za negative duyurularida onlara soylemeniz lazimki sizlerin az cok bilginiz var bilsinler daha iyi ilgilenirler.

cansuyum& seraparis kizlar sizlerin mesajlarinizi karistiriyorum herhalde ozur dilerim, daha cok yeniyim kulubde ,sorryyyyyyyyyyyyyy.

Cok gecmis olsun kardesinize inslalah duzelir

Slm kizlar bayadir takipteyim sizi ben eski bir ūyeyim ama 3yildir fazla takip edemiyordum burayi 6yil önce gebelik bölūmūnden cikmazdim 2oglum oldu vesimdi karin germe ve gögüs buyutme aneliyati olcam.kismetse 2ocakta doktorum istanbuldan aykut misirlioglu cok heycanliyim sizce nasil olur odönem baya agrilimiki?būyūk oglum 6 kucuk oglum 1bucuk yasinda basa cikabilirmiyim yardim almadan cok sttesteyim benya . isvicredeyim ben 1hafta kalcam döncem evime benimle birlikte 2arkadas yaptircak karin meme nasil olcak heycanla bekliyoruz.rica etsem yaptiran arkadaslarin fotularini gorebilirmiyim?

Benim şuanda hiç hoş bir görüntü yok. Morarma oldu gobek deliği altında ve tam oradaki dikişler den kahverengiye yakın kan geliyo. Konyada hakan cepni ye oldum ameliyatı.

Merhaba
Karariniz hayirli olsun benim oglum da iki bucuk yasinda zapt edemiyorum heryerime ziplayan bir tip ama babasi ve annem ilgilenecek hele basta siz onunla hic ilgilenemezsiniz yani buna hazirlikli olun ..
Bir hafta cok az benim dr'um 10 gun kalmami istedi

Benim şuanda hiç hoş bir görüntü yok. Morarma oldu gobek deliği altında ve tam oradaki dikişler den kahverengiye yakın kan geliyo. Konyada hakan cepni ye oldum ameliyatı.
Çok geçmiş olsun canım. Ben de 2 hafta önce tam karın germe oldum hiç öyle bir problemim olmadı doktoruna sordun mu? Morarma olabilir ama dikişten kan gelmesi pek hoş bir durum değil.

Çok geçmiş olsun canım. Ben de 2 hafta önce tam karın germe oldum hiç öyle bir problemim olmadı doktoruna sordun mu? Morarma olabilir ama dikişten kan gelmesi pek hoş bir durum değil.
Sordum normal dedi yarın kontrolüm var bakalım. Şuanda ki halim bu

Eklentiler

• 20150929_163509-1-1.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 126
Atarım tabi banyoya gireceğim şimdiki hali bu biraz korse izi var

Eklentiler

• image.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 129
Ay canimya benim oglumda hiper aktif suan babasinin karninda zipliyor sanirim benim de annem gelir. Doktorum 6gun yeter dedi.bi tanidigim 4.gununde geldi suan cok iyiymis.hakkimizda hayirlisi artik.

Ay canimya benim oglumda hiper aktif suan babasinin karninda zipliyor sanirim benim de annem gelir. Doktorum 6gun yeter dedi.bi tanidigim 4.gununde geldi suan cok iyiymis.hakkimizda hayirlisi artik.
Bir hafta biraz zor olsada yetiyor ama valizin varsa dönüste yardim istemen gerekir ben ameliyatta 5 gün sonra ucaga bindim ama valiz icin yanimda yardim eden vardi sonrasi icin ev islerini yavas yavas yaptim benim cocuklar 12,5 ve 2 yasindaydi o zamanlar

Sordum normal dedi yarın kontrolüm var bakalım. Şuanda ki halim bu
Canim korkutmak gibi olmasin ama morarik degil sanki curumus gibi sigaradan dolayi sanirim bu sikinti fransada nekroz diyorlar buna turkcesini bilmiyorum
Bak internetten okudum

Göbek nekroz sigara içenlerde başta meydana gelen , oldukça yaygın olarak kabul edilir . Göbek nekroz ile, göbek siyah döner , ve sonunda bir yara olarak sarar.
Alintidir

Kizlar ameliyattan sonrami sigara icilince böyle morarir yoksa öncemi?sigarayi nezamana kadar icilmemeliki off bende triyakiyim neyapcam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…