Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

benim 85C cup canım bi sıkıntım yok Allaha şükür ama sorunum olsaydı bu konuda yada daha buyuk istersem protez taktırırdım,hiç kompleks yapıp erkekeri tukaka görmeye gerek yok onlarınki çok güdüsel bi davranış doc arkadaş demiş butun pozisyonlar bitince nolcak,butun pozisyonlar bitince adam doyuma ulaşmış olcak sende bulamadığı dışarda aramıcak bunda gülünecek bi yan göremiyorum ben ayrıca.Evet keşke böyle olmasaydı ama erkeklerin kimyası bu,,
Bu şuna benzer bi kadın aldatıyosa kesin aşık olmuştur ama erkekler sex için aldatır aşık filanda olmazlar o kadına,kadın ile erkek arasındaki yaradılıştan gelen bi fark bu,kendi pencerenizden bakmaya devam ederseniz olaya,tabiki saçma ve komik gelebilir.uzatmıyorum sadece adım gibi emin olduğum bi konuda görüş beyan ettim bana katılmak zorunda değilsiniz ama aklınızın bi köşesine yazın derim ben iyi Sohbetler:a015:

çilek ölçülerinden memnun görünüyor bilmiyorum ölçüsünü ama crnnn senden memnunsun anlaşılan benim ölçülerimde alt 79 bazen 78 oluyor üst 96 ben neden memnun değilim acaba bu göğüs ölçüsü bana gayet küçük görünüyor bendemi bir gariplik var acaba anlamadım ancak bir beş cm. daha büyürse normal boyutta olacak ölçülerimiz yakın crnnn sen nasıl bu derece memnunsun?

cnm benim aradaki fark 19 cm c cup kullanıyorum başka bir deyişle 85 beden sütyen çok güzel oluyor benim sırtım ince ve göğüslerim dik ve oldukça birleşik sütyensiz bile bi penyeyle dekoltem olabiliyor sanırım o yüzden iyi duruyo eskiden küçüktü şimdi eskiye kıyasladığımda dağlar kadar fark var göğüs yapısıyla alakalı sanırım CADIARZU

canım benim boyum uzun 1.80 ,
sırtım geniş dolayısı ile,
zayıf sayılırım 58 kiloyum,
ama 85C çamasır tam uygun oluyo cunku ben gouslerımden buyuk camasır kullanmaktan nefret edıyorum,südyeni takınca birbirine yapıscak bence,yoksa büyük gelmiş demektir südyen,ama benimde yapısal olarak cok buyuk olmasada birbirine cok yakın,südyensiz bile birbirine yakın duruyo.ben memnunum vücuduma uyuyo,santim bazında da ölçüm 90.seninkilerde normal görünüyo sen nasıl istiyosunki?

bizler nasıl ki eşlerimizi yada erkek arkadaşlarımızı olduğu gibi seviyorsak beğenmediğimiz yönlerini açık açık yüzlerine vurmuyosak onlarda ben seni böyle seviyorum beğeniyorum diyeceklerdir ( %90 ını budur) göğüs bir kadını simgeleyen en güzel organ bence olmaması durumunda yapıcak bişey yok tabi ama olmasını tercih ederim

çilekcim 85c kullanıyorum ama 90cm. diyorsun nasıl oluyor alt ve üst kaç cm. sende yadazayıf olduğun içinmi acaba anlamadım ben üst kısımlar daha dolgun ve yandan bakınca daha büyük dursun istiyorum ama durmuyor işte!!!

ya bi yandan böle ama bende niyeyse kaslı erkeklerden hoşlanmıyorum..azcık olsa yeter yani..acaba benmki de böle mi düşünyo..hani koca memeli değil de azcık olsa yeter filan gibi..bna dedi ki ben çok beğeniyorum sennkileri hemde büyük göğüs hoşuma gitmiyo..doğru söylüyo olablr mi acaba??kafamçokkarıştı

bikere ben yakışıklı ayakkabı boyacısını seçerdim..eğer sevmiyor olsaydım..ama eğer o adamı seviyorsam ayakkabı boyacısı yada avukat olması hiç umrumda olmaz..çoğu erkek de böyle bnce..gerçekten severse aldatmaz..

