Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sordum normal dedi yarın kontrolüm var bakalım. Şuanda ki halim bu

Çok geçmiş olsun canım. Ben de 2 hafta önce tam karın germe oldum hiç öyle bir problemim olmadı doktoruna sordun mu? Morarma olabilir ama dikişten kan gelmesi pek hoş bir durum değil.

Ayni sekilde...doktorunuzu ögrenebilirmiyim? Ne kadar ödediniz?

Hayır aksine can sıkıntısı daha çok içiyorum

Hata yapiyorsunuz...ortada yolunda gitmeyen birseyler varsa bile,sigara icmeniz sonucu dahada kötü etkiliyor.
Bir bekleyin bakalim,istediginiz görüntüye ulasamasaniz bile (ki bu insallah böyle olmaz),dünyanin sonu degil. Tabiki herkes bir kere sorunsuz ameliyat olmak ister,ama hayirda serde Allahtan, Allah dermani olmayan dert vermesin.

ayyyy cok gecmis olsun cok uzuldum , resminizi gordum ya kim bu dr doktormu kasabmi , onu duzeltmeden sakin size ihmal etmesin, kocanizin cok uzuldugunu ve cok sinirlendigini soyleyin cansuyum. Tamam zamanla gecer fakat izler moralinizi bozacak, ona soyleyin gecmezse size leyza uygulasin dikisler iylestikten sonar. benim kardesiminkide sizin gibiydi kendisi londuradan yasiyor dr istanbulda, zor oldu uc kere ist gitti sikayete sonra dr efendi yuzune bille bakmadi, dr biraz bir seyler yapti duzelti fakat yaniklar morluktan sari ve kahve rengine donustu fakat 4sene kimsenin yaninda soyunamiyor, sakin guzel davranmayin ayaginizi yere basin canim.

Kardesiniz hangi doktora ameliyat olmustu?

Kardesiniz sigara kullaniyormuydu?

Sordum normal dedi yarın kontrolüm var bakalım. Şuanda ki halim bu
Resmi görünce dayanamadım giriş yapıp yazmak istedim.
Canım bak ben senin açtığın konuda da yorumlarımı yapmıştım durumunla ilgili. Ameliyat psikolojisi zordur ve bu yüzden seni korkutacak şeyler yazmamaya dikkat ettim orda. Aradan 10 gün geçti ve bu 2. resmide görünce çok üzüldüm çünkü ortada gerçekten yolunda gitmeyen çok ciddi bir durum var!! İlk günlerdeki halinden daha kötü görünüyor ve sen nasıl bu kadar sakinsin gercekten merak ediyorum(sitem ettiğim için lütfen kızma bana) çünkü bence artık sağlığın söz konusu olmuş. Doktorunun bu duruma normal demesi çok garip!!! Çünkü burda onlarca resim gördük tecrübe okuduk hiç böyle birşeyle karşılaşmadık. Bence çok acil başka bir doktora daha görün. Babana bile güvenme demişler hele hele sağlık söz konusu iken. Ve ben bunun sigaradan öte başka bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Ay nolur bir an önce resim ekle :) kendimden başka hiç eski göbek izi kalan görmedimde merak ediyorum

Netten bakarsan bilgi alırsın Can'ım ikiside işinde çok başarılı doktorlar

Yok baktim zaten, sadece daha önce duymadim..burdada okumadim, genelde yakinlari ameliyat olmustur onlarin tavsiyesi üzerine ismi fazla duyulmamis doktorlara gidenler olur,tabi her ünlü olan iyi doktordur demiyorum. Sadece sizin bu doktorlari nasil buldugunuzu merak ettim...

Kızlarrr napıyosunuz bakayım
Okullar açıldı çok yoğunum telefonu elime alamıyorum, sabahın 6 sında kalkıyorum Özledim sizi.
Yeni arkadaşlar gelmiş maşallah okumaya yetiştiremedim :)
2. Ayım doluyor artık benimde. Sabahları manken gibiyim akşamları kütük :))) ama güzelim güzel

arkadaşımın ameliyatını yaptı ve aynı Zaman'da bulunduğu bölgede
bende görsem resimleri yaaaaaa

Yok Can'ım bu doktorlar sürekli yoğun zor oldu randevu ama aldım biraz beklesemde nette duymadım ameliyat olan arkadaşlarım oldu sonuç harika olmuş o nedenle bu iki doktor

Evet gunde 10tane iciyordu, kardesim 3sezaryanla dogum yapti . onunda ikinci tummy tuck olusu oda 1cinsini londuradan oldu hic boyle olmadi, yani dusunun 5defa karni kesildi ve 2hafta sonra isinde gucunde olurdu zavallim, bunda 6 hafta sonra zor yuruyordu araba bile kullanimiyordu, enistem ilk gordugunde onun haline agladi. Bence sigarada biraz etkisi var, haliyle biraz morluk ve siskinlk olacak cok normal dizimizi 1yere vurdugumuzda curuyo ki biz ciddi buyuk opryon geciriyoruz, her seyi sigaraya atmayalim doctorlar hatalarindan kurtulsunlar diye sigarayla kadinlari sucluyorlar.Cansuyumdan fazla lipo yag almamis kardesimin gobegi dumduz. canim dr soyliyemem ancak ozelden. Kiz kardesim 6.000 EURO odedi bundan 4sene once o beceriksiz ellere YAZIK

Anladim canim, ama memnun kalmamakta,memnun kalmak gibi gayet normal bir durum..yani doktor ismi vermende bir sorun olacagini sanmiyorum. Icin rahat edecekse ama özelden mesaj atarsan sevinirim.

Amin inşallah. Ameliyat atta bir saklama kabıyla geldi yağlar. Karnım düz gibi dikişler de iyi ilesiyor ama bu morluk çok canımı sıkıyor. Sıcak uygulama yap demişti Dr. Bende ütüyü bez koyup defalarca yaptım uyuşuk olduğundan hissetmedim bayağı yazmışım deri kalktı morluk yerindeki. O günden beridir kahverengi kan geliyo. Dr. Sordum normal dedi kan gelmesi. Anestol pomad sür günlük ve bir bebe asprini al günlük dedi. Uyguluyorum. Bugün kontrole gidecem. Nette araştırdım. Sigara içenlerde daha çok ama ucmeyenlerdede gözükebilirmis. Ameliyat sırasında hasar dan da olabiliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…