Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Canım ben onu tanıyordum yakın arkadaşımdı. Özelliklerini biliyordum istediği şeyleri de😊 bunları bilmem gerek
Benide al ele 😂
Allah bereket versin 😍😍çok sevindim ben bi sebat gösteremedim vakıa da🤷🏻‍♀️
Aynen ya ben hep gece veya akşam diye sartlandigimdan olmuyordu gündüzde oluyorsa kaçırmamaya çalışırım inşallah

Benide al ele 😂

Aynen ya ben hep gece veya akşam diye sartlandigimdan olmuyordu gündüzde oluyorsa kaçırmamaya çalışırım inşallah
Kuzu bi atanayım hepinize tek tek özel çalışma hazırlayacağım 🤲🤲🤲

Esmalari ilk burcuma gore secmistim olmadi demekki tek tek okumak gerekiyor anlamak icin
Mesela ya ganiyy ve ya kerim bana iyi gelmedi ama ya latif cok huzurlu ilimli hissettiriyor ya veliyy ya vedud de oyle tabi

veya ya varis okurken diger dua grubundakilere resmen enerjim gidiyor uykum geliyor kendimi zorluyorum birakmamak icin
Demekki burclara gore sekillendirmemek gerek

Esmalari ilk burcuma gore secmistim olmadi demekki tek tek okumak gerekiyor anlamak icin
Mesela ya ganiyy ve ya kerim bana iyi gelmedi ama ya latif cok huzurlu ilimli hissettiriyor ya veliyy ya vedud de oyle tabi

veya ya varis okurken diger dua grubundakilere resmen enerjim gidiyor uykum geliyor kendimi zorluyorum birakmamak icin
Demekki burclara gore sekillendirmemek gerek
Kuzum burçlar geneli baz alır esmalar özele göre seçilir :KK19: enerjin tükeniyor ya da uykun geliyor ya sana 2 taktik verem mi😉😉

Son düzenleyen: Moderatör:
Canlar ben haftada bir sure ezberlemeye niyet ettim de zihnimi açacak bir dua var mı. Veya nasıl daha kolay ezbere alınır herkesten yardım bekliyorum bir yol gösterin bacınıza 😉🥰

Canlar ben haftada bir sure ezberlemeye niyet ettim de zihnimi açacak bir dua var mı. Veya nasıl daha kolay ezbere alınır herkesten yardım bekliyorum bir yol gösterin bacınıza 😉🥰
Rabbi yessir velatu assir rabbi temmim bil hayr
Kolay ezberlersin bunu oku önce baslamadan

İnşAllah canım Kafirun ve Tebbet suresiyle başladım kısa ve namazda okurum diye sonra onlarla devam ederim inşallah
Aaa zaten namaz surelerini ezberlemeden bunlara geçme. Cüzler oluyor ya o sırayla ezberle ayetel kürsi amenerrasülüye kadar ezberle sonra bu sureleri kitaptan bile okusan olur :KK19:

Aaa zaten namaz surelerini ezberlemeden bunlara geçme. Cüzler oluyor ya o sırayla ezberle ayetel kürsi amenerrasülüye kadar ezberle sonra bu sureleri kitaptan bile okusan olur :KK19:
Ayetel Kürsi ve diğerlerini biliyorum da canım bu ikisini bilmiyordum. İnşallah sonra kadir suresi humeze suresi inşirah devam edicem kısa sureler bitirim de inşallah sonra amenerrasulu ezberler giderim

Yaaa ben de hep sure ezberlemeye niyet edip erteliyorum. Sure ezberleme kardeşim (yeni bir kardeşlik icat ettim 🤣) olur musun 🧡🧡

X