Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Ben de YA REZZAK Esması na baslayacagım İNSAALLAH
Okudugum saatin bir önemi var mı ? Çok araştırınca insan içinde kayboluyo bilgilerin ve neredeyse 2 yıla yakındır başlayamadım bu yüzden yanlış birşey yaparım diye

Okudugum saatin bir önemi var mı ? Çok araştırınca insan içinde kayboluyo bilgilerin ve neredeyse 2 yıla yakındır başlayamadım bu yüzden yanlış birşey yaparım diye
Bence yok sonucta ebced saatinde okursan daha iyi ama zikiri her aninda okuyabilirsin

Canim nacizane bir tavsiyem var, saatin önemi yok ama imkanın el verdikçe kıbleye doğru dönerek oku

Canim nacizane bir tavsiyem var, saatin önemi yok ama imkanın el verdikçe kıbleye doğru dönerek oku
Allah razı olsun : )

En İyi Uygulama Şekli:KK70:uaya başlıyacağınız zaman önce isimlerin tamamını (99 İsm-i Şerif-i) okuyunuz sonra 100 defa istiğfar çekiniz 100 defa salavat getiriniz 1 Fatiha Suresi 3 İhlas Suresi 1 Felak Suresi 1 Nas Suresi okuyup sevabını önce Efendimiz Sallallahu aleyhi vesellem’e sonra diğer peygamberler sonra Ashab-ı Kiram’a sonra da bütün veli kullara hediye ediniz çünkü Allah Dostlar’ının hatırına duaları kabul eder. Hangi İsm-i Şerif-i okuyacaksanız başına “Ya” kelimesi getiriniz. Mesela ER RAHMAN İsm-i Şerif-i’ni “YA RAHMAN” şeklinde tesbih ediniz. Burada yazılan İsm-i Şerif’ler ve Dualar “Kenzul Ulumil Mehki” kitabından alınmıştır hangi tesbihe başladıysanız. O İsm-i Şerif’i 99 gün çekmeye gayret ediniz. Biiznillah isteklerinize dileklerinize kısa zamanda kavuşursunuz unutmayın dualar Allahü Tealaya edilir duaları ancak o kabul eder bize düşen samimiyet sebat ve gayrettir. Tevfik Allah’tandır. Allah’ın güzel isimleri vardır onunla kendisine dua ediniz. (Araf 173)

Bu şekilde yapmaya özen göstericem ama aklımda bi soru işareti daha var
Bu adımları uyguladıktan sonra iş için olan esmayı okuyup başka bir şey için başka bir esma okumak istediğimde tekrar en baştan mı başlayayım yoksa tüm esmaları adedince peşpeşe okuyup isteklerim için o şekilde mi dua edeyim ?
Kısacası demek istediğim İŞ için esma + Dua , Hafıza için Esma + Dua mı olsun yoksa İş için Esma+Hafıza için Esma sonrasında iki dua birden mi olsun ?

Aklıma geldi benimde şimdi çok darda olduğum bir gün dua edip Allah im bu yasin kitabından bir dua çıkar bize iyi gelsin diye dua edip bir sayfa açmıştım ve karşıma amenerrasulu diye bir dua çıktı size okuyanca ki o huzuru anlatamam 7 gün boyunca 41 kere okudum rızık kapılarımız açıldı nasıl bitireceğiz borçlarımızı nasıl birikim yapacagiz diye düşünürken borçların azaldı kenarima para bile koydum eşimle iletişimimiz duzelti aynı şeyleri düşünmeye başladık evimde huzur arttı denemenizi tavsiye ederim hala aklıma geldikçe dilimdedir o dua 🙏🙏🙏😍
Hangu kitaptı

X