Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

cilek35 canım eşin evlenmeden önce zaten senin göğüs boyutunu az çok bilir bunu sorun yapacaksa evlenmeden önce yapar evlendikten sonra yaparsa onun aklından şüphe duyarım kalkıpta göğsü büyük biriyle aldatırsa bu kadar basit değil bu işler benim karımın göğüsleri küçük şu kadının göğüsleri büyük bari bu kadınla karımı aldatayım diyecek adama ben adam demem herkes ne istediğine evlenmeden önce karar verir bayan olsun erkek olsun!!

slm canlarım bende fikrimi paylaşmak istedim sizle genelde erkekler büyük gögüsü sver diye duydum bende bn bekarken gögüslerim dolgulu 75 i bile zor doldururdu boşluklar kalırdı evlenip hamile kalıp dogum yaptıktan sonra gögüslerim acayip büyüdü fakat emzirme sonrası gögüslerim tekrar küçüldüler ama allaha şükürki bekarken oldugu kadar deil şuan 80 dolgusuz kullanıyorum ama forumu okuduktan sonra bende büyütmeye karar verdim bakalım yapabilecekmiyim ne demişler fazla mal göz çıkarmazhihoyyyt

cilek35 canım eşin evlenmeden önce zaten senin göğüs boyutunu az çok bilir bunu sorun yapacaksa evlenmeden önce yapar evlendikten sonra yaparsa onun aklından şüphe duyarım kalkıpta göğsü büyük biriyle aldatırsa bu kadar basit değil bu işler benim karımın göğüsleri küçük şu kadının göğüsleri büyük bari bu kadınla karımı aldatayım diyecek adama ben adam demem herkes ne istediğine evlenmeden önce karar verir bayan olsun erkek olsun!!

Hayatım rutinden bahsediyorum 10-20 sene sonrası belkide,her erkek cinsel yönden değişiklik arayabilir,nasıl ki kadınlar çok yakışıklı bi ayakkabı boyacısıyla evlenmek yerine çirkin bir avukatı tercih edebiliyosa erkeklerinde bu şekilde bi yaklaşım sergilemeye hakları olduğunu düşünüyorum,eğer eşi tahta goguslu biriyse adam plajda bile koca memeli kadınları gordukce içi gidicek ve zamanla yatakta eşinden zevk almamaya başlicaktır.malesef haksız görmüyorum erkekleri,eşini çok sever doğru dürüst bi insan olarak görür ama sırf yatakta tatmin olamadığı için aldatır.sırf eşi tahta goguslu dıye yapmayı arzuladıgı bı cok fantezı içinde kalabilir bu bastırılmış duyguların patlamasıda aldatmayla sonuclanır genelde muhtemelende eşinde olmayan özellikleri arar çok güdüsel bi davranış oldukça doğal,keşke böyle olmasaydı temennim bu yönde ama bu böyle en melek erkek bile mutlaka icraata geçirmesede aklından geçirir ruhumuz duymaz yerimseniben

Hayatım rutinden bahsediyorum 10-20 sene sonrası belkide,her erkek cinsel yönden değişiklik arayabilir,nasıl ki kadınlar çok yakışıklı bi ayakkabı boyacısıyla evlenmek yerine çirkin bir avukatı tercih edebiliyosa erkeklerinde bu şekilde bi yaklaşım sergilemeye hakları olduğunu düşünüyorum,eğer eşi tahta goguslu biriyse adam plajda bile koca memeli kadınları gordukce içi gidicek ve zamanla yatakta eşinden zevk almamaya başlicaktır.malesef haksız görmüyorum erkekleri,eşini çok sever doğru dürüst bi insan olarak görür ama sırf yatakta tatmin olamadığı için aldatır.sırf eşi tahta goguslu dıye yapmayı arzuladıgı bı cok fantezı içinde kalabilir bu bastırılmış duyguların patlamasıda aldatmayla sonuclanır genelde muhtemelende eşinde olmayan özellikleri arar çok güdüsel bi davranış oldukça doğal,keşke böyle olmasaydı temennim bu yönde ama bu böyle en melek erkek bile mutlaka icraata geçirmesede aklından geçirir ruhumuz duymaz yerimseniben

