Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

vereliniortak

arkadaşlar herkesin hayatı kendine konuyu bağnaz düşüncelerinizle bulandırmasanız ne iyi olur diyorum. çünkü bunlara takılıp ilerleyemiyoruz, her yerde olduğu gibi.. olduğumuz yerde sayıyoruz. tavsiye paylaşım her neyse yeri burası değil. ister istemez cevap verme ihtiyacı hissediyorum.

sağol bitanem yaaaa herkes üstüme gelince bu erkekler nasılda etkili oluyomuş dedim esef ettim sen moral verdin değerlerimiz hala değer oldukça dünyamız umut verecek

ne değeriymiş bu anlamadım?? kusura bakma ama erkekler bu kdr özgürken ben hiç böyle yerimde oturup doğru erkekmiş değilmiş tartışamam... bence bi kadınla bi erkek herşeyi knşabilmelidir... ancak böyle tanır ve doğru kişi olup olmadığını anlarsın... tbiki bilicek ohoooo kapanalım o zmn karaçarşaf giyelim görmesin.. saçma sapan,mantık ilkesine uymayan şeyler bunlar... eğer sen kendini kirli hissediosan o snn problemin.. emin ol erkekler bu kdr ayrıntıya takılmıo..snn geçmişinle de ilgilenmio.. erkekler istedğini yapsın,biz öylece bakalım.. yanlış düşünce tarzı..toplumsal baskılar erkeği yüceltirken kızları eziyor.. sana da hak vermek lazım tbi çevren seni böyle yönlendirmiş de olabilir... ama bence tamamen saçmalıkbenneyaptımki

bence kesinlikle büyük göğüs seviyorlar. şahsen ben bile bayan olmama rağmen karşımdan gelen bayanın ilk baktığım yeri göğüslerikaydirigubbakcemile3bana bile çok çekici geliyorsa erkeklere nasıl geliyor düşünemiyorumaklinialirimsmile

canım bu sekilde ileri gitmen beni çok incitti....ben bi abla olarak kendim ahlaken dinen toplumca ve insaniyetce genel gecerliliği ispatlanmış muteber ve mutevatir bi paylasımda bulundum üstüna alan geldi alınan geldi....
benimde bi sınırm var buna hakkın yok daha yasın 20 bile değilken bu kadar saygısızca ve direk bana söylenmiş incitici sözleri kabul etmiyorum ve sana esef ediyorum
bence her atılan söze kendini siper edip savunmaya girme lütfen.

tavsiye paylasım yeri olmasaydı yöneticiler kaldırı hatta uyarırlardı....
eğer muhatabın benim yazdıklarımsa sana bağnaz gelen ancak toplumun dinin gercek medeniyetin aksini söylediği bi konuda eğer ben bulandıran suçlaması alacaksam sanada teessüf ederim samantha....
ama temennim muhatabının ben olmadığımdan yana

zehre, dünde okudum yazılanları kendimi tutamayıp yorum yazıcam. fikrini söylemişsin sadece, bunda yanlış bir şey göremiyorum. isteyen istediğini yapar ama büyük olarak bize tavsiyede bulunmuşsun. bazıları tarafından neden bu kadar büyütüldü anlamadımaklinialirimsmilebüyüklere saygımız mı kalmadı. tabi modernleşiyoruz ya toplum olarak, bundan olsa gerek. hatta bazıları bu tarz bağnaz düşüncelerden dolayı ilerleyemiyoruz falan yazmışkaydirigubbakcemile3sadece gülüyorum.(yüksek lisan mezunu biri olarak) yapmayın arkadaşlar. bilimsel ve teknik anlamda ilerlemeye çalışmayıp bu tarz konularda ilerlemeye çalıştığımız için bir yere varamıyoruz. eğitim şart ciddenlmaz:

Bence penis boyutuyla meme çok ayrı şeyler..
Küçük bi penis bence küçük bi memeden daha kötüdür..
Hemde bunu bi cinsel birliktelik yaşamadanda anlayabiliyorum..
Hem görüntü açısından hem zevk açısından..
Mantıklı düşününce böyle..ki memenin hiçbirzaman cinsel bi organ olduğunu düşünmüyorum..
Allah bence Memeyi bebeğimizi beslememiz için çok faydalı ve onu ileride bile bi çok hastalıktan koruyacak çok özel bi sıvıyı üretmek için yaratmıştır..

Hee bu erkeklerin ona cinsel bi organ olarak bakmasını engelliyor mu..hayır..
Ama bunu anlamalarını sağlamalıyız bence..
Onların hiç olmayan memeleri bizi tahrik edebiliyorsa bizim olmayan memelerimizde onları tahrik etmeli..

aynen arkadaşım bende yorumları okudum nie bukadar büyütüldü ve saptırıldı konu anlamadım...zehre ablamız kendi şahsi fikrini öne sürmüş bence haklıda onaylanması gereken bi mevzuya değinmiş ha buda benim fikrim...bi iki arkadaş demiş ilerlemekten bahsetmiş bi toplumun ilerlemesi biçok şeyi kapsar ve dediğin gibi bilimsel yönden ilerlemek varken bu tür konuları ilerlemekle bağdaştırmak yanlıştır bu en son konuşulcak şeydir...

bu tür konuların ahlaki boyutunun paylaşılcağı başlık olsa orda konuşulması haktır ama şu an burda bunu tartışmamıza meydan verecek bişey söylenmesi konuyu baltalıyor şekilAda olduğu gibi. ben bir dine mensup olmayadabilirim kime ne ki bu hatırlatılmak isteniyor. konuşma serbest diye yerli yersiz konuşursan tepki toplarsın. mesele bu. paylaşım yapamıyoruz herkes kendi fikrini söylemek istiyor görüldüğü üzre. ben de kendi fikrimi belirtiyorum.

şimdi bu düşünce belirtildiği için ilerleyebiliyor muyuz doğru düzgün bu başlığın altında :) kinayeydi ordaki. anlamak isteyene tabi.

samanta bence bu düşüncenin belirtilmesi konunun ilerlemesine engel değil. demokratik bir ülkede yaşıyorsak herkes fikrini açıkça söyler. konunun ilerlemesini engelleyenler kendi fikirleri dışındaki düşüncelere açık olