Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

nixcim eşin seni göğüslerin içinmi tercih etti yani bence bu acı bir durum yanlışmı anladım acaba, küçük olsaydı terkederdi diyosun yani sen anlam ifade etmiyorsun göğüslerin olmadan öyle mi?bence bir erkek gerçekten seviyorsa eşini asla terketmez ne nişanlıyken ne evliyken

Benim 80.Evlenmeden önce 75 kadardı;ama inanın takılcak bir durum yok.Çünkü hamile kaldığınızda bomba gibi oluyor göğüsler:))Sonradan da öyle inmezler kolay kolay:))

hayatım o zaman burda ne işin var süpersen, genelde burdakiler bu foruma eksikliklerini gidermek için girip akıl danışıyorlar sende yeşillik olsun diyemi giriyorsun anlamadım ki:))

cnm ben göğüslerimi burda kazandım o yüzden süperler :dance: 5 aydır uğraşıyorum şutarafagitti

bazıları iri sever ama bazıları da narin olanlarını...
benim doğumdan önce 85 iken ,doğum sonrası 80 oldu :gitme:
yani doğumdan sonra bazı kişiler de küçülme durumu da yaşanıyor nadir de olsa...
ben de bunlardan biriyim ama ,sorun yok !zemuszemus

bence bu yok 85 ti kçük olsa terederdi dien arkadaşa söylüyorum ;bence sen terket onu! seninle vücudun için mi çıkıyor yani? bnmkilerde küçük..75 takıyorum.ama daha 17 yaşındayım ve çabalıyorum. 80 beden olunca bırakıcam bu çabayı 2 aydır uğraşıyorum.erkek arkadaşımın bunu sorun edeceğini sanmıyorum.sorun ederse ona yol yani :umursamaz: beni olduğum gbi 5 aydır çkıosa bundan sonrada sorun etmesin.zaten blio 75 taktığımı.hiç aşağılayıcı bişi de sölyemedi opuyorumnanaktan

Yani erkeklerin %70-80 ine yakini burda okuduguma göre galiba avucumu doldursun yeter düsüncesinde ozaman bize de cok fazla ugrasmamak düsüyor gögüslerimizi büyütürken,, ki zaten cok büyük olanini naapalim benimkiler bir sütyenimi doldursa yeticek bana daha 16 yasimdayim 6 ay felan ugrastim geri biraktim cm lik fark elde ettim de bir sütyenimi doldurmuyor hala bilmiyorum napicam etrafimdaki bütün yasitlariminkiler hem büyük hemde dekolteli geziyorlar, gördükce icimden dua ediyorum büyümeleri icin de bilmiyorum INSALLAH BÜYÜYECEKLER ARTIK AMINNNNNNNN!!

Benım gogus olcum 75 dı sonra buyuk gogus begendıgım ıcın gıdıp yaptırdım,su an 85 oldu memnunum,esımde begenıyor.Gogsun kucuk olsa dert cok buyuk olsa dert valla zor

kızlar göğüs ölçüsü dediğiniz olay şudur;Meme altı çevresini ölçün bu Sütyen bedeninizdir
70 cm. ve altı 70
71 - 75 cm. arası 75
76 - 80 cm. arası 80
81 - 85 cm. arası 85
86 - 90 cm. arası 90
91 - 95 cm. arası 95
96 - 100 cm. arası 100

göğüsaltı ve göğüsüstü arasındaki cm. farkıda sizin cup ölçünüzü gösterir;
6.5 cm.den küçükse A
6.5 - 13 cm. arası B
14 - 19.5 cm. arası C
19.5 - 26 cm. arası D
26 cm.den büyükse DD

siz diyosunuz ya 75di 80 oldu 85di 90 oldu südyen alırken bu şekilde alabilirsiniz ama bu sizin beden ölçünüz değildir sizin dediğiniz rakamlar böyle değişemez mesela benim göğüsaltım 79 bazende 78 geliyor o zaman benim südyen ölçüm yukardan da bakabilirsiniz 80 dir. bu rakam çok kilo almadığım müddetçe asla değişmez ama göğsüm büyüdükçe cup ölçüm değişir benim göğüs çevrem 96 aradaki fark 17cm. yani C ne oluyor 80C göğsüm büyümeye devam ederse Cden D ye sonra DD ye çıkabilir sizin ölçünüzü böyle değerlendirin farkım 17cm ama hiç büyük değil inanın normal görünmesi 20cm. fark olmalı en azından ben öyle görüyorum kendimi ıntromun formülünü deniyorum bende ama faydası olmadı henüz

crazycim kafam karişti:uhm:
simdi benim goğus altım 78 goğus cevrem 88 simdi ben 80b mi kullanicam ama 75 tam olyo bana
aydınlatrsan sevinirim canım

doğru cnm ben C kullanıyorum çünkü :lepi:

oooww ben yanlış ölçmüşüm.. evet doğru olan bunlar benim 16 fark varmış.. C kup yada kalıbı büyükse B kup oluyo

pembefare südyen bedenin 80b ama piyasadaki südyenler bu ölçülerde olmuyor nedense bende bedenime göre kullanmıyorum mesela ama bu bilgi göğüs ve beden büyüklüğünüzü bilmeniz açısından faydalı aynı beden ölçüsü gibi 38,40,42 vs.

ya crazy ya biz napalım 10 cm lik farkla idare ediyoruz. bu arada bence seninki ideal büyüklükte o yüzden kalçan istediğin gibi olmayabilir :)) şaka bi yana benim dediğim öyle JLO gibi kalça değil tabiki şöyle 95 cm dışa dolgun pantolonla falan hoş durabilen. vala bu konuda bi çok yazı okudum hakikaten böyle bişi var ikisi birden güzel olan sayısı çok az. crnn'in dediği gibi sonradan elde edilmiş de olabilir tabii.

tamam canım cok saol yani benim bedenim 80kaydirigubbakcemile2 cok saol canım demek yanlş bilyomusuz saol tatlımopuyorumnanaktan

Ben de 85B takıyorum, bugüne kadar memelerimle hiç sorunum olmadı. Taki nişanlım bunu öğrenene kadar. Neymiş efendim büyük seviyormuş. Ben de kafaya takmaya başladım sayesinde saolsun... Artık göğüs büyütücü krem kullanmaya karar verdik biz de. :sm_confused:

üff bende burda okuyo okuyo baya bı taktım hee fisfisfis nişanlıma sordum daha buyuk mu ıstedın dıye oda yoo dedı ama ne bılem kafam karıstı :uhm:

Benimkiler çok ufacık değiller ama büyük te diyememdelikafadulden
Orta işte sırnaşık şey yaşıma göre normal yani birz daha göğsm olsa normal sayılcaksırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…