Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Kızlar bu topiği sıkı takipteyim. Benim bir duam var. İmkansız gibi bir şey. Gönül meselesi değil belirtetim. İş ile alakalı bir durum ama duamı ederken 2 aşamalı. Yani ilk önce olması gereken bir durum var ki ben o işe başvurabileyim. Sonrasında da o işe kabul edilebilmek için ayrıca dua etmem lazım.🤭 Önerebileceğiniz bir dua var mı?
Ben de bir mucize bekliyorum

Profilime alayım sizleri 😘😘😘😘💜💜💜💜💜
Canım ssna dün gece yasadığımı anlatayım burada okuduklarımla beraber günlük la ilahe illallah çekiyordum yaklaşık 3000- 5000 arası dün gece 11.30 gibi kulağıma ezan okundu ayaklarımı düzelttim saygısızlık olmasın diye uzanıyorum bir de baktım saat gece 11.30 bu saatte ezan ne geziyo dedim tüylerim diken diken oldu sonra kesildi ses cok mutlu oldum hem de ürperdim

Canım ssna dün gece yasadığımı anlatayım burada okuduklarımla beraber günlük la ilahe illallah çekiyordum yaklaşık 3000- 5000 arası dün gece 11.30 gibi kulağıma ezan okundu ayaklarımı düzelttim saygısızlık olmasın diye uzanıyorum bir de baktım saat gece 11.30 bu saatte ezan ne geziyo dedim tüylerim diken diken oldu sonra kesildi ses cok mutlu oldum hem de ürperdim
Keşke hemen 2 rekat namaz kılsaydın 🤗🤗🤗bir daha öyle olursa hemen namaz kıl eğer reglsen o zaman da namaz abdesti al secdeye var dua et :KK36: senin için dua kapılarının açıldığı an olabilir o an; kaçırma ve şer dua, beddua etme:rolleyes:

Ne güzel ya okurken tüylerim diken diken oldu 🌸

Keşke hemen 2 rekat namaz kılsaydın 🤗🤗🤗bir daha öyle olursa hemen namaz kıl eğer reglsen o zaman da namaz abdesti al secdeye var dua et :KK36: senin için dua kapılarının açıldığı an olabilir o an; kaçırma ve şer dua, beddua etme:rolleyes:
Ay ne bileyim kuzum hiç aklıma gelmedi inanki bir daha yaşarım inşallah hemen secdeye varıp şükür ederim dua ederim sağolasın 🥰

Bende size bisey soyliym mi çocuk için 2 gün boyunca kendim ve bi kaç kişide dahil salat-ı tefriciye okuyoruz onun etkisinden eminim çünkü genelde son zamanlarda şeytani şeyler görüyordum rüyamda yemyeşil tertemiz sular güneş aydınlık ve bebek görüyorum 2 gün üst üste gördüm inşallah hayırlısı ile bebek haberi alirim

İki arkadaşıma ya Vedud ilk gün 2000 ya da 400 okuyacaksın sonraki 20 gün hergün sadece 20 tane okuyacaksın ' yaptırdım ikisi de evlendi 😊 'ya Cami ya Vedud ' 'ya fettah ya Vedud ' bu şekilde de okuyabilirsin😍Rabbim ömür boyu ağız tadıyla birlikte yaşayacağın insanı çıkarsın karşına inşallah 🙏🏻🙏🏻
Ne kadar süre yapmisti?🥰

Ben 5 yıldır esmaları okuyorum.Ya Fettah esması çok güzel bir esma fakat acaip sert yaptı beni ve çok girişken oldum,ama dileğinizle ilgili mutlaka bir kapı açıyor.Ya Zülcelalivelikram esması muhteşem bu esmayı zikreden varmı çok merak ediyorum,insanlar size aşırı hayran oluyor,sizinle kınuşmak için can atıyorlar,komşularım benimle konuşmak beni evlerine çağırmak için can atıyorlardı fakat birden hiç sebep yokken eşimle bir tartışma içinde buldum kendimi ve neredeyse boşanıyorduk.Sonra öğrendim ki bu esma celalini çok şiddetli gösterirmiş.Ya Gani esmasını 40 gün 500 kere zikrettiğim ve bir ev sahibi oldum.Ya Kerim esmasını 2 ay 270 kere zikrettim günlük,hiç ummadığım yerden toplu para geldi.Ya Vedud esmasını kısa bir tecrübe ettim,eşimle kavgalarımız pek bitmedi,eşim çok sinirli,sanki bir şey söylesem adam kavgaya anında hazır.Ya Gani esmasını bıraktım ve tekrar başladım,ama aynı etkiyi göremedim.Ya Cebbar esmasını çok sevdim muhteşem bir özgüven veriyor insana,insanlar çok saygıyla yaklaşıyor sana fakat eşim daha da sinirli oluyordu ve ben bu sefer susmayıp bağırmaya başlıyordum.Esmaları hemen hemen herkes tecrübe ediyor,ama etkisi gider diye pek paylaşmıyorlar,ama benim gibi paylaşan olursa çok sevinirim
Kocamla pek anlaşamıyoruz,çok sinirli bir adam,"kem tereku min cennatin ve uyun"okudum,2000 ya vedud,1000 ya cami ya vedud,500 la ilahe illallahür rauf,100 ve huvel aliyyul azim,1000 ya veliyy okudum fayda etmedi.Şunu okudum eşim pamuk gibi oldu ve çok iyi anlaşıyoruz diyeceğiniz bir okuma varmı ne olur yardımcı olursanız çok sevinirim,1 tane ufak çocuğum var,çocuğumun üzülmesini istemiyorum.
Esmalarla ben de ilgiliyim.Mesajinizi görünce mutlu oldum..Bildiğim kadarıyla şöyle bişey var esmaları kişinin kendisi okumalı ki etki etsin.Eşinizin kendisi okumalı

X