Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canim benim aml 8 bucuk ay oldu ve simdilik hicbir sikintim yok, sigaradan olabilir bencede karin germe ve lipo ne kadar oldu sende?
1.5 sene oldu.. Başlarda çok iyiydi ödemler geçtikten sonra.. O sene bikiniyle gezdim herşey süperdi.. Sonradan hiç kilo almayan yerlerim kilo aldı

Cnm bende 75 kg ile girdim ameliyata.gorusmeye gittigimde 71 din.stresten iki haftada 4 kg aldim.sadexe gobektim.ama doktor olabilirsin dedi sadece belimde lipo var.simdi diyet ve sporla destekleyecegim.bence sende olabilirsin doktor sana ayrintiyla anlatir zaten.

İnşallah merops yani kilo fazlam olduğu için tedirginim ama böyle bu göbekle daha fazla yaşamak istemiyorum. Bakalım Ercan bey ne diyecek

Kizlar dirildim de aksam erkek arkadasimla gezmelere gittim.gerci carsiya kadar cikip
Biseyler yedik ictik ama bu bile yetti.kambur bile olsam hava aldim,dus aldim daha ne olsun..bayramda tatilimede gidiyorum
Ins ozanana kadar diklesirim.
Ooo bayrama kadar amuda bile kalkarsın :)) cumartesi pazar bol bol yürü ki pazartesi ye kadar iyice diklen. Seni böyle mutlu görünce seviniyorum.

Ooo bayrama kadar amuda bile kalkarsın :)) cumartesi pazar bol bol yürü ki pazartesi ye kadar iyice diklen. Seni böyle mutlu görünce seviniyorum.

Yurudukce aciliyorsun ama bir saat oturup kalkinca kitleniyorum resmen.ofiste bol bol kalkip yurumem lazim.ins diklesirim bir an once gezmem lazim patladim on gunde :) sagol cnm
Sizin sayenizde hep

Canim ercan bey mutlaka senin icin nasil iyi olacaksa soyler ben 62 kiloyum bana bile kilo ver dedi daha guzel sonuc alirsin dedi cunku germeden sonra kilo verirsek bu sefer tekrar bir sarkma olur onun icin sanirim

Yurudukce aciliyorsun ama bir saat oturup kalkinca kitleniyorum resmen.ofiste bol bol kalkip yurumem lazim.ins diklesirim bir an once gezmem lazim patladim on gunde :) sagol cnm
Sizin sayenizde hep
Masallah bak birden iyi oldun bol bol yurucanim insallah isine de dimdik olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…