Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Çok kullanıma uygun değil fakat özel günler için ideal olduğunu düşünüyorum, mesela Sırt dekolteme uygulamayı düşünüyorum cmts günü
Merhaba karin germe ameliyati olmuşsunuz sanırım bende oldum yarın iki hafta bitmiş oluyor. Sizin önceki ve sonraki resminizi görebilirmiyim. Çok merak ediyorum.

merhaba canim, ben 23 nisan 2003te ilk estetic mini Karin germe 0pr gecirdim londurada, ve allah kismet ederse alper tuncel hocamla olucam, 20 ekimde, dr nihat dik hocamlada orumcek agi+yuz askisi yapicak insallah iyi olur. aml olduktan sonar londuraya dondugumde size oncesi ve sonrasi gonderirim ozelden.

gecmis olsun nasil memnunmusunuz, kendinize cok iyi bakmaniz lazim korsanizi nekadar cok giyerseniz okadar iyi netice alirsiniz tabiki rahatsiz etmedigi surece canim, doktorunuz kim ve dikislerinis nasil incemi kalinmi yapti drunuz, adiniza cok sevindim massallah darisida benim gibi bekleyenlere.

kızlar günaydın..regl oldum olacağım bende acaip şiştim..gece uykuda hızlıca kalkmaya calıstım karnım cok sancılandı..halbuki tatilde çok iyiydim neden böyle oldu birden anlamadım.bu arada meme olayına takmaya basladım iyice karnım düzleştikçe sorularıma hazırlıklı olun kızlar al yanak ekimde yapabiliriz demişti..ama işyerinden en fazla iki gün izin alabilirim haftasonuyla birleştirip...4 gün yeter mi bilmiyorum.ne yapsam anlamadım.evdekilerede söylemicem bu kez sürpriz olsun :)

Cok tsk ederim bende size gizel dilekleriniz icin cok merak ettim simdi gozleri ve popoyu popoya ne yapildi canim?
Goz kapagi sadece ust olacak dikkat edecegim mutlaka dedigin gibi hassas bir bolge zaten goz cevresi..
Karin germden memmun degilmisiniz simdi tekrar olacaksiniz? Yani mini yetmedimi ? Turkiyede hangi dr'a ameliyat oldunuz
Bende resimlerinizi merak ettim sabirla bekliyorum sizin sonuclarinizi

insallah bisey olmaz birakamiyorum bi turlu ...
Kiz kardesinizin ameliyati basarisiz mi gecti? Ne yaptirmisti ve hangi dr'a yaptirmisti canim?

Merhaba karin germe ameliyati olmuşsunuz sanırım bende oldum yarın iki hafta bitmiş oluyor. Sizin önceki ve sonraki resminizi görebilirmiyim. Çok merak ediyorum.
gecmis olsun umarim memmunsunuzdur
Sizin dr'unuz kim ameliyatiniz nasil gecti neler yapildi? Bende sizin resimlerinizi merak ediyorum

Gunaydin canim birden agri girmesi normal olabilir ters hareket yada iyilesmeye basliyosa ic dikislerin ondan olabilir ve tabiki regl zaten karina bele agri yapar .. Dikkat et yavas kalk sende

Memeye ne yaptiracaktin ? Eger dokun varsa kas zari protez koyulursa 4 gun haydi haydiye yeter sadece diklestirme yaparsan oda acisiz zaten ben ertesi gun geziyordum kollarimi bisey olmamis gibi kullaniyordum
Ama hem kas alti protez hem diklestirme olacaksan o daha agrili canim belki 4 gun yetmiyebilir ise donmek icin
Kisiden kisiye fark ediyor tabi

canım ben bu meme konusunda pek bişey bilmiyorum açıkçası..al yanak dikleştirme yapabilirim protez olmadan dedi bir miktar küçülür dedi..ama sadec dikleştirme yaptırırsam çok mu iz olur?senin protez ve dikleştirmemiydi mesela?kas zarı ve kas altı protezin ne farkı var? kollarımı kullanamazsam bu aml ı ekımde olamam sanırım.çünkü hala kollarımdan destek alarak yatıp kalkıyorum sağa sola dönüyorum...

aslında memeye ne yaptıracağımı da bilmiyorum sana resim gönderirim sen söyle ne yaptırayım dikleştirme şart ama küçük değiller pek..okuduğuma göre protez konulursa daha iyi sonuclar alınacağı..ama bazıları yazmıs kollarımı kullanamadım üstümü giyemedim fln..korktum yani..

sadece diklestirme olursa sarkikligina bagli izler canim benim baya sarkikti en cok izli olani yapti bana drum ki ilerde tekrar sarkmasin diye
Hem izlere takilma inan baya siliniyor
Izler den once sut kanallarina zarar veriyormu bu operasiyon onu ogren yani emzirmede sorun olurmu olmazmi sor
Simdi eger baya dokun varsa dr'larin cogu kas ustu yada kas zari yapmayi oneriyor yada dual plan
Bunlarin farki var
Kas ustu olursa protez daha cok belli olur eger derin inceyse yaz dokun azsa

