Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sordum normal dedi yarın kontrolüm var bakalım. Şuanda ki halim bu
Canım kesinlikle normal görünmüyor mutlaka doktorun tedavi uygulasın. Fotomu görmüşsündür. Bende olmamasının sebebi sigara kullanmamam olabilir. Sigarayı acil bırak nolur en azından iyileşme sürecinde içmemeye çalış

Atarım tabi banyoya gireceğim şimdiki hali bu biraz korse izi var
Masallah cok guzel gorunuyor karnin simdiden ama kizlar ortadan resim paylasmak yasak malum herkes gorebiliyor uye olmayanlar bile
Album yapip ordan resimlerinizi yuklesyin:KK66:

Bir hafta biraz zor olsada yetiyor ama valizin varsa dönüste yardim istemen gerekir ben ameliyatta 5 gün sonra ucaga bindim ama valiz icin yanimda yardim eden vardi sonrasi icin ev islerini yavas yavas yaptim benim cocuklar 12,5 ve 2 yasindaydi o zamanlar
Canim senin mini karin germe oldu kaslar onarildimi bilmiyorum senin ama tam karin germede daha cok zor olabilir 5 hun sonra donmek
Hem dikisler oluyor gobekte erimeyen onlarinda alinmasi gerekmezmi? Bana neden 10 gun kal dedi ya:KK64:

Odem icin nefis yemek tariflerinde odem attirici cay vardi
Elma cubuk tarcin bir form cay biberiye biseyler biseyler bi bakin isterseniz :KK66:

Canim senin mini karin germe oldu kaslar onarildimi bilmiyorum senin ama tam karin germede daha cok zor olabilir 5 hun sonra donmek
Hem dikisler oluyor gobekte erimeyen onlarinda alinmasi gerekmezmi? Bana neden 10 gun kal dedi ya:KK64:
Dogrudur canim benim kaslar onarildi ama göbek deligine kadar cok degil yani, haklisin tam karin germe daha zor tabi

Dikisler zaten kendisi eriyor gelince de konntrolleri burda yaptiriyorsun bildigim kadar illa.

Merhaba bende bu ay inşallah karın germe lipo meme dikleştirme ameliyatı olacağım ama kesi izi biraz düşündürüyor beni olan arkadaşlar rica etsem resim görebilirmiyim dikiş izlerini :110::KK17:

X