Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

crazy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
622
3
kızlar kimimiz evliyiz kimimizin erkek arkadaşı var küçük göğüslü olanlara eşlerinin bakış açısı nasıl yani bunu takıyorlarmı kafaya ima edici laflar oluyormu sizlerde veya sizi üzecek durumlar yoksa erkekler bizim kadar takmıyormu by göğüs boyutuna düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı paylaşırmısınız ben baya takıyorumda kafaya!!!

benim göğüslerim gerçekten küçük, 70 dolgulu sütyeni bile doldurmuyo. Ama erkek arkadaşım gayet normal olduğunu, bu olayı neden bu kadar kafaya taktığımı anlamadığını, kompleksli olduğumu söylüyor. Tabi, haklı. Cidden bu konu kadar kafama taktığım bişi yok. Ve sırf bu yüzden beni beğenmediğini düşünüp paranoyak oldum resmen :roflol: Bir başka kadına bakmasına çok alınıyorum.

Tabi o da büyük potlar kırdı zamanında bu konuyla ilgili. Mesela, bi arkadaşım göğüs ucuna piercing yaptırmıştı, bunu konuşuyoduk. Kızın göğüsleri ne kadar ki diye sordu, benim kadardı işte dediğimde suratında öyle bir "Iy aman o ne bee, o da göğüs mü?" ifadesi vardı ki, anında okudum yani :roflol: Güldüğüme bakmayın o zaman çok üzülmüştüm.

(p.s. hala üzülüyorum senağlama )

valla canım erkeğinden erkeğine değişiyo , kimisi büyük sever kimisi küçük özellikle :)
benim eski erkek arkadaşım büyük göğüs hiç sevmezdi mesela , göğüs dediğin avucunun içini doldursun en güzeli öyle derdi :):)
gerçi onları anlamakta pek mümkün olmaz ya , küçük olur büyük olsa derler , büyük olsa küçük olsun isterler , boşverin onu bunu kimseyi tam olarak memnun edemessiniz .. siz sağlıklı olun en önemlisi o , çokta kafaya takmayın nolur , yaradılan herşey , olduğu gibi güzel :):)

vallahi benimki de yok denecek kadar var ben eşim bi şey demiyor ama ben çok rahatsız oluyorum büyük gögüs isterdim çok özeniyorum ama pek mümkün görünmüyor silikon da taktırsan sahneye mi çıkacağım yane geçinip gidiyoruz ufak ufak bi doğum yapalım belki büyür en azından emzirirken avunurum öyle

benim nişanlım hiç sorun yapmıyor.hatta ben ben rahatsız olduğum için bana kızıyor.sen böyle yaratılmışsın ve ben seni böyle çok seviyorum diyor.hatta kızlar kredi çekip hani vücudunuzdan alınan yağları göğsünüze enjekte ederek büyütme yöntemi varya ondan yaptıracaktım.duyunca çıldırdı nişanlım.ha alınma kısmına gelince bende bi kadına baktığında alınıyorum biraz ama sonra düşünüyorum bende hoşuma giden brini gördüğümde bakıyorum diyorum ve normal karşılıyorum artık.ve gerçekten bu erkekten erkeğe değişir bi konu.en iyisi benim gibi taaa en başından bu konuyu konuşmak.diliyorum ki hepimiz anlayışı ve dış görünüme önem vermeyen kişilerle hayatımızı birleştiririz amiiiiiiiiinnnn:))

erkekler bence kız arkadaşlarını incitmemek için yaladn söylüyor olabilir. her erkeğin hayalidir kusursuz vücut ama olmayıncada yetinmesini bilenler var bilmeyenler var...tıpkı erkeğin cinsel organının küçük olması gibi bir durum bayanlardada göğüs takıntısı .......

bence zevk meselesi,ama genelde ben büyük sevdiklerini duydum ki benim eşimde öyle ama öyle inek memesi gibi olmasına da gerek yok diyo ..
zaten bedenine uygun geceliklerde göğüs kısmının boş kalması senin kendini sexi hissetmene engel oluyor bence..
mesela benim eşim bana kaç defa gecelik alıp geldi ama hiçbirini giyemedim.
çünkü olmadı!!!!
geceliğin her yeri üzerime cillop gibi oluyo ama göğüs kısmı boş düşünün yanii
bu takıntı değil gözle görülür gerçek oluyor bazen ...
eşim o gecelikleri alırken kimbilir ne hayaller kuruyor kimbilir ama hepsi boşşş
çok üzgünüm çok ama ne yapayım Allah sağlık versin
bu gidişle zaten silikonlı olucamm karar verdim de onada para lazım mafoldumben

