Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

arkadaşlar B kup demek sırtınız bedeniniz ve memeleriniz uyumlu demek. ne küçük ne büyük..
C kup memeler sizden 1 beden büyük demek
D kup 2 beden büyük
DD de pamela anderson

ama ordaki aralıklar firmalara göre değişiyo genelde

kızlar yine dua edin benim nişanlım gibi değil sizinkiler büyütüyorum 1,5 ayda 87 cm den 100 cm e çıkardım ama hala hiç büyüme yok diyor şu an destekli 80 desteksiz 75 kullanıyorum önceden derdi ki 80 olsun yeter sonra 85 e çıkardı sonra destekli 90 a vee şimdiii son kararı desteksiz 90 dua ediyorum daha büyütmez inş o boya gelene kadar büyümüyor diyor deli oluyorum

ıntromcum kusura bakma ama nişanlın çok ilginç neden bu meseleyi bu kadar büyütüyor bu arada sende devamlı gösterip kontrol ettiriyorsun galiba:) ben olsam acayip alınırım ve o insana karşı bakış açım değişir ve güvenimi yitiririm bana diyecek bunlar küçük büyütte gel valla çok alınırım öyle biriyle evlilik düşünürmüydüm onuda bilmiyorum!!!

bende evliyim ne nişanlıyken ne şimdi eşim hiç sorun etmedi desteksiz 75 kullanıyorum küçük sayılır ama hiç lafını bile etmedi sizi seven herrrrrrrrrrrrrrr halinizle zaten sever....

alkisalkisalkis
alkisalkisalkisalkisalkisalkiskatılyorum canm sevgilim oyle bise dicek cok kırılırdım hatta ayrlmayı bile dusunurdum sonucta bu goğuslu bi insanla evlenicek ve ozamanda sorun eder.
benimkiler kucucuk ama sevgilim daha hic kucuk demedi

pes 85e küçük mü dio:1closedeyes:

ayyynen öyle cicimm yaa benm 75 silikonlu zor oluyo ama kalçalar cillop gibi yane kıvamı da büyüklüğü dee.. aşkım kalçalarımın çok hoş olduğunu sölüyo her fırsatta aa tabi göğüslerimle ilgili en ufak bi yorumu yokk (daha evlenmedik yani görmedi, göstermekten de çok utanıyorum (( )

erkekler yatakta mutlu olmadıkları hıcbı kadınla evlenmezler yataktada fantezi ararlar eger sevgılın sorun etmıyosa muhtemelen ılerkı yıllarda senı koca memeli bi kadınla aldatacaktır :)

Benim 80.Evlenmeden önce 75 kadardı;ama inanın takılcak bir durum yok.Çünkü hamile kaldığınızda bomba gibi oluyor göğüsler:))Sonradan da öyle inmezler kolay kolay:))

hyr bnm akrba var 75 zor oluyodu gebeyken 90 oldu sonradan fısss diye iniverdi bnde mi öle olcam offfffffffffffff

ben de 90 takıyorum ama eskisine göre gerçekten küçüldüler.95 en güzeli

ben de 90 takıyorum ama eskisine göre gerçekten küçüldüler.95 en güzeli
en güzeli 95 mikafamçokkarıştı
erkeklerın cogu o kadar buyuk gögüsten memnun olmaz sanırım bide sarktıgını düşün eee büyük gögüsler sarkmaya mahkum bide...herseyın zarif olanı güzel bence dik ve pörsümemiş olsun önemlı olan o diyorum....

kısslar göğüslerinizin boyutuna bu kadar takılmayın derim ben.bırakın erkekler ne düşünürse düşünsünler.eğer o kadar büyük göğüslere meraklılarsa, o boyutta sevgili arayışına girsinler.siz kendinizden asla ödün vermeyin.

iri göğüslü bayanların ortak sorunu terleme ve pişiktir. asla tahammül edemezsiniz emin olun. hiçte hoş bir görüntü değil. hele yaz aylarında o sıcakta göğüslerinizin ter koktuğunu bir düşünsenize. iri göğüs isteyen partnerleriniz yanınıza yaklaşıyorlarmı(((

temizlik önemli..

bir yerde okumuştum en ideal göğüs 70- 75 diyordu. göğsün boyutu büyüdükçe kanser riskide artıyormuş.

göğüsleriniz avuç dolduruyorsa olay bitmiştir. birde regl dönemlerinde şişme olur..önemli olan diri olmaları. duş alırken göğüslerinize soğuk su eşliğinde masaj yapın . zamanla dirileştiklerini göreceksiniz:))))

evet benimki doğuştan diri değil. etim çok yumuşak ve göğüsler de zaten büyük.sarkıyor..sadece sütyenle güzeller..benim hoşuma gitmiyo

fark göğüs altı ile göğüs ucundan yapılan ölçüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…