Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus canim o kadar takma kafana daha cok erken daha cok degisecek izin göbegin bence biraz zaman tani kendine, bence sonuc simdi bile cok iyi duruyor eski haline göre müthis sikma canini biraz sabret. Benimde acaba dedigim evreler oldu iyilesme döneminde

Bu arada sizin izin öncesi sonrasi resim ekledim kizlar 8ay icindeki degisikligi kendiniz görün iz acayip soluyor moralinizi bozmayin ve %100 eski halinize geliyorsunuz benim cocuklar karnimin üstünde zipliyor hicbirsey hissetmiyorum yani iz olarak yoksa canim yaniyor üstüme cöktükleri icin :)

Son düzenleme:
kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus canim o kadar takma kafana daha cok erken daha cok degisecek izin göbegin bence biraz zaman tani kendine, bence sonuc simdi bile cok iyi duruyor eski haline göre müthis sikma canini biraz sabret. Benimde acaba dedigim evreler oldu iyilesme döneminde

Bu arada sizin izin öncesi sonrasi resim ekledim kizlar 8ay icindeki degisikligi kendiniz görün iz acayip soluyor moralinizi bozmayin ve %100 eski halinize geliyorsunuz benim cocuklar karnimin üstünde zipliyor hicbirsey hissetmiyorum yani iz olarak yoksa canim yaniyor üstüme cöktükleri icin :)
Bu anlattıklarınız okadar moral oluyor ki anlatamam. Birde üstüne resmi gördüm ya tamam artık :) o izin silikleşeceğine inanmaya başladım artık.
Kızlar bu aramızdaki dayanışma bence müthiş birşey. Bazen sizlere öylesine minnet duyuyorum ki( her birinize) duygusallaşıyorum bunları düşünüp :) farklı şehirlerden hatta ülkelerden farklı hayatlardan bir sürü kadın birbirine destek ve paylaşım içinde.:KK36:

Bu anlattıklarınız okadar moral oluyor ki anlatamam. Birde üstüne resmi gördüm ya tamam artık :) o izin silikleşeceğine inanmaya başladım artık.
Kızlar bu aramızdaki dayanışma bence müthiş birşey. Bazen sizlere öylesine minnet duyuyorum ki( her birinize) duygusallaşıyorum bunları düşünüp :) farklı şehirlerden hatta ülkelerden farklı hayatlardan bir sürü kadın birbirine destek ve paylaşım içinde.:KK36:
Hep destek tam destek, kadın Dayanışması ne güzel şey. Teşekkürler herşey için

Kızlar bişi sorcam size.. Çoğunuzun bildiği gibi karnıma lipo yaptırdım birde karın germe oldum.. Amenna çokta iyi oldu, adet dönemimde bile şişmiyor artık karnım kiiii gören hamile zannederdi.. Gel gelelim tek derdim karnımdı,oda gitti kız gibi oldum oh dedim... Amma velakin sırtım kilo aldı, kollarım kilo aldı, gıdım kilo aldı.. Hatta hamileliğimde gram kilo almayan, drların ne şanslısın sizin ailede genetik bacakların hep böyle fit kalacak dediği bacaklarım bile kilo aldı.. Aile dr uma gittim sigarayı bıraktığın içinde olabilir 3 paket içen birisi birden bırakınca ,,,, vücuduna biraz zaman ver dedi.. Anlamadığım , ben karnımdan kilo alamıyorum diemi geri kalan yerlerden alıyorum.. Hadi sigara diyelim, ama bıraktığından beri spora başladım, inanılmaz yoğun tempolu iş hayatım var, beslenmeme dikkat ediyorum daha ne yapayım! Yapılan testler temiz çıktı.. Acaba sırtıma kollarıma ve gıdına lipo yaptırdam bişi farkedermi, bu seferde iç organlar yağlanırmı?
Lahana çorbası dieti varya onu yaptım, benle birlikte annemde yaptı kadın eridi desem yeri, ben 1 kilo verdim.. Veremiyorumda :KK43:
Resmen depresyona girdim yaaa..
Jelesec Jelesec ve diğer yardımcı olabilecek herkezden yorum bekliyorum ltfn

canım benim eski dostum hoşgeldin demek sigarayı bıraktın sevindim adına darısı başıma.... alınan yerlere gitmiyor kilo yiyince dikkat etmeyince işlem görmeyen yerlere hop gidiyor bende de oldu bunlar ben pis boğazım ama yani tatiller de yedim içtim dikkat sıfırdı cardiyo yap fırsat buldukça sana diyorum da:)bi de kendime diyimmm :KK70: hoşgeldin tekrar seni seviyorumm şişko da olsannnn:KK48::KK68:

