Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

41 yasin 41 fetih gibi dualari regl girdigi icin nasil yapilir araya mutlaka gün giriyor ve ben cok istiyorum en fazla 28 okuyabiliyorum

41 yasin 41 fetih gibi dualari regl girdigi icin nasil yapilir araya mutlaka gün giriyor ve ben cok istiyorum en fazla 28 okuyabiliyorum
Canım birine okutacaksın iki kişi anlaşın o senin reglinde okusun sen onun. Böylece hem sayıları tamamlamış olursunuz hem ara vermemiş😉

Bu arada ara ara kelime-i tevhid okumuşumdur.Günde en az 5000 la ilahe illallah okuduğunuzda sürekli,başladıktan 1 hafta sonra hastalıklarınız geçmeye başlıyor,eviniz kirlenmiyor,saat ikiye kadar tüm ev işleriniz çarçabuk bitmeye başlıyor,hiç kimseye ihtiyacınız olmuyor kendi kendinize yetiyorsunuz,herkes tarafından çok seviliyorsunuz,rüyalarınız salihleşiyor,çok değişik hayretler içinde kalacağınız rüyalar görüyorsunuz"size hayatınızı değiştirecek ayetler ve esmalar öneriliyor dervişler ve Veliler tarafından",evinizin içi ve kokusu değişiyor,sürekli çiçek kokuları alıyorsunuz,kimse hakkında hiç kötü düşünmüyorsunuz ve kimseye kızmıyorsunuz,hiçbirşeye üzülmemeye başlıyorsunuz,hayvanlar sürekli size yaklaşıyor seviyorlar sizi,hep bir huzur hissediyorsunuz,vesveseleriniz ve panik ataklarınız geçmeye yada dinmeye başlıyor,sinirlenmeleriniz ve kasvetliliğiniz bitiyor veee en önemlisi Hz Hızır'la karşılaşmalarınız başlıyor(nasıl diye soracaksınız,kendisi ara ara karşınıza çıkıyor anlamıyorsunuz,fakat bir süre sonra onun olduğunu net bir şekilde anlıyorsunuz,nasıl ibadet etmenizi ve neler okumanız gerektiğini,dileklerinizin olması için neler yapmanız gerektiğini size gerçekte yada rüyada size söylüyor,bazen ipuçları size bırakıyor bir zaman sonra bu kim, nasıl oldu derken onun olduğunu anlıyorsunuz).Bir zaman sonra rüyalarınız değişiyor bol bol hayvanlar görüyorsunuz o hayvanlar sizin nefsiniz.Ne demiş İbn Arabi "nefsini bilen Rabbini bilir".Nefsi dizginleyen bir zikirdir "la ilahe illallah",öyle bir huzurlu olursunuz ki anlatılması ve tarifi imkansızdır,zikirden sonra içinizden bir dilek geçer,o dileğin olmasının vakti gelmiştir ve içinizden geçmiştir,o yıllarca ettiğiniz olmasını beklediğiniz dilek şak diye olur şaşırırsınız.Çok şaşırtıcı,mucizelerle dolu,hayranlık uyandırıcı ve hayatınızı tamamen değiştirecek bir zikirdir"la ilahe illallah"zikri.Newplanet arkadaşım sormuşsun Günces arkadaşa neler yaşadın tecrübelerini paylaşırmısın diye,anlatması ve tarifi mümkün değilki ,ben biraz anlatmaya çalıştım,ama diyorum ki hergün 5000 zikredin ve sadece yaşayın,sonra birdenbire salavatta okumaya başlarsınız,sonra birden evinizin içi bir kamyon dolusu gül varmış gibi kokmaya başlar,bazen lalelerin kokusu,bazan portakal çiçeklerinin kokusu,evde hep kuran okuyan bir ses,bu ses nereden geliyor diye aranmaya başlarsınız,size kimse kötülük yapamaz,yapmaya çalışanlar uzaklaşır sizden,diyorum ya anlatılmaz yaşanır.Okuyun ve yaşayın.Maddi sıkıntılarınız düzelmeye başlar daha neler neler yaşarsınız...
Canim hoşgeldin oncelikle yazini okidum da tamda suan ezan okuyor inan icim bi ferahladi bu yazini okurken ne guzel anlatmissin masallah rabbim bizlere de nadip etsin yaşadıklarını

