Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ayy zuzu ben de bakabilirmiyim bi ara heveslendim onlara koluma bacagıma yapıştırmaya ama almadım 8 mi 10 mu ne o kadar yapıştırılıyordu bi bakabilir miyim lütfen ?
Çok kullanıma uygun değil fakat özel günler için ideal olduğunu düşünüyorum, mesela Sırt dekolteme uygulamayı düşünüyorum cmts günü

Çok kullanıma uygun değil fakat özel günler için ideal olduğunu düşünüyorum, mesela Sırt dekolteme uygulamayı düşünüyorum cmts günü
Evet ya cok kullanıma uygun degil ama cokta güzel duruyorlar. hiçbir takı takmadan sadece onu kullanmak bile yeterli çok asil bir görüntü çıkıyor meydana

Bende canim malum albümün yok senin ameliyattan hemen sonra cekilmis resmini görmüstüm simdi nasil bilmiyorum

Aman allahımmmmm
Maşallah yaaa.. Süper süper süper, bu kadarmı güzel ve doğal olur.. Ya sizin alyanak valla çok başarılı
Sağol canım üstelik şu an çok fazlada ödemim var regli dönemindeyim nefes alamıyorum ama gün geçtikçe güzelleşiyor Heyecanlı bir bekleyiş hele 4. Ay bir gelsin bakayım o zaman ne olacak

Kızlar ben de regl oldum korse de sıkı olunca öldüm bittim bugün bir de benim ağrılı olur ilk iki gün şimdi biraz rahatladım ağrı kesicilerle

Zuzucum bugün okullar açıldı.okula gidebildinmi bilmiyorum.gittiysen görenlerin tepkisini merak ediyodun ya..fiskoslar oldumu arkandan
Okula gittim herkes yandan yandan süzüyordu çokta yoğundu ilk gün malum fakat arkadaşın birtanesi hal hatır sorarken sizde çok zayıfladınız diyiverdi :)) benim 32 dişim ortada tabiiii bu arada diğer hatunlar soramıyorlarda pas vermiyorum

thanku ilginizden dolayi seraparis. Ben 12sene icinde 5defa estetik oldum 1tanesi londurada 4tanesi istanbulda ve hepside agrisiz gecti, 1karingerme, burun,goz kapaklarim alt,ust, lipo ve popo butun hepside sahane oldu. Goz operisyonunu olduktan sonra cok dikkat etmelisin enfeksiyon kapmaman lazim sonra felaket sisiyor ve iltahaplanir ve uzulursun. karingermede korsani en az 2ay maxsimum 3ay giyilmesi lazim nekadar giyilirse o kadar gobek incelir ve sertlesir yani korkmayin deneyimli doktorlarla opr olursa mutlu olunuyo ve ne giyersen nereye gidersen senden guzeli yok kendine cok buyuk guven geliyor. Siz benden once opr olacaksiniz insallah hersey cok guzel olacak agri kesicilerinizi muntasam alirsaniz hic agriniz olmaz.Bol sanzlar dilerim,

ben butun opr 2saat kalaya kadar ictim ve opr 1gun sonrada icmeye basladim hic birsey olmadi vallahi hic dert etmeyin arkadaslar, komlikeysinler doktorlarin marifetli ellerine baglidir ve hastalarina haksizlik yapmasinlar, kiz kardesimden dolayi tecrubem var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…