cnm sen resmen olgunlaşmamış erkeklerden bahsediyorsun. her erkek büyük göğüslü bi kızla evlenme şansına sahip eğer onla değil de düz göğüslü bi kızla evleniyorsa demek ki o kızın göğüs farkıyla elde edilebilcek daha büyük farkı var ötekinden. yani bi bayanın böle düşünmesine çok şaşırdım sen baştan kabul etmişsin yani. senin gibi bayanlar oldukça aldatılanlar olmaya devam edicektir. hayatımda bu kadar basit bi mantık duymadım ha evet haklısın bu sebeple aldatan erkekler olmuştur, olacaktır. ama ben kendi adıma o erkeklerden biriyle evlenmicem seni bilemem.
benim erkek arkadaşım benle çıkmadan önce göğüsleri nerdeyse 100 beden bi kız çıkma teklifi etti ona kızı ben de biliyorum gayet de hoş bi kızdı o onla çıkabilirdi mesela ama onun yerine o sırada benim peşimden koşturuyodu benle tanışabilmek için biraz düşün istersen canım sen de her erkek bir değildir unutma.. en azından biz kk kızlarının evlenicekleri adamlar böyle olmıcaktır eminim :) lütfen meme boyutlarından memnun olmayan kızların içine böle kötü düşünceler yerleştirme bi ilişkiyi kızın küçük boyuttaki memelerinden çok özgüven eksikliği daha çok etkiler unutmayın. işte o zaman aldatılmanız çok büyük ihtimal!

ben kullandığım yöntemlerle büyütmekle kalmadım.sıkılaştırdım da.. ve erkek arkadaşım ben söylemeden anladı ve gün boyu beğenisini dile getirdi :kedi: ... bol bol şımarttı kaydirigubbakcemile3

ruhun duymaz ki böle bişeyi adam kafasında büyük göğüslü kadının hayalini kuruyosa icraata geçirsin veya geçirmesin kafadan geçirmesi yeter zaten ama bu bi gerçek yani,tabiki kimse kotu huylu ama buyuk goguslu bı bayanla evlenmez onun yerıne kucuk goguslu ama duzgun ınsanı sececektır yukardakı yazımda örnekte verdim ama ben böleyim beni böle kabul eden etsin etmeyen gitsin şeklinde yaklaşım sergilerseniz asıl ozaman sizin aldatılmanız cok buyuk ihtimal,kadın 55 kilo evleniyo 1 sene sonra amaaaan nasolsa kocayı bulmusum homini gırtlak beni beğenen böle beğensin hooop adam gitti elden sora erkekler kötü aldatıyo yok böle bişi,benim göüslerim 85C ama sevgilim 105C istese bi saniye durmam yaptırırım,Erkeklerin cinselliğe bakış açısı bu kadınlar için sex 2.planda geliyo ama bi erkeğin sevebilmesi için cinsel hayatının mükemmel olması gerekiyor, size acılamasalar çekinseler bile tepkilerden korksalarda içlerinden geçirdikleri düşündükleri budur adım gibi eminim.

ben kullandığım yöntemlerle büyütmekle kalmadım.sıkılaştırdım da.. ve erkek arkadaşım ben söylemeden anladı ve gün boyu beğenisini dile getirdi :kedi: ... bol bol şımarttı kaydirigubbakcemile3

benim anlatmak istediğim bu bende sahip oldugum erkek için elimden geleni ardıma koymam,destekliyorum seni

benim anlatmak istediğim bu bende sahip oldugum erkek için elimden geleni ardıma koymam,destekliyorum seni

saol hayatım..kimse beğenmediği bi kadınla beraber olmak istemez zemuszemus

saol hayatım..kimse beğenmediği bi kadınla beraber olmak istemez zemuszemus

çoook haklısın şimdi beğeniyom ölüyom bitiyom dese bile ilerde işler değişebilir,her duruma hazırlıklı olmak lazım kadındır erkeğini eve bağlayan alkisalkisalkis

ben göğüslerimi beğenmezdim ama o çok beğendiğni söylerdi. çünkü beni seviyordu.. aşk fedakarlıktır..ben de gerçekten beğenmesi için çabaladım.. isteyen büyük göğüs oldğu için dğl , tahta göğüslüyle de aldatabilir.. ben sadece onun bayan mükemmeli olmak istiyorum.. aldatcak insan göğüs için aldatmaz ama kendinize bakmanız onu gözü kör bi aşık haline getirebilir..bu da aldatmamasını sağlar.

