Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

TE="SeraParis, post: 42568050, member: 626574"]Masallah canim dumduz simdiden ilerde nasil olacak simdiden boyle guzelse
Yanliz dedigim gibi ortada kaslarin oldugu yer cizgi halinde neden oyle oluyor? Dr a sordunmu hep oylemi kalacak yoksa dikisler eridikce duzelecekmi?[/QUOTE]
Tesekkur ederim canim hala odem var ama hergecen gun benimde cok hosuma gidiyor korseden oluyo cnm o cizgi

İlk dusumu almanın ferahlığı var üstümde..sanki yük kalktı üstümde.ama iki saattir korsem yok kurumasını bekliyorum.bi tuhaf oldum böyle.

Korseyi bende 2 ay kullanırım heralde.hep toparlıyor hemde uzun zamandır üstümdeymiş gibi hissediyorum ne tuhaf.bugün tam bir haftam oldu.1 ay olsa da iyice dikleşsem rahatlasam:)

Mepost: 42570201, member: 295291"]İlk dusumu almanın ferahlığı var üstümde..sanki yük kalktı üstümde.ama iki saattir korsem yok kurumasını bekliyorum.bi tuhaf oldum böyle.[/QUOTE]
Sıhhatler olsun cnm daha iyisin dimi olsun biraz hava alsin göbüşün

Mepost: 42570201, member: 295291"]İlk dusumu almanın ferahlığı var üstümde..sanki yük kalktı üstümde.ama iki saattir korsem yok kurumasını bekliyorum.bi tuhaf oldum böyle.
Sıhhatler olsun cnm daha iyisin dimi olsun biraz hava alsin göbüşün[/QUOTE]

Sagol cnm her gecen gun daha iyiyim ya da alisiyorum.ama hala hic dik degilim bu cok sikiyo canimi ise baslicam cunku.disari ciktigimda nine gibi yurumek,kambur olmak sinir ediyo ama olsun memnunum gobusumden.gecicek ins.

Kızlar bişi sorcam size.. Çoğunuzun bildiği gibi karnıma lipo yaptırdım birde karın germe oldum.. Amenna çokta iyi oldu, adet dönemimde bile şişmiyor artık karnım kiiii gören hamile zannederdi.. Gel gelelim tek derdim karnımdı,oda gitti kız gibi oldum oh dedim... Amma velakin sırtım kilo aldı, kollarım kilo aldı, gıdım kilo aldı.. Hatta hamileliğimde gram kilo almayan, drların ne şanslısın sizin ailede genetik bacakların hep böyle fit kalacak dediği bacaklarım bile kilo aldı.. Aile dr uma gittim sigarayı bıraktığın içinde olabilir 3 paket içen birisi birden bırakınca ,,,, vücuduna biraz zaman ver dedi.. Anlamadığım , ben karnımdan kilo alamıyorum diemi geri kalan yerlerden alıyorum.. Hadi sigara diyelim, ama bıraktığından beri spora başladım, inanılmaz yoğun tempolu iş hayatım var, beslenmeme dikkat ediyorum daha ne yapayım! Yapılan testler temiz çıktı.. Acaba sırtıma kollarıma ve gıdına lipo yaptırdam bişi farkedermi, bu seferde iç organlar yağlanırmı?
Lahana çorbası dieti varya onu yaptım, benle birlikte annemde yaptı kadın eridi desem yeri, ben 1 kilo verdim.. Veremiyorumda
Resmen depresyona girdim yaaa..
Jelesec ve diğer yardımcı olabilecek herkezden yorum bekliyorum ltfn

kesinlikle senin devren harika hiçbirinizin fotosunu görmedim ama çok çok güzel olduklarına eminim. Herkesin hakkında hayırlısı olsun sağol

partimi gidip hemen kurtulasım geliyor göbekten. ben bir limon77 birde jelesec arkadaşımızı merakla takip ediyorum. İnşallah bir gün bende mutluluğumu paylaşırım.

Bence kesinlikle spora yuklenmelisin.bolgesel spor yapabilirsin.ozellikle cardio yap mesela youtube da billy blanks in cok guzel videolari var evde yapabilecegin.diyetle desteklersen sonuc alirsin diye dusunuyorum cnm.bide dukan diyeti yapmayi dene ozellikle atak doneminde guzel kilo verebilirsin.baktin olmadi o zaman dusunursun lipo vs.

Henüz 26 gün oldu aml olalı bu konuda keşke fikir sahibi olup size yardımcı olabilseydim, ödemli bir dönemdeyim malum. Fark sigaradan kaynaklanıyor olabilir nacizane fikrim. Hormonel bir durumda olabilir baktırdınızmı bilemiyorum araştırılırsa faydası olacağından emin. Çok geçmiş olsun, sevgiler

Dr testleri yaptı hepsi temiz çıktı, o zaman sigaradır başka bir şey görünmüyor dedi.. 15 sene sigara içtin hemen düzelemezsin dedi, ama şu halim :/ depresyondayım resmen.. Bazen keşke hiç bırakmadaydım şu sigarayı diorum ....

Hafta içi pek mümkün deil spor, çünkü koşuşturmaca sabah 5 te başlı akşam 5 te bitio.. Hafta sonu deneyeyim, inşallah işe yarar.. Tşkkrlr

Merhaba kızlar bir kaç gündür giremedim. Tek tek yazılarınızı okudum ve hepinizin mutlu olmasına gerçekten çok seviniyorum. Bende Ercan beyden bu ayın 19'una randevu aldım. Şimdiden çok heyecan bastı. İnşallah bende olumlu sonuçlar ve en kısa zaman da ameliyat tarihini belirlemiş olarak donerim evime. Sizlere de ayrı ayrı çok teşekkür ederim ilk defa içime sinerek bir doktorla görüşmeye gidicem umarım en kısa zaman da bende mutluluğumu paylaşırım sizinle

Kızlar bu arada birşey danışmak istiyorum sizinle. Ben 29 yaşındayım 5 yıl önce bir rahatsızlıktan dolayı ilaçlar beni bu hale getirdi 128 kiloyu gördüm tartıda ve ancak 87 kiloya kadar inebildim sonra 1 yıldır bu kilodan aşağıya inemiyorum tiroit bizlerimde problem var ve şeker hastası adayı olduğum için kilo vermek çok zor ama daha fazla bu göbekli halde dolaşmak istemiyorum. Sizce bu kiloyla doktoru aml olmaya ikna etsem bile iyi bir sonuç çıkar mı ortaya

Canim benim aml 8 bucuk ay oldu ve simdilik hicbir sikintim yok, sigaradan olabilir bencede karin germe ve lipo ne kadar oldu sende?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…