Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yaaa seviyorum ben seni, şişko halimde bile.. Tmm cnm herkezin ortak kararı spora yüklenmem.. 1,2 ay yapayımda farka bakayım.. Öpüyorum kuzum

Peki ameliyattan çıktıktan sonraki ilk 3-4 gün ödemli ve en şiş halindeyken de aynı yerdemiydi yoksa bir 10-15 gün sonra mı gerçek yerine ulaştı?

doktora bir sor bakalım yani ne kadar yukarda yanda anlamadım ben çok üstemi çok yandamı dediğim gib çok erken evrede ödemden farklı durabilir bi kaç haftaya baksın bakalım artı doktor beni de kesen biçen doktor yanlış göbek deliği zor yani adam hergün gözü kapalı yapıyor bu işi:)rahat olsun arkadaşın

Olur olur baycan bir parti daha gorsun ozlemistir boyle hastalari evet yahu benden once olacak biri vardi kimdi o ciksin ortaya :))

Kizlar bende haftaya c tesi gidecegim al yanaka:)bu arada gobegim tas gibi resmen inanilmaz sert.iki dev bardak odem cayi iciyorum ama pek ise yaramadi.genitalin ustu bile sis.tas gibiyim resmen baska ne yapsam
Ki bilemedim.

Zuzuu baska ne didi al yanakli sana izini gordun nihayet nasil begendinmi :)
Valla sönükmü sönük bir izim var şok oldum kıpkırmızı bekliyordum. Resim çeker gönderirim. Doktorcuğum geçen haftada resim çekmişti bu haftada çekti, uygun bir zamanda düzenler gönderirim dedi herşey yolundaymış al yanaklım makale yazıyordu yağmurdan dolayı biraz sakinim bugün onları hallediyordum dedi memelerimi 2 ay sonra yapabilirmiş ama kilo verme işine son verene kadar erteleyelim dedi eşim şok oldu konudan habersizdi ben onu kandırırım zamanı gelince diyo :)) ay gelde yanaklarını Sıkma yaaaaa

Kizlar bende haftaya c tesi gidecegim al yanaka:)bu arada gobegim tas gibi resmen inanilmaz sert.iki dev bardak odem cayi iciyorum ama pek ise yaramadi.genitalin ustu bile sis.tas gibiyim resmen baska ne yapsam
Ki bilemedim.
Al yanak'ım dediki en çok mide bölgesi şişer bunlar hep inecek sen sakin takılma dedi üstelik dramatik bir değişimin var 1 ay olmasına rağmen dedi ağzından bal damlıyor şekerpare yaaaa genitalim ilk günlerde çok daha şişti biraz daha güzelleşti ama oda iyice inecekmiş minnak öyle diyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…