arkadaşlar B kup demek sırtınız bedeniniz ve memeleriniz uyumlu demek. ne küçük ne büyük..
C kup memeler sizden 1 beden büyük demek
D kup 2 beden büyük
DD de pamela anderson :KK70:

ama ordaki aralıklar firmalara göre değişiyo genelde

:roflol::roflol:

ben sevgilime hiç sormadım soramamda
ya bana : iyi ama biraz daha büyük olsa daha güzel olurdu derse:sinifsinif:
ayy hiçbirşeyimi kompleks yapmam şu meme işine çok taktım yaaaaaaa:gitme:

kızlar bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruma.s

Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Raffi Gürünlüoğlu Meme başıyla boyun çukuru arasındaki 19-21 santimlik mesafenin ideal ölçü olduğunu söyledi.
Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Raffi Gürünlüoğlu, ‘Bu ölçüye bakarak kadının boyu, omuz genişliği, memenin yerleşimi, göğüs kafesinin durumuna göre ölçüm yaparak memeyi yeniden yapılandırıyoruz’ dedi.

4 KİLOLUK MEMELER

Büyük memeleri yüzünden kadınların kamburluk, boyun fıtığı, sırt ağrısı, psikolojik sıkıntı duyduklarını ifade eden International Hospital Etiler Polikliniği’nden Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mithat Ulay ise, ‘Bazı hastalardan 4 kiloluk meme dokusu çıkarıyoruz.
Burada 19-21 santimetrelik ideal ölçüyü gözeterek hastanın anatomisine göre meme yapıyoruz’ dedi.
Dr. Ulay, meme küçültme ameliyatlarının Hollanda ve Almanya’da özel sigortalar tarafından karşılandığını, meme büyüklüğünün ırklara göre değiştiğini vurguladı.

ANATOMİ ÇOK ÖNEMLİ

Estetik bir memenin tarifini ‘uygun büyüklükte, uygun yerleşimde ve güzel şekilli’ olarak tanımlayan Memorial Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Tuğrul Turan, ‘Burada iki ölçü var. Birinde kişi kolunu 90 derecelik açıyla memesinin üzerine koyduğunda meme başının kolunun ortasına gelmesi gerekir. İkincisinde ise, boyun çukurundan meme başına olan mesafenin 19-21 santimetre uzaklıkta olması estetiktir’ değerlendirmesini yaptı.
Güzel memenin kadının anatomisine göre şekilleneceğini vurgulayan Dr. Turan, ‘Bu ölçü, güzel göğüsleri olan minyon bir kadında 17 santimetre, uzun boylu güzel göğüslü bir kadında 24 santimetre olur. O zaman 19 santimetreye çekmeye çalışmak estetik görüntüyü bozabilir’ diye konuştu.

Uzun boyluda değişiyor

International Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Nuri Soysal, 19-21 santimetre ölçüsünün meme kaldırma ve dikleştirme işleminde kullanılan bir ‘ölçümleme standardı’ olduğunu, kısa ve uzun boylu kadınlar arasında bu ölçüde bazı farklılıklar olabildiğini anlattı. Dr. Soysal, ‘İdeal memenin 19-21 santimetre arasında bir mesafede olabileceği düşünülüyor. Bu bizim daha objektif değerlendirme yapmamızı sağlıyor.

yani c kup kaydirigubbakcemile2

ruhun duymaz ki böle bişeyi adam kafasında büyük göğüslü kadının hayalini kuruyosa icraata geçirsin veya geçirmesin kafadan geçirmesi yeter zaten ama bu bi gerçek yani,tabiki kimse kotu huylu ama buyuk goguslu bı bayanla evlenmez onun yerıne kucuk goguslu ama duzgun ınsanı sececektır yukardakı yazımda örnekte verdim ama ben böleyim beni böle kabul eden etsin etmeyen gitsin şeklinde yaklaşım sergilerseniz asıl ozaman sizin aldatılmanız cok buyuk ihtimal,kadın 55 kilo evleniyo 1 sene sonra amaaaan nasolsa kocayı bulmusum homini gırtlak beni beğenen böle beğensin hooop adam gitti elden sora erkekler kötü aldatıyo yok böle bişi,benim göüslerim 85C ama sevgilim 105C istese bi saniye durmam yaptırırım,Erkeklerin cinselliğe bakış açısı bu kadınlar için sex 2.planda geliyo ama bi erkeğin sevebilmesi için cinsel hayatının mükemmel olması gerekiyor, size acılamasalar çekinseler bile tepkilerden korksalarda içlerinden geçirdikleri düşündükleri budur adım gibi eminim.