90 cm klasik elbise ölçüsü alınırkenki üst kızım ölçüs yani alt filan hiç ölçmedim dur ölçeyimde yazicam

Göğüs hormonların kadına bir hediyesi diye düşünmüşümdür hep. Yıllar önce benim de meme kompleksim vardı. Hatta o dönem beraber olduğum kişiyle tavan yapmıştı çünkü iri meme sevdiğini söylemek bir yana yanımdayken iri göğüslere bakması cabasıydı. Sonra hayatıma eli yüzü düzgün biri girdi ve beni bu kompleksten kurtardı. Çok küçük değil ama istediğim gibi de değil göğüslerim. Biz sülalece normal boyutlarda göğüs ölçüsüne sahip olduğumuz için ailece alışığız bu duruma. Ablam doğum yaptı eskisinden daha da küçüldü ve hala göğüslerini kafaya takar. Ben kurtuldum bu düşüncelerimden. Bedenimle barışmayı erkek arkadaşıma borçluyum. Son zamanlarda da polen yardımıyla biraz daha dolgunlaştı ikizlerim. Var olanı kabullenmek gerek sanırım.

izmit_41 polen dediğin arı polenimi gerçekten etkisi oldumu yani büyüttümü ama polen kiloda aldırıyor diye biliyorum bu arada karşına böyle biri çıktığı için şanslısın kesinlikle böyle erkeklerde var her erkek büyük göğüs sevecek veya hayatını ona odaklıycak diye kural yok

Evet canım kutunun üstünde arı sütü polen bal karışımı diye yazıyor. Bana da aktar verdi ama göğüs için deği tabii, gözaltlarımı içten besleyip dolgunluk kazandırsın diye. Ayın 16'sından bu yana içiyorum ve bu pazar da harnup pekmezi getirmişti arkadaşım onu içiyorum. İkisi birlikte hem gözaltlarım hem de ikizler dolgunlaştı bende.

walla kızlar benm göğüslerimde küçük.ama gene bu siteden okuduğum doğal yöntemleri uygulamaya basladım ve daha bi hafta olmasına rağmen göğüslerim dolgunlaşmaya basladı.benm erkek arkadasım hiç bi zaman bu konuyu takıntı yapmadı hatta bnm yapmama sasırdı gayet güzeller bn seviyorum onları der hep=) hap kullanıcam dediğimde cok kızmıştı ne ihtiyacın var sağlığından olucaksın die.bende kullanmaktan vazgecmiştim iyikide öle yapmışım şimdi doğal yollarla paşa paşa büyüyo bnmkiler :lepi:
ama erkek arkadasım da bu konuya pek sevindi yok seviyorum yok böle iyi diyen sevgilim dün oww catalın belirginleşmiş tatlım süper olmuş filan dedi
hani seviodu:) diyceğim o ki kızlar malesef seviyorum böle iyi diyen erkek arkadaslarımız bunu söylerken pek samimi değiller büyük göğüslere daha düşkünler .he istisnalar olabilir sakın beni yanlış olan arkadaslarım olmasın .kendimden yola cıkarak bu örneği verdim .öptüm hepinizi
:CüvCüv:

walla kızlar benm göğüslerimde küçük.ama gene bu siteden okuduğum doğal yöntemleri uygulamaya basladım ve daha bi hafta olmasına rağmen göğüslerim dolgunlaşmaya basladı.benm erkek arkadasım hiç bi zaman bu konuyu takıntı yapmadı hatta bnm yapmama sasırdı gayet güzeller bn seviyorum onları der hep=) hap kullanıcam dediğimde cok kızmıştı ne ihtiyacın var sağlığından olucaksın die.bende kullanmaktan vazgecmiştim iyikide öle yapmışım şimdi doğal yollarla paşa paşa büyüyo bnmkiler :lepi:
ama erkek arkadasım da bu konuya pek sevindi yok seviyorum yok böle iyi diyen sevgilim dün oww catalın belirginleşmiş tatlım süper olmuş filan dedi
hani seviodu:) diyceğim o ki kızlar malesef seviyorum böle iyi diyen erkek arkadaslarımız bunu söylerken pek samimi değiller büyük göğüslere daha düşkünler .he istisnalar olabilir sakın beni yanlış olan arkadaslarım olmasın .kendimden yola cıkarak bu örneği verdim .öptüm hepinizi
:CüvCüv:

kocam göğüslerimi çok seviyor
tam onun avuçlarına göre olduğunu söylüyor..
bende hiçbir zaman sıkıntı yapmadım çünkü hep
göğüs bel ve basenlerim orantılı olmuştur.
ama erkelerin geneline baktığımızda normal boyut tercihleri
diğer açıdan düşündüğümüzde kişiliği olsunda göğsü ne olursa olsun diyende çok

evet canım haklısın .hem bi yerden güldürmeyen allah bi yerden güldürüyo bence =) bnmde göğüslerim küçük ama kalçalarım bacaklarım fln cok düzgündürler.fiziğim güzeldir.:)sende öle diosun biz açığı fazlasıyla kapatıoruz bence .hem bi laf vardır ya vitrine değil iklime gelsin erkekler die cok doğru.=)
kocanla boooolll mutluluklar dilerim

kızlar sizlerin göğüsaltı ve üstü ölçüleriniz kaç cm. bu durumu fazla takmamanız çok güzel burdaki kızlar genelde taktığı için moralide bozuluyor insanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…