Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Teşekkürler bir buçuk ay oldu cnm
Aramız yakınmış. Benimde 1 ay 2 gün oldu :) ee nasıl spora başla dedi şaşırdım. Bana 1 ay daha karın kaslarımı günlük normal eğilip kalkma için bile yasak. Gerçi ben çok fıtıklıydım onunda etkisi var ama yinede şaşırdım[/QUOTE]
Bu işin en dikkat edilmesi gereken tarafıda bu ben çok zorlanıyorum, e çocuklar herşeyi yere atıyor mesela dün gratiste poşetimi düşürdüm Eğilip alana kadar akla karayı Seçtim. Korkuyorum göbeğim bozulacak diye

Teşekkürler bir buçuk ay oldu cnm
Aramız yakınmış. Benimde 1 ay 2 gün oldu :) ee nasıl spora başla dedi şaşırdım. Bana 1 ay daha karın kaslarımı günlük normal eğilip kalkma için bile yasak. Gerçi ben çok fıtıklıydım onunda etkisi var ama yinede şaşırdım[/QUOTE] cnm ben çok çabuk toparladim hiç şikayetlerim olmadı hala azda olsa ödemlerim var çok fazla yüklemeden sporunu yapabilirsin dedi ve dahada güzel şekillenir drfi

zuzu53, post: 42552084, member: 167635"]Aynı dertten muzdaribim biliyorsun hep bedeninden büyük pantolonlar giymek zorunda kalıyorsun oda daha kilolu görünmemize sebep oluyor, tez zamanda skinny giyebilmen temennisi ile sevgiler[/QUOTE]
Agzindan bal damliyo valla inşallah cnm aminn

su an eskisi gibi dik misin cnm?bide sırt ustu yattığında dum duz arkana cok yastık koymadan yatabılıyor musun?çok sevindim sporu aksatma süper olursun :)

su an eskisi gibi dik misin cnm?bide sırt ustu yattığında dum duz arkana cok yastık koymadan yatabılıyor musun?çok sevindim sporu aksatma süper olursun :)
Teşekkürler tatlım şuan eskisi gibiyim yani ameliyat olmamış gibiyim gayet dümdüz yatıyorum tek yastıkta istediğim yyöne destek almadan dönüyorum cnm

ahhh rumuzu görünce izlediğim izlerken zırladığım filim geldi aklıma ''amir khan''

bayağı ilelemişsin başlıkta her türlü duygu var benim diyen diziyi reytinğ de sollar:))

ada22 arkadaşımıza ameliyatından sonraki desteğini okurken ağladım walla Rabbim herkezi iyilerle karşılaştırsın. Demek Aamir'i sende seviyorsun ne güzel. Kadınlar kulübünde ilk film önerileri sayfasını takip ediyordum. Üye olmaya karar verincede nick olarak Aamir Khan alayım dedim. 3 yıldır göbeğimden nasıl kurtulurum diye düşünüyorum. Bu topik bana cesaret verdi. Özellikle senin devren Ercan Bey'e ameliyat olan arkadaşları o kadar beğendiniz ki meraktan çatladım burda Sen ve senin devrenden birkaç arkadaşı izlemeye aldım resimleri görmek adına ama kimse kabul etmedi göremedim hiç birinizin resmini İnternette gördüklerim pek iç açıcı değil yada izler çamaşır altında resimler var. Sizler benim için gerçek model olacaksınız. Eşim biraz daha yumuşadı erkek doktor konusunda. İnşallah Ercan Bey e gitmek nasip olur. https://www.facebook.com/ilknur.2454 arkadaş olarak eklerseniz fikirlerinizi almak isterim. 670. sayfadayım henüz siz ameliyat olmadınızDiğer olan arkadaşlar hala yazmıyor sanırım. Bakalım ilerleyen sayfalarda ne hikayeler olacak.

Not: Facebooktaki resimler yanıltmasın seni hepsi korse ile gizlenmiş halim

Teşekkürler tatlım şuan eskisi gibiyim yani ameliyat olmamış gibiyim gayet dümdüz yatıyorum tek yastıkta istediğim yyöne destek almadan dönüyorum cnm
Bu hafta bende sorayım spor aletlerini kullanabilirmiyim diye 6 haftalık oldun dimi 5 gün sonra tam 1 aylık Olacağım

ayyy çok güzel günlerdi bizim tayfa başkaydı gerçekten sabahlara kadar teldeydik :))))) benim devreden giren pek yok ama can dostalarla geziyoruz aile dostu olduk reelde artık,resimleri olan arkadaşlar var mutlaka eklerler seni madem emek verdin okudun başlığı:)valla ben alıştım galiba erkek drlere kadın tuhaf geliyor :) hakkında neyse en iyisi doğrusu olsun bakacağım en kısa zamanda resimlerine yorumda yaparım

Şükrü Yazar hakkında bilgisi olan var mı acaba ? Acıbadem de dr.
biraz geç bir cevap olacak ama hala ilgileniyorsanız cevap veriyim. ben kendisini türkiyenin en iyi el cerrahisi uzmanlarında biri olarak tanıyorum. bir hastasını tanıyorum, hem dr olarak bu alanda önemli bir insan hem de insan olarak hakkında çok iyi şeyler duydum.

Bende o dönemdekilerden çok etkilenmiştim. Hele sen bir Jelesec in ameliyatına gel hastane odasında parti yapmışlar 3 kadın :)) sofra bile donatmışlar sarmalar çiğ köftelerr :) onları görünce aml olmak istemiştim. O tayfadan sonra birde başka bir tayfa var. @pamukçilekler smylmz lar falan(nickleri unuttum) Onlarda çok iyi.
Mesela pamukçilek meme yaptırmadığına cok pişmandı, ondan çok etkilenmiştim kendi meme kararımda. Okurken deli gibi resimlerini merak ediyordum ama hiç birisi burda aktif olmadığından cvp vermiyordu :))
Ercan beyinde başarılarına onları okurken aşık olmuştum :)

Uyy iki gün girmedim zor okudum sayfalari cok aktifsiniz masallah
Matruska75 bende merak ettim resimlerini bak simdi
D deka S shara1985 Sükrü bey benim doktorum bilgi isteyen olursa severek veririm karin germe ve lipo oldum 8 ay önce simdide kendisine diklestirme aml olacagim Aralikta

Kızlar göbişim den yeni fotolar ekledim
Tatlım merhaba, sen Korseni ne kadar kullandın ben bir ay daha kullanacağım. Ödemlerin büyük ölçüde gitmiş çokta güzel görünüyor dar Kıyafetler giyme yasağı var henüz o yasağımda bitmedi

Serap'ım benimde ortada çizgim var korseyle sarınca sıkışıyor galiba
Evet seninde var gobekte seninki herkesde mi oluyor acaba @kardanadammiolurmus sende oyle bisey varmi canim
askkitabi 'inda yoktu bastan beri gerci kendisi o ortadaki cizgi olmasini istiyordu bende merak ettim neye bagli diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…