cnm aslında düşüncelerimiz benzeşio ben de ewlendikten sonra kendini salanlardan nefret ederim aslında bi ilişkide en sağlıklısı 2 tarafın da kaybetme korkusu olması yani iki taraf da özen göstericek kendine we ilişkiye. göğüs ölçüsü konusunda herkes doyumsuz cnm erkekler da dahil tabi ki fantezilerinde en büyük göğüsü isterler yani.. sen nası en kaslı yakışıklı erkeği istersen o da öle ama kalkıp sewgilinden daha yakışıklı biriyle onu aldatmazsın. yani ewt ben de her zmn her yerimin max. güzellikte olması için çabalarım ama bunu kendim için yaparım erkek arkdşm yokken de bu böleydi ama unutmayın her zmn en iisi kalamazsınız yaşlanınca o zmn senden daha genç ve güzel biriyle aldatabilir eşin seni o zaman. ya da senden daha büyük göğüslü biriyle aldatabilir, ya da sırf değişiklik olsun die bile daha kçk göğüslü biriyle de aldatabilir anlatabilio mym? yani bu işler o kdr basit deil cnm bence. kendi kişiliğini we en önemlisi aranızdaki sevgiyi bu kdr hafife alma. eğer size böle şeler hissettiren bi erkek arkadaşınız da warsa emin olun sorun ondadır we elbet aldatır

kızlar aldatmak ve aldatılmak basit işler değil ve her erkek aldatır diye kuralda yok iki insan arasında kuvvetli bir bağ sevgi aşk varsa kimse kolay kolay aldatma işini icraata geçirmez bence ayrıca eşleri çok güzel olan erkeklerde eşlerini aldatabiliyor hemde eşlerinden daha çirkin kadınlarla birçok örneği var amaç değişiklik daha fazla güzellik veya daha büyük göğüs değil farklı bir ten,koku vs. eşi güzel olan bir erkek karısını çok şişman bir kadınla aldatabiliyor bence aldatacak olan erkek göğüslere odaklanarak aldatmıyor sırf farklı bir heyecan için aldatıyor öyle erkekler bizden uzak olsun başıma gelirsede asla affetmem

cnm aslında düşüncelerimiz benzeşio ben de ewlendikten sonra kendini salanlardan nefret ederim aslında bi ilişkide en sağlıklısı 2 tarafın da kaybetme korkusu olması yani iki taraf da özen göstericek kendine we ilişkiye. göğüs ölçüsü konusunda herkes doyumsuz cnm erkekler da dahil tabi ki fantezilerinde en büyük göğüsü isterler yani.. sen nası en kaslı yakışıklı erkeği istersen o da öle ama kalkıp sewgilinden daha yakışıklı biriyle onu aldatmazsın. yani ewt ben de her zmn her yerimin max. güzellikte olması için çabalarım ama bunu kendim için yaparım erkek arkdşm yokken de bu böleydi ama unutmayın her zmn en iisi kalamazsınız yaşlanınca o zmn senden daha genç ve güzel biriyle aldatabilir eşin seni o zaman. ya da senden daha büyük göğüslü biriyle aldatabilir, ya da sırf değişiklik olsun die bile daha kçk göğüslü biriyle de aldatabilir anlatabilio mym? yani bu işler o kdr basit deil cnm bence. kendi kişiliğini we en önemlisi aranızdaki sevgiyi bu kdr hafife alma. eğer size böle şeler hissettiren bi erkek arkadaşınız da warsa emin olun sorun ondadır we elbet aldatır

ya canımcım kadınlar aldatma konusunda erkekler gibi değiller,o yüzden kadın kocamdan daha yakısıklı diye aldatmaz evet haklısın ama erkek bu ne yapacagı belli olmaz,herzaman en iyisi kalamazsın ama sen nekadar zama yenik düşüyosan erkek arkadasında aynen yaşlanıcak edicek sende zaten aradıgı birsey varsa neden dısarıya gitsin.bende herseyı önce kendim için yaparım bu bi gerçek,süslenirim püslenirim kendime bakarım kendim için yaparım bunları demek istediğim bu değil zaten ama sevgilim dediyse 85C bana yeterli değil 105C olsun,,onun içinde çabalarım amaaaan ben böleyim yersen demem yani,derin konulara girmek istemiyorum ama kucuk goguslu bi bayanla sex hayatında gerceklestirebilecegın seyler cok sınırlı anlatabiliomuyum evet erkekler doyumsuz ama ıdeal ölçülerde olursa pozisyon zenginliği olur en azından adam başka arayışlar içine girmez merağa düşmez anladınızmı üff :1rolleyes:

