Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hayirli olsun karariniz ben yazinizi girmemisim ozr dilerim.. Benimde karin germe ve giz kapagi estetigi olacak 15 ekim :) sonuclariniz insallah basali gecer
Mutlaka yazin olup biteni paylastigin icin tsk ederim

Zor stresi yetiyor insana se,ra bugünlerde geçecek güzel gobislerimizle foto çekince z Almanak bişiy diyor mu ama liyat öncesi canim

Zor stresi yetiyor insana se,ra bugünlerde geçecek güzel gobislerimizle foto çekince z Almanak bişiy diyor mu ama liyat öncesi canim
Sadece sigarayi azaltmami istemisti bir hafta once zaten arar soyler kan sulandirici ilac bitkisel caylar ilaclar, , alkol , vs uzak durmak lazim icmemek gerek bunlari zat n biliyorum her ameliyat oncesi olur

kızımmm baktım fotolarına iyimisin sen karnın çok güzel olmuş maşallah bence o kadar takılma benimki biraz daha yukarda iz boş vakit bulsam eklicem nasıl ekliyorum bilmiyorum sende de var bombelik senin bahar sanırım benimki ocak ayında geçmezse oprsyn benimde söylicem su izi de düzeltsin bari

Canim bende hem goz kapagi hem karin germe olacagim icin senin resimleri merakla bekliyorum lutfen az zamanim kaldi
Hatirliyomusun kac gun surdu gozundeki morluklar sismeler vs..
seracım hayırlı olsun benim gözlerim biraz uzun sürdü geçmesi tenimle ilgili sanırım dayak yemiş gibiydim alt ve üst mosmor üst 10 ggünde geçti alta indi altlarda 10 toplam 20 günde anca geçti benim normal de daha kısa olurmuş song ünler kapatıcı sürüp çıkıyodum dışarı krem veriyo ve bol buz yapıcaksın ama sonuç cidden çok fark etti ben sen karın olmuştun diye biliyorum yanlış kalmış aklımda ne kadar kaldı

Hadi ya ay insallah o kadar surmez morluk
Benim tenim de cok pis morarir cok merak ettim ozelden gonderirmisin resmini once ve sonra olarak canim? Benim 17 gunum kaldi hem karin germe hem goz kapagi icin
Peki goz kapaginda agri oluyormu ? Dikisler ne zaman aliniyor hatirliyomusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…