erkekler bence büyük mü küçük mü ondan öte dik mi diri mi ona bakıyor.yani sonuçta çok büyük ama sarkık ya da küçük ve porsumuş göğüs estetikten uzak.ama sonuçta yapısal bir şey bu ne yapalım neyse ne.kusur aramaya kalkarsak kimbilir onlarda da neler buluruz.toplumun koca karıları bir tutturmuş erkeğin güzeli çirkini olmaz diye bence halt etmişler kesin bunu diyenler kız kocan çok çirkin babamın evinde o da yoktu mantığındadır.bal gibi de olur erkeğin güzeli de.kusursuz insan mı var.

Şu sözü duymuştum geçenlerde; 'yemeğin salçalısı,kadının kalçalısı' :) yani bunun göğüsle ne ilgisi var diceksiniz,ya bunu erkekler olgun ve de dolgun kadınlrdan hoşlandıkları için çıkartmışlar ya da dolgun olan kadınlar kendileri için söylemiş bunukaydirigubbakcemile3
Tabi genelleme yapmamak lazım erkekler büyük göğüslü kadınlardan hoşlanıyo diye.Ama ne azı ne de çoğu iyi değil hiçbi şeyin.Ortalama olması,beğenilme açısından genellenebilir.Ben ortalayamıyorum maalesef kendiminkileri,dilerim ilerde eşim olacak kişi küçücük göğüsleri seviyo olur.Sevmese bile bana bunu belli etmese iyi olurrrzemuszemus

Son düzenleme:

canım,doğumdan sonra büyüyor gerçekten.. kendimden bilmiyorum ama çevremden biliyorum. ne küçük göğüslü arkadaşlarım vardı.evlendiler yine aynı.ama bi doğum yaptılar.süper göğüsleri oldu hepsinin de. benimkiler de yaşıma göre küçük biraz ama büyüsün istemiyorum.çünkü biliyorum ki doğum yaptıktan sonra büyücek. tam istediğim boyut olucak.en iyisi mi şimdilik böyle kalsın

Ya illa bi göğüs büyütmek için doğummu yapmak lazım off ne küçük olsun nede büyük orta 80-85 filan yeter..Gençken istediğin elbisyeyi giyemedikten sonra... insanın kendine bile güveni olmuyor ben şahsen öyleyim.

dalga bile geçiyolar yaaaaaaaaaa kendi tiplerini görmüyolar tabiii((( kızlar ne yapın edin büyütmeye bakınnnnn derimmm

herkes bizim kadar takıntılı değil arkadaşlar hiç takmayanlarda var forumdaki kızlar seçilmiş kızlar zaten biz mükemmelliyetçiyiz galiba ama şu göğüs büyütme serüveni çoğunlukla hayatımızdaki erkeği düşünerek yaptığımız bişey öyle değilmi

ben erkeklerin küçük gögüslü bayanlardan hoşlandığını düşünüyorum belkide bende küçük gögüslü olduğum için kendimi tatmin ediyorum bilmiyorum ama ben gögüslerim yüzünden kompleksli oldum çıktım:bbo:bence sevgilimiz eşimiz gerçkten severse onlar bunu önemsemez bnm erkek arkadaşımda gayt normal olduğunu sölüo ama bilemiyorumÇok üzgünüm çoookk

zaten dalga konusu yapsalar biliyorlar ki mükemmel kalçalardan da olucaklar çünkü dışarda daha beterleri de var :)))) ve şu kesinlikle doğru yani bence evrim gereği bi oluşum göğüsleri güzel olmayan kadınların güzel kalçaları oluyor. güzel göğüslü olanlarında dışa dolgun değil de yanlamasına basık ya da dapdar kalçaları oluo.

samanthacım eminmisin bence tespitin yanlış piyasada her çeşidi var ikiside güzel olan veya ikiside çirkin olan veya senin dediğin gibi ama böyle bir kısas yok bence senin kalçaların mükemmelse şanslısın tabi

hayatım o zaman burda ne işin var süpersen, genelde burdakiler bu foruma eksikliklerini gidermek için girip akıl danışıyorlar sende yeşillik olsun diyemi giriyorsun anlamadım ki:))

85 numara sütyen kullanıyorum..ne küçük ne büyük..ama küçük olsa benim eşim takardı eminim..
hatta tee çıkarken daha aşkımız çok depreşmemişken terkederdi beni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…