Kas zari kas ustu gibi sayilir aslinda ( kardesim kas zari oldu arzum77 de kas zari)

Sonra kas alti var yani dual plan bunda kasini kesip protezin yarisini kas altina yarisini kas ustune yerlestiriyorlar benim ki gibi en cok begendigim teknik de budur cunku kardesim kas zari yaptirdi ve simdiden sarkmaya basladi gogusleri
Kollarindan hala destek aliyosan ertele bu ameliati canim zorlanirsin yoksa

Yeterli dokusu olan diklestirme gordum benim pek hosuma gitmedi yani protezle daha bir guzel ve dik duruyor canim
Ben 3 uncu gun uzerimi kendim giydim ciktim hastaneden lipoda oldugu icin yataktan kalkinca zorlandim tabi carsaflardan tutularak kalktim yataktan ama kalktiktan sonra iyidim byun gun hatta 4 gun sonra alis veris yaptim bir suru poset tasidim dr' duysa oldurur beni
Yolla bakim resmini bende sana ilk halimi gonderim bak nasildi

canım sen lipoyu nerene yaptırmıştın ki?cumartesi doktorla ayrıntılı konusayım ben en iyisi...aha yine basladı ameliyat stresim ahahaha

bide benim işyerine artık ameliyat oluyorum izin verin deme şandım yok..belki 29 ekim haftası olurum.3 gün birleştiririm.haftasonuyla birlikte 5 gün olur böylece.ama döndüğümde anlaşılır mı bilemedim..evdekilere söylememem lazım çok tepki göstericekler yine vazgeçirmek için.ay erkek arkadasım deliricek muhtemelen.bide insanlarla uğrasma stresi..sinir oluyorum vallahi.

amsterdam12 kas üstü kas altına göre daha kolay ve acısız oluyor.kas altında kaslar kesidiği için iyileşme süresi daha uzun oluyor.benim kas üstü dikleştirme artı protez oldu.hiç acı çekmedim ama üç dört gün baskı oluyor.kollarını yavaş hareket ettirerek kullanıyorsun.ben dördüncü gün araba kullanmaya başlamıştım.benim şahsi fikrim protezsiz dikleştirme şişlikler inince sönük kalabilir.karnın biraz daha geçsin öyle düşün memeyi.mesala yılbaşı tatilinde yaptırabilirsin.31 aralık perşembeye denk geliyor.bi gün önceside izin al rahat rahat atlatırsın inşallah

canım sen lipoyu nerene yaptırmıştın ki?cumartesi doktorla ayrıntılı konusayım ben en iyisi...aha yine basladı ameliyat stresim ahahaha
Ben lipoyu belime karnima basenlere yaptirmistim canim ama karnim daha kotu oldu tabi derim gevsek oldugu icin

sağol cnm işte yine tezcanlı dilara :) 29 ekimde yaptırayım diyorum..kas üstü protez ve dikleştirmeyi soracağım o halde doktoruma.senin izlerin ne durumda peki canım?

canım peki hastanede kaldınız mı?bazı sitelerde kalınmıyor demiş..üzerini tek basına giyebiliyor muydun?karın germede sırt üstü yatamıyordum 1 hafta yastıkların ustundeydım.bu aml da bu tur sıkıntılar olacak mı?basıma ne geleceğini bileyim de hem zamanım az hem çabuk iyileşmem gerek bu kez.

sağol cnm işte yine tezcanlı dilara :) 29 ekimde yaptırayım diyorum..kas üstü protez ve dikleştirmeyi soracağım o halde doktoruma.senin izlerin ne durumda peki canım?
Dikleştirmede dr.un becerisi çok önemli.çünkü yeniden memeye şekil veriliyor.dr.çalışması güzelse izleri hiç dert etme altı aydan sonra silikleşmeye başlıyor.senin şu an ilk önce düşünmen gerken,dikleştirme süt kanallarına zarar verirmi.bu konuda benim bilgim yok.@SeraParis in dediği gibi uygulanan teknik çok önemli.ne istediğini dr.a çok iyi anlat canım

Ben bi gece kaldım hastanede.bende drende kulanmadı dr..narkozu attıktan sonra kollardaki baskı dışında benim için herşey çok kolaydı..ilk tuvalete bile kendim kalktım,hatta hemşire çok kızmıştı bize niye haber vermedin diye..hastaneden çıkarkende saçımı yavaş hareketlerle toplayabildim.üstümü kendim giyinebildim..ewe gelincede her ihtiyacımı karşılayabildim..bunlar tabiki kişye göre deyişir.bana kolay gelen sana zor gelebilir..sana kolay gelende bana zor gelebilir..

süt kanallarına zarar verir dediğiniz bebek emziremiyor musun bunun dısında his kaybı olabiliyor diye biliyorum.sorarım gittiğimde.inş bende senin gibi kolay atlatırım bakalaım bana ne diyecek.ikisinide yaparız demişti.ama hangisi daha iyi olur onu söylemedi.

drenlerin olmaması süpermiş.ben drenler çıktığında çok rahatlamıstım karın aml mda.çok sıkıyo o dren meselesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…