Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Slm kızlar tatil modundan cıkamadım hala zuzu53 bayram ziyaretleri kafa dinleme modlari sabahlara kadar bayramda hic korse takmadim ama gobegim cok sisti hep boylemi olucak yaa bombe oluyo takmayinca buldunmu cnm kıyafet

tatil modundan çıkamadım kuzum bide p tesi olunca.isyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :) senin stres ne durumda ben aml yaklaştığında stresten 4 kg almıstım
Evet bende isyaaaaannn modundayim cocuklarla simdi tartildim ayniyim degisen bisey yok simdilik stres yok

Ayy buna sevindim canim cunki izlerin cok guzel masallah insallah benimde iyi olur
Hele bu aralar herkesin derdi beni buluyor daha cok sigara iciyorum sinirden
ya birde strese giriyo insan daha çok içiyo doktorum kesinlikle bırak demişti ama ben birakamadim ve Dr. İcmiyorum dedim cünki icersen seni aml etmem demisti

kızlar bu ara çok sert hapşırıyorum okdr alerji ilacı içmeme rağmen.fena canım acıyo on dk uyusuyo resmen karnım :S bide ilaç içmesem arka arkaya 50 kere hapşırıyorum bu arada tatilde dikişlerle sabaha kadar dans ettim.çok şükür sağ salim döndüm

evet cnm dikişler alınıyor ama hiç acımıyor iz 0 0 0 :) süper resim bir ekleyebilsem atıcam sana
dikişler göbek deliğimle aynı zmanda alındı tam emin değilim ama sanırım 15-20 gün içerisinde cnm

Canim ozel mesaj yolla bana orda dosya ekle diyor ordan resimini eklersen ve cevapla ya tiklarsan gelir resim bana
Goz dikisleri 6 gun sonra alirim demisti bakalim insallah daha gec almaz cunku bana 10 gun yeterli istanbulda olman demisti
Bu arada sen sadece ust goz kapagi oldun dimi alt olmadi?

Slm kızlar tatil modundan cıkamadım hala zuzu53 bayram ziyaretleri kafa dinleme modlari sabahlara kadar bayramda hic korse takmadim ama gobegim cok sisti hep boylemi olucak yaa bombe oluyo takmayinca buldunmu cnm kıyafet
Valla o bombe bendede bi hayli var iki gün önce regli oldum düşün halimi iki katına çıktı o bombe kıtafet buldum size düğünden sonra resim atarım çok özel birşey almadım bu yüzdende çok zor oldu bulmak abiye işine girseydim belki daha kolay olurdu :))

Bekliyoruz zuzumm guzel resimlerini

Mevsim geçişlerinde banada çok oluyor Peşpeşe 4-5 defa hapşırıyorum deliğim fırlayacak diye tırsıyorum

Kızlar elbisemin Sırt detayı var bunun için çamaşır almam gerekiyor işimi görürmü sarkık durmaz dimi bi bant görmüştüm yapıştırıp yukarı çekiliyordu
Hic denemedim o tarz yapiskanli sutyenleri canim yani benim gosgusler hem kucuk hem'sarkikti her zaman sutyen taktim

ok cnm ben alt olmadım sadece göz kapağı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…