bazı yönlerden haklsıın ama bu durum onu aldatmaya itmemeli ayrıca kimin beyninden ne geçtiğini kimin ne hayal ettiğini kimse bilemez senin ölçülerin nasıl çilek göğüsaltı ve üstü çünkü belliki kendine bu konuda güveniyorsun yarası olan daha fazla tepki verir çünkü kabullenmek istemez ama malesef herkesin göğüs boyutu ideal değil işte!!

Benimkiler fındık kadar en küçük bedeni bile doldurmuyo uyuz oluyom ama aşkım ben büyük istiyorum diye kızıyo bana napçan büyüğünü ben seni böyle seviyom diyo opuyorumnanaktan

brova bak böyle erkeklerde var bazılarının bunu farketmesi lazım erkek arkadaşın seninle beraber olmak zorunda değil dimi kafasına taktığı bir durum olsa bu seni tercih etmezdi gider koca memeli bir kızla çıkardı ama meme herşey demek değil daha doğrusu bizim bakış açımızla erkeklerinki aynı değil biz kafaya takıyoruz ama bazı erkeklerin göğüs boyutu umurunda değil aslında onlar için en önemli şey ilişkiye girdikleri yer emin olu buna benim eşimde evlenmeden önce hiç sorun etmedi gayet beğeniyordu çok kafaya taksa bırakabilirdi

ya canımcım kadınlar aldatma konusunda erkekler gibi değiller,o yüzden kadın kocamdan daha yakısıklı diye aldatmaz evet haklısın ama erkek bu ne yapacagı belli olmaz,herzaman en iyisi kalamazsın ama sen nekadar zama yenik düşüyosan erkek arkadasında aynen yaşlanıcak edicek sende zaten aradıgı birsey varsa neden dısarıya gitsin.bende herseyı önce kendim için yaparım bu bi gerçek,süslenirim püslenirim kendime bakarım kendim için yaparım bunları demek istediğim bu değil zaten ama sevgilim dediyse 85C bana yeterli değil 105C olsun,,onun içinde çabalarım amaaaan ben böleyim yersen demem yani,derin konulara girmek istemiyorum ama kucuk goguslu bi bayanla sex hayatında gerceklestirebilecegın seyler cok sınırlı anlatabiliomuyum evet erkekler doyumsuz ama ıdeal ölçülerde olursa pozisyon zenginliği olur en azından adam başka arayışlar içine girmez merağa düşmez anladınızmı üff :1rolleyes:

cnm ii de cinsel hayat da bi yere kadar yani pozisyonla hallolcak bişi mi bu kdr mı yani güldüm brz açıkçası yorumuna.. bütün pozisyonlar bitince ne yapcaksın?:KK70: töbe töbee...
ben bana kalkıp göğüslerin daha büyük olsa keşke fln dese yemin ediorum ayrılmaya kdr gidebilir. sonuçta bu iş o kdr basit deil. benle çıkmadan önce bnm göğüslerimin boyutlarını biliodu eğer bu bana söyleyeceği veya içinde sorun edeceği kadar büyük bişeyse o zaman hiç başlamasaydı derim yani. sonuçta erkek arkadaşının cinsel organı küçük diye kalkıp sen büyüt desen erkek arkadaşın sana ne der sence? Aa tmm hadi uzattırıyım ameliyatla demez bence ki böle bişi diemezsin bile.
allah aşkına bu kadar erkeklerin kulu kölesi olmayalım ne istiyosak kendimiz için yapalım tmm mı :)
allah korusun göğsünde bi kitle çıksa şimdi senin we göğsün alınsa o zaman snn erkek arkadaşın terk eder seni demek doru mu anlamışım?
ya neyse bu muhabbet uzar cnm :) sonuçta farklı düşünebiliriz gerginlik olmadı ztn ama pek uzatmak artık mantıklı gelmio bana farklı düşünüoruz çünkü birbirmizin fikrini deiştiremeyz saygı duyuorum düşüncene uzatıp topici bozmayalım :)

X