Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Canım benim hoş geldin iyiki de geldin :KK19: bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim❤Allah O'na sığındığımızda, dua ettiğimizde bizi huzuruna kabul ettiğini, bizi duyup önemsediğini ne güzel hissettiriyor değil mi? :KK36:ben de 2013te çok şehit vermiştik maalesef 😔yasin tebareke amme okudum çok dua ettim ailelerine sabır ver Allah'ım diye ağlaya ağlaya uyuyakalmışım😭o şehitlerin naaşları ve komutanları rüyama misafir geldiler😭:KK36:komutanlar odamın kapısını çaldı dediler ki bu şehit naaşlarını senin odana koyabilir miyiz😭ben de tabii diyorum panım oluyorum nasıl daha fazla hürmet edebilirim diye. Yardım etmeye çalışıyorum. Böyle sıra sıra yerden tavana kadar odamın tamamını şehitlerle doldurdular. Uyandım sabah 5.34'tü ağladım mutluluktan🙏🏻 o duyguyu tarif edemem :KK36: yazarken bile ağladım😊Kalp halis olsun varsın dilin dönmesin varsın bilgin olmasın, Allah razı gelsin yeter 😍😍seviyorum hepinizi:KK19:

Ne guzel okurken tüylerim diken diken oldu 😊

Nasıl yani mizacınıza nasıl uymadı😅
Esmalar hakkında bilginiz var mı hiç ilgilendiniz mi?😊etkileri var insanın davranışları hisleri her şeyi üzerinde. İnsanlar da farklı karakterdeler. Kimi hırçın, kimi naif, kimi çekingen kimi atak vs. Bazı esmalar da bu özellikleri ya pekiştiriyor , yani sende o özellik belli bir şekilde varsa iyice arttırıyor, silik bir özelliğinse ya da yoksa onu da belirgin hale getiriyor. Tabii bunlar herkes farklı yapıda olduğu için her esma herkese aynı tesir etmiyor.
Bunun birkaç yolu var; ya tecrübe edip sonuçtan memnunsan bu esma bana uygun, değilsen 'değil' diye not edeceksin; ya da kendini tanıyacaksın😌
Lâtif esmasının sırları bende mevcut olduğu için iyice pekiştirdi, pekiştirdiği özellikler de şuanki yaşam tarzıma ve durumuma uygun değil:KK51:

Esmalar hakkında bilginiz var mı hiç ilgilendiniz mi?😊etkileri var insanın davranışları hisleri her şeyi üzerinde. İnsanlar da farklı karakterdeler. Kimi hırçın, kimi naif, kimi çekingen kimi atak vs. Bazı esmalar da bu özellikleri ya pekiştiriyor , yani sende o özellik belli bir şekilde varsa iyice arttırıyor, silik bir özelliğinse ya da yoksa onu da belirgin hale getiriyor. Tabii bunlar herkes farklı yapıda olduğu için her esma herkese aynı tesir etmiyor.
Bunun birkaç yolu var; ya tecrübe edip sonuçtan memnunsan bu esma bana uygun, değilsen 'değil' diye not edeceksin; ya da kendini tanıyacaksın😌
Lâtif esmasının sırları bende mevcut olduğu için iyice pekiştirdi, pekiştirdiği özellikler de şuanki yaşam tarzıma ve durumuma uygun değil:KK51:
Evlilikle ilgili yorumunuzu gördüm daha da meraklandım ve ben evliyim . Sizdeki etkisini Söylerseniz işime yarayabilir :deli:

Selamün aleyküm arkadaşlar. Topiği son bi kaç sayfası hariç hepsini okudum. Ve inanılmaz heyecanlandım. Ben de sıkıntımı sizinle paylaşayım. Tecrübe eden, ya da okumamı tavsiye edecek bildiğiniz esma ve duaları paylaşırsanız çok sevinirim.

Arkadaşlar benim çok büyük kredi borcum var. Ve ödemekte uzun bir süredir zorluk çekiyorum. Uzun zamandır çektiğim kredi için tövbe ediyorum. Borcu bitirdikten sonra Allah bana bidaha faize krediye bulaştırmasın. Çok zor arkadaşlar. Zaman zaman intihar bile düşündüm biliyonmusunuz 😔 ama hem küçük bi bebeğim var hem İnancım buna müsade etmiyo. Ahiretide var bu borcun. Şuan kendi inkanım ve durumumla imkansız ödeme yapmam. Hastalıklar iş piyasa durumları da malum. Şuan yapabildiğim sadece dua etmek. Bana da fikir verir misiniz? Ömrümün sonuna kadar duacınız olurum Allah rızası için cevaplayın olur mu ? Bakıyor olacağım sürekli

Arkadaşlar benim çok büyük kredi borcum var. Ve ödemekte uzun bir süredir zorluk çekiyorum. Uzun zamandır çektiğim kredi için tövbe ediyorum. Borcu bitirdikten sonra Allah bana bidaha faize krediye bulaştırmasın. Çok zor arkadaşlar. Zaman zaman intihar bile düşündüm biliyonmusunuz 😔 ama hem küçük bi bebeğim var hem İnancım buna müsade etmiyo. Ahiretide var bu borcun. Şuan kendi inkanım ve durumumla imkansız ödeme yapmam. Hastalıklar iş piyasa durumları da malum. Şuan yapabildiğim sadece dua etmek. Bana da fikir verir misiniz? Ömrümün sonuna kadar duacınız olurum Allah rızası için cevaplayın olur mu ? Bakıyor olacağım sürekli
Kız sacmalama gel ya Fettah ya Rezzak okumasına katıl ne intiharı para bile biriktirirsin profilime gir

X