Kızlar aklıma bir şey takıldı yine, bazı fotolarda görüyorum da ameliyattan sonraki ilk günlerde göbek deliği olması gereken yerinden hafif 1 cm kadar sağa veya sola çekmiş oluyor. Bu şişlik yüzünden midir yani şişlikler inince göbek deliği tam olması gereken yere karının tam ortasına geliyor mu?

Kızlar aklıma bir şey takıldı yine, bazı fotolarda görüyorum da ameliyattan sonraki ilk günlerde göbek deliği olması gereken yerinden hafif 1 cm kadar sağa veya sola çekmiş oluyor. Bu şişlik yüzünden midir yani şişlikler inince göbek deliği tam olması gereken yere karının tam ortasına geliyor mu?

siz ne zaman oldunuz ameliyatınızı? Erken dönemse çok normal bu ödemdendir

siz ne zaman oldunuz ameliyatınızı? Erken dönemse çok normal bu ödemdendir

Ben henüz olmadım 1-2 aya olacağım inşallah Ercan beye. İnternette araştırıyorum her gün bu ameliyatı yaptıranları, fotolarını, yorumlarını ve gördüğüm bazı fotolarda dikkatimi çekmişti özellikle ameliyattan sonraki ilk hafta çekilen fotolarda göbek deliğinin hafif sağa veya sola kaymış olması. Arkadaşım oldu 5-6 gün önce Ercan beye onda da dediğim sıkıntı varmış şu aşamada. Göbek deliği olması gereken yerin 1 cm kadar sağındaymış. Normal mi bu durum yahu aradan zaman geçip ödem inince göbek deliği tam karının ortasına gelir mi yoksa sağda veya solda kalma ihtimali var mı? Korktum :KK17:

Ben henüz olmadım 1-2 aya olacağım inşallah Ercan beye. İnternette araştırıyorum her gün bu ameliyatı yaptıranları, fotolarını, yorumlarını ve gördüğüm bazı fotolarda dikkatimi çekmişti özellikle ameliyattan sonraki ilk hafta çekilen fotolarda göbek deliğinin hafif sağa veya sola kaymış olması. Arkadaşım oldu 5-6 gün önce Ercan beye onda da dediğim sıkıntı varmış şu aşamada. Göbek deliği olması gereken yerin 1 cm kadar sağındaymış. Normal mi bu durum yahu aradan zaman geçip ödem inince göbek deliği tam karının ortasına gelir mi yoksa sağda veya solda kalma ihtimali var mı? Korktum :KK17:
Bence korkmaniza gerek yok eski gobek nerdeyse ayni hizada olur cunku gobegin yerini degismesi mumkun degil milimlik bir fark olabilir ama asiri olamaz gobegin koku yeri belli oynatilmaz ilerde sorun olabilir yoksa oyle okumustum bende bence odemden kaynaklanan biseydir

Benimkide aynı yerde.

Peki ameliyattan çıktıktan sonraki ilk 3-4 gün ödemli ve en şiş halindeyken de aynı yerdemiydi yoksa bir 10-15 gün sonra mı gerçek yerine ulaştı?
İlk günlerde dahil hep ortadaydı. Hiç sağda solda gibi hissetmedim. Zaten doktorun onu istediği yere koyma şansı yokki. Eskisinin olduğu yerden yapmak zorunda. Ama ilk zamanlar ödemden garip durabilir yani bu normal.

İlk günlerde dahil hep ortadaydı. Hiç sağda solda gibi hissetmedim. Zaten doktorun onu istediği yere koyma şansı yokki. Eskisinin olduğu yerden yapmak zorunda. Ama ilk zamanlar ödemden garip durabilir yani bu normal.
Yani sonuçta Göbek deliğinin iç kısmından kesi yapılıp karında ona göre yer kesiliyor ve oraya dikiliyor. Içeride sabit olan Göbek kısmı yeni yere çepeçevre dikiliyor .. İnternetteki ameliyat videolarında Ayrıntılar var :))

X