Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Ehliyet benim icin asiri onemli zor bir sinavdi 5 kere gectim kaybettim tum dosyami yaktim tekrardan basladim hic vazgecmedim ama herturlu duayi inanarak okudum sonra bir ablam salaten tuncina oku sen sinava girerken de ben yasin suresi okurum sana dedi dugunume bir hafta vardi sinava girdim kazandim o kadar hata yapmama ragmen hangi dua denk geldi veya salaten tuncina mi bilemiyorum ama bazi dualarin vakti gelmesi gerekiyor sanirim cifte mutluluk olmustu benim icin 🙏🏻
Maşallah 😍😍

Bir de ben dilemeyi bıraktım Allah'ın rahmeti için çekiyorum💚💚💚💚nasılsa benden iyi biliyor benim eksiğimi ihtiyacımı🙏🏻 hem böylece 'bak ona verdi de bana vermedi ' gafletine düşmüyorum hem inancımı yitirmiyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😍😍 karşılıksız seviyorum 💜💜💜💜
Bende öyle canım eskiden bende esmalar zikirler sayılı duaalr çok okurdum aklımdaki hacetlerim için...ama en son 4444 tefricie ve yanında bir sürü bu şekilde dualar okuduğum halde hacetim olmadı rabbimin istediği oldu ...hayırlısı ni verdi belkide bilemeyiz ...bukadar duadan sonra olmadıysa diyorum demekki kaderde ne yaziliysa onu yaşayacağız...gönlümden bişey geçtiğinde insalah nasip olur diyorum Allah'ın dediği olur diyorum

Bende öyle canım eskiden bende esmalar zikirler sayılı duaalr çok okurdum aklımdaki hacetlerim için...ama en son 4444 tefricie ve yanında bir sürü bu şekilde dualar okuduğum halde hacetim olmadı rabbimin istediği oldu ...hayırlısı ni verdi belkide bilemeyiz ...bukadar duadan sonra olmadıysa diyorum demekki kaderde ne yaziliysa onu yaşayacağız...gönlümden bişey geçtiğinde insalah nasip olur diyorum Allah'ın dediği olur diyorum
Elbette canım benim onun dediği olur ama isteme hakkını vermiş bize:' kulumun duası olmasa ne ehemmiyeti olurdu💙💙💙

Elbette canım benim onun dediği olur ama isteme hakkını vermiş bize:' kulumun duası olmasa ne ehemmiyeti olurdu💙💙💙
Evet , bide diyorlar ya Allah kabul etmeyeceği dua yi ettirmezmis , inanın çok fazla dua etme isteği vardı o konuda secdelerde ağladım günlerce okadardua ettim , etmek istedim ama sonuç olmadı duam...bu sebepten dolayı dua etmek sannki içimden gelmez oldu:KK43: çünkü nasılsa kaderi yasiyoruz diyor bir ses :KK43:

Evet , bide diyorlar ya Allah kabul etmeyeceği dua yi ettirmezmis , inanın çok fazla dua etme isteği vardı o konuda secdelerde ağladım günlerce okadardua ettim , etmek istedim ama sonuç olmadı duam...bu sebepten dolayı dua etmek sannki içimden gelmez oldu:KK43: çünkü nasılsa kaderi yasiyoruz diyor bir ses :KK43:
Ya Rabbin sendeki yerini ölçüyorsa😉diyorsa ki 'Kulum ne kadar samimi duasında, yoksa sadece istediğini verdiğim için mi geliyor huzuruma?' Bunun cevabını zaten biliyor ama sana da göstermek istiyor; sadece istediğini vereceği için mi O'nu anıyorsun yoksa gerçekten sevdiğin için mi?😌

Kesinlikle Ya Nur Ya Cemil esmasını tavsiye ederim,ikisinin ebced toplamı olur zannedersem Ya Nur 256,Ya Cemil 83, toplam 339 yapıyor.Yada istediğiniz bir sayıylada çekebilirsiniz.Ya Cemil yüz güzelliği için okunan esmadır.Ya Nur sürekli auranızı temizler ve yıldızınızı dişi yapar,aurası parlayan insanın yüzüde parlar,güzelleşir,nazardan korur,ruhunuz güçlenir.Ya Nur esması ruhu güçlendirir,bir ara ben 1500 kadar falan okuyordum rüyalarım değişti,yüzüm güzelleşti.1 ay olmamıştı zannedersem 7 gün falan Ya Cemil Ya Nur esmasını 500 kere okuduğumda "ne kadar güzel bir bayan" diye herkesten iltifat alıyordum.Yolda kadınlar bile hemcinslerim olmalarına rağmen yüzüme dik dik bakıyorlardı sanki büyülenmiş gibi.Eşim "sen bugünlerde bir acaip güzelleştin,zaten güzeldin dahada bir hoş oldun"diyordu.Yüzüm beyazlaştı,gözlerim bile ela yeşil gibi bir şeyoldu;normalde kahverengi.Bu arada ben miyop astigmatım,yıllar öncede akşamları 100 kere Ya Nur esması okuyarak güzelleşeyim iyice derken gözlerimi iyileştirmişim,Ya Nur esması gözlere de nur saçıyormuş,ben Ya Nur diye okumak hoşuma gidiyordu,güzelleştiğimi hissediyordum.Bu arada yükselenim Yengeç burcu ve Ya Hayy esması etkisindeyim.Eğer Ya Hayyu ya Nur diye çekmeye başlıtorsam daha enerjik,daha güzel oluyordum ve gittikçe de gençleşiyordum.Ben yaşımdan çok küçük gözükürüm.Ama Ya Cemil Ya Nur çektiğiniz zaman güzelleşirsiniz hemde çok.Fakat birşey daha belirteyim eksik olmasın bir esma daha var yüz güzelliği için ve ayrıca kısmet açmada onun kadar güçlüsünü görmedim ve ayrıca zenginlik esmasıdır da,Ya Aliyy esması.Ya Aliyy Ya Nur ister 1000 kere yada ebcedlerinin toplamı kadar okuyun ya Nur esması geçmişinizi şifalandırarak auranızı temizleyecek,nazarlardan ve ruhsal yönden temizleyecek ve Ya Aliyy esmasıyla birleşerek hayatınızdaki karanlıkları aydınlatarak sizi yavaş yavaş yükseltecek,böylece hem güzelleşecek hemde maddi açıdan yukarılara doğru çıkacaksınız,hemde şansınız ve kısmetiniz açılacak.Eğer evlenmek isteyen varsa Ya Aliyyu Ya Nur esma kombinesini tavsiye ederim.
Allah razı olsun ne güzel bilgiler bunlar

X