Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

İnanmıyorum çok sevindim canim benim yaa hayırlı olsunnn ey büyük rabbim .. nasıl okudun bu duayı canim ? bizlere de örnek olur nasıl yaptın duanı.
Canım yumurtlama döneminde başlamıştım duaya her gün biraz biraz okudum regl tarihine kadar. Dün kadir gecesi olduğu için bitirmeye çalıştım içten isteyerek tüm gün okudum. Malesef yetistiremedim bugün devam ettim. 2 gün önce test yapmıştım negatifti. Ben duami bitireyim yinede diye devam ettim bugün 2 kere yaptim test iksiide pozitif çıktı 🙏

Canım yumurtlama döneminde başlamıştım duaya her gün biraz biraz okudum regl tarihine kadar. Dün kadir gecesi olduğu için bitirmeye çalıştım içten isteyerek tüm gün okudum. Malesef yetistiremedim bugün devam ettim. 2 gün önce test yapmıştım negatifti. Ben duami bitireyim yinede diye devam ettim bugün 2 kere yaptim test iksiide pozitif çıktı 🙏
Cok sevindim canimm 💕peki namaz kılıyor muyuz sadece duayı mi okudun ben de başlamayı düşünüyorum ne zamandır aklımda

Canım çok sevindim :KK36:

Burada cook fazla onerilen okumalar esmalar var..hepsini okumaya kalksak imkansiz..enerjilerini bilmeden karisik okuma yapmak da pek iyi degil bence..herkes deneyimini paylasiyor her paylasimda bana uyan seyler var..nereden baslasam da vird edinsem bilemedim..

Burada cook fazla onerilen okumalar esmalar var..hepsini okumaya kalksak imkansiz..enerjilerini bilmeden karisik okuma yapmak da pek iyi degil bence..herkes deneyimini paylasiyor her paylasimda bana uyan seyler var..nereden baslasam da vird edinsem bilemedim..
Karısık okuyabilirsin canım ben oyle yapıyorum en azından
Yani kendine okumak için belirlediğin esmaları günlük olarak 50-100 tane okumaya basla zaten cok hızlı bitiyor
İlla zikirmatik olmak zorunda degil içinden de okuyabilirsin iş yaparken falan
Maddi manevi şifa kapıları acsın inşallah

Merhabalar hanımlar konuya yeni denk geldim Maşallah çok faydalı ve çok güzel kabul olunmuş dualar okudum ❤️
Ben her namaz sonrasında 129 Ya Latif oku 100 hasbunallah okuyorum dualarımın kabulü ve Rabbimin yardımı için çok şükür faydasını görüyorum hemen şükür namazımı da kılmaya çalışıyorum. Günahların affı ve hayırlı kapılar, kulun ne yapacağını bilemediği durumlarda Allah'ın yardımı için ne okunmasını tavsiye edersiniz?

Hanımlar başka insanların tecrübeleri bu dualar; nasip olursa ben de yapacağım 🙏🏻
📌41 Fetih suresi (uygulanışı var)
📌313 Ayet-el kürsi
📌313 Fatiha
📌41 Yasin
📌70.000 kelime-i tevhid
Hepsini farklı kişiler tecrübe etmiş
ya bu duaların anlamları çok güzel ama çok fazla okunmaları gerekiyor bir günde imkanı yok bitmez
ve bu duaları gibi bir sürü dua ve esma var
atıyorum bir dilek için bir esma 20 kere okunması gerek denilirken yine dilek için başka bir esma 9896 kere okunmalıdır diyor
hangi duaları ve esmaları düzenli olarak hayatıma yerleştirmeliyim bir türlü bulamadım
hepsinin içinde kaybolmuş vaziyetteyim

X