55 sayfayı şu saate kadar uyumadan okudum.Esmalar ile ilgili yazdıklarınızı okurken ağlamaktan kendimi geri alamadım ve gözlerim inanılmaz şekilde yandı ağlarken..
Öncelikle topiği açan arkadaşımızdan Allah razı olsun.Cok güzel şeylere vesile olacaksınız inşallah..
Bende bu aralar ne yapsam nasıl etsem derken tevafuk ile konunuza dahil oldum.
Sormak istediklerim şöyle ;
Benim eşimin tarafından devamlı görüşmek zorunda olduğum ama asla yüzünü görmeyi bırakın sesini duymaya dahi tahammül edemediğim,adı geçtiğinde veya sesini duyduğumda hatta sosyal medyada profilini gördüğümde bile sinirden kalp atışlarımın hızlandığı(sanki kalbim ağzımdan çıkacak gibi hızlanıp çarpıyor) beni aile içinde daha çok sevildigim için devamlı kıskanan ve kıskançlığından ne yapacağını şaşırmış bir kadın var.Şu an konuşmuyoruz son yaşanan olaylardan sonra.Kendisi söylediği bir şeyi söylemedim diyip beni eşimin ailesi içersinde yalancı durumuna düşürmek için bu konuda Kuran-i Kerime el basmış "ben o cümleyi söylemedim"diye,ama söyledi.Ve şimdi mecbur olduğum için aynı ortamlara girmek zorundayım.Aslinda herkes nasıl kötü bir kalbi ve kötü bir karakteri olduğunu biliyor fakat "mecburen görüşmek konuşmak iyi davranmak zorundayız"diyorlar.Ben artık ne yapacağımı gerçekten şaşırmış durumdayım.Tabi ki Allaha sığındım onun şerrinden ama onun gerçek yüzünü insanların (eşimin,onun eşinin,kayınvalide ve kayınpederin) görmesi için benim suçsuz olduğumu anlayıp onunla görüşmeye zorlamamaları için ve ona hak ettiği
gibi davranmaları için ne yapmam gerekiyor ? Bunun için okumam gereken bir Esma varsa yazabilir misiniz ?
Birde ben düşük yaptığımda benimle dalga geçmişti söyledim bunu da yüzüne asla kabul etmiyor bende içimden dedimki "Rabbim verende sensin alanda.Onu da aynı acıyla sına" Biliyorum çocukların bir günahı yok ama istedim ki benim içimde yanan ateş onun içinde de yansın.
2.konu da evlat sahibi olmayı çok istiyorum Rabbim nasip ederse..Şu an reglimin 50.günündeyim gebelik testlerim negatif çıkıyor ama reglim de gelmiyor.Sanirim çok istediğim için vücudum,hormonlarım benimle oyun oynuyor.Kendi kendime sürekli "hamile değilsin,regl olman lazım bir an önce regl olki önüne bakabilesin önümüzdeki ay değerlendirirsin Rabbim nasip ederse hayırlı sağlıklı bir evlat verir" diyorum ama yok 50.gün oldu hala regl olamadım.Bunun için ne yapabilirim kendimi,vücudumu rahatlatmak adına bir tavsiyeniz var mıdır ?
Çok uzun oldu ne olur hakkınızı helal edin..

55 sayfayı şu saate kadar uyumadan okudum.Esmalar ile ilgili yazdıklarınızı okurken ağlamaktan kendimi geri alamadım ve gözlerim inanılmaz şekilde yandı ağlarken..
Öncelikle topiği açan arkadaşımızdan Allah razı olsun.Cok güzel şeylere vesile olacaksınız inşallah..
Bende bu aralar ne yapsam nasıl etsem derken tevafuk ile konunuza dahil oldum.
Sormak istediklerim şöyle ;
Benim eşimin tarafından devamlı görüşmek zorunda olduğum ama asla yüzünü görmeyi bırakın sesini duymaya dahi tahammül edemediğim,adı geçtiğinde veya sesini duyduğumda hatta sosyal medyada profilini gördüğümde bile sinirden kalp atışlarımın hızlandığı(sanki kalbim ağzımdan çıkacak gibi hızlanıp çarpıyor) beni aile içinde daha çok sevildigim için devamlı kıskanan ve kıskançlığından ne yapacağını şaşırmış bir kadın var.Şu an konuşmuyoruz son yaşanan olaylardan sonra.Kendisi söylediği bir şeyi söylemedim diyip beni eşimin ailesi içersinde yalancı durumuna düşürmek için bu konuda Kuran-i Kerime el basmış "ben o cümleyi söylemedim"diye,ama söyledi.Ve şimdi mecbur olduğum için aynı ortamlara girmek zorundayım.Aslinda herkes nasıl kötü bir kalbi ve kötü bir karakteri olduğunu biliyor fakat "mecburen görüşmek konuşmak iyi davranmak zorundayız"diyorlar.Ben artık ne yapacağımı gerçekten şaşırmış durumdayım.Tabi ki Allaha sığındım onun şerrinden ama onun gerçek yüzünü insanların (eşimin,onun eşinin,kayınvalide ve kayınpederin) görmesi için benim suçsuz olduğumu anlayıp onunla görüşmeye zorlamamaları için ve ona hak ettiği
gibi davranmaları için ne yapmam gerekiyor ? Bunun için okumam gereken bir Esma varsa yazabilir misiniz ?
Birde ben düşük yaptığımda benimle dalga geçmişti söyledim bunu da yüzüne asla kabul etmiyor bende içimden dedimki "Rabbim verende sensin alanda.Onu da aynı acıyla sına" Biliyorum çocukların bir günahı yok ama istedim ki benim içimde yanan ateş onun içinde de yansın.
2.konu da evlat sahibi olmayı çok istiyorum Rabbim nasip ederse..Şu an reglimin 50.günündeyim gebelik testlerim negatif çıkıyor ama reglim de gelmiyor.Sanirim çok istediğim için vücudum,hormonlarım benimle oyun oynuyor.Kendi kendime sürekli "hamile değilsin,regl olman lazım bir an önce regl olki önüne bakabilesin önümüzdeki ay değerlendirirsin Rabbim nasip ederse hayırlı sağlıklı bir evlat verir" diyorum ama yok 50.gün oldu hala regl olamadım.Bunun için ne yapabilirim kendimi,vücudumu rahatlatmak adına bir tavsiyeniz var mıdır ?
Çok uzun oldu ne olur hakkınızı helal edin..

Hamile kalmak icin ya halik ya bari ya musavvir

el berr
el vasi ebced degerine gore meryem suresini 41 gun boyûnca okumak gerekli diye okumustum basliycam okumaya denemenizi oneririm

Hamile kalmak icin ya halik ya bari ya musavvir

el berr
el vasi ebced degerine gore meryem suresini 41 gun boyûnca okumak gerekli diye okumustum basliycam okumaya denemenizi oneririm
Evet onları not aldım çok teşekkür ederim cevabınız için ancak su an hamile kalmak için değil reglimin gelmesi için vücudumu rahatlatmak adına bir şey yapabilir miyim onu öğrenmek istiyorum aslında

X