Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Selamlar
Ve de iyi bayramlar
Ben 3 Ekim olan ameliyat günümü sağlık sebeplerinden iptal ettim
Yeni tarih şimdilik yok
Yeni yıla girmeden olabilirim inşallah
Geçmiş olsun, önemli bir şey değildir inşallah. Kararını vermişsin nasılsa er ya da geç olursun ameliyatı üzülme. Önemli olan niyetine girmek.

Selamlar
Ve de iyi bayramlar
Ben 3 Ekim olan ameliyat günümü sağlık sebeplerinden iptal ettim
Yeni tarih şimdilik yok
Yeni yıla girmeden olabilirim inşallah
Sağlığınıza kavuşmanızı dilerim, çok geçmiş olsun. Umarım tez zamanda istediğiniz görüntüye kavuşursunuz, sevgiler

Kızlar öncelikle hepinize iyi bayramlar dilerim. Benim aml olalı 2 hafta oldu hareketlerim rahatladı şimdi daha rahat yatıp kalkıyorum ama banyo için korseyi çıkarttığımda iki büklüm oluyorum ve şişiyorum normal mi bu durum? Bir de Dr 3 hafta takmamı önerdi yani 1 haftam kaldı ama korseyle kendimi daha güvende hissediyorum süre sonunda kullandığım medikal korse yerine daha ince Kıyafetten belli olmayan mayo şeklinde bir korse mi alsam? Işe ne giyeceğim haftaya bilmiyorum. Bu korse çok kaba

Tabi tanidigim üye zaten sevgili _MedceziR_ sende beni izlermisin? Meme ameliyati oldun galiba hem bende fikir edinmis olurum benimde 25.12. de silikon esliginde diklestirme var

Cok normal bu yasadiklarin bende korseyi 3 hafta kullandim sonra ince korse aldim kendime onuda yaklasik 1 ay kullandim

Gecmis olsun ..
Bizim dr bir ay kullandiriyor o korseyi sonra tabiki ince korse alip giyebilrisin arzum77 oyle yapti
Evet cok kaba oluyor her kiyafete belli o medikal korse hele yaz aylarinda kamufle etmek zor.
Resim eklemeyi dusunuyormusunuz merak ettim ameliyatima cok az kaldi benimde

Bendee bendeee...benide izlemeye alin ne olur bende goreyim olunan ameliyatlari cok merak ediyorum lutfeen kizlar....araliga randevu aldim 21 aralikta insallah oluyorum ameliyatimi....

Çok normal. 2 haftalıkken bende öyleydim duşta. Şişmende normal. Korse işini doktora sor bence. Çünkü her kişide farklı tutuyorlar korseyi. Ben toplam 2 ay takıcam çünkü çok fıtığın varmış. İnce korseyi doktora danış bence.

Kızlar abdominoplasty videolarını izleyince korku geliyo bana sizler izlemiş miydiniz çok ürkütücü
2-3 sene önce ameliyatın ilk 5-10 saniyesine bakıp hemen kapatıp ayy ölüceğimi bilsem yaptırmam bunu demiştim. Sonra sonra iyice bıkınca o koca göbekten yine azıcık azıcık açıp bakmaya başladım. Öyle öyle alıştım sonra çeşitli bir sürü abdominaplasti ameliyatı izledim, çok sıradan gelmeye başladı.

Dok

Merhabalar herkese doktorlarınız kim acaba ve hangi il hastane ne kadar ücret lütfen bana da yardımcı olun çok ciddi sarkık bir göbek bacak içi ve gögsüm var kendimden nefret ediyorum evliyim ve bu durum çok etkiliyor

Merhaba hepimiz az cok ayni duygulari yasadik/yasiyoruz cocuk varmi?

Kızlar cevaplar için çok teşekkürler. Normal bir durum olmasına sevindim. Arzum77 yi tanıyorum o da meme ve karın konusunda bana çok yardımcı oldu sağolsun. Sizler de çok sağolun verdiğiniz bilgiler için resim koymayı düşünüyorum 1 hafta sonra Dr kontrolüm var o zaman öncesi fotosunu isteyeceğim ben de çekmiştim ama silmişim. Son haliyle yanyana eklerim bir albüm yaparım. Bu arada benim durumum biraz değişikti spor yapan biriyim ve aşırı göbeğim yoktu ama yıllarca özellikle ergenlikte sık kilo alıp vermekten yok olmayan bir göbeğim vardı daha önce başka bir dr a mini karın germe oldum yeterli olacağını iddia etti ama göbeğim dümdüz olmadı çok sinirliyim hiç sormayın sonra bana sen kilo mu aldın diye sordu utanmadan! ben de umutsuz bir şekilde Coşkun Levent Taşçı ya aml oldum çok memnunum şiş hali bile fena değil klasik karın germe yapmadı mini karın germedeki izimi korudu ama lazerli tam karın germe yaptı özel bir yöntemdi. Korseyi de 3 hafta kullanmamın yeterli olacağını söyledi. Fıtık vb bir problemim yok korse kullanımı kişiden kişiye değişiyor sanırım. Ne olursa olsun 3 hafta sonra inceye geçeceğim 1 ay daha kullanırım kesin. Şimdilik öpüyorum tekrar iyi bayramlar herkese

merhaba arkaslar hepinizin mubarek kurban bayramini kutlarim, ben gecen hafta yazmistim fakat kimse bana geri cevap vermedi konum Karin germeydi hocam alper tuncelin sezeryan dikisleriyle ilgiliydi, arastirdim iyi duyumlar aldim ve asistaniyla +hocamlada Emailla kontek kurdum ve randevi aldim istanbula geliyorum 20 ekimde lipo+mini Karin germe olacagim ve hocam nihat diklede 27 ekimde orumcek agi ve yuz askisi olacagim. Ama cok heyacanliyim, konumu sizlerle paylasmak istedim. Tatli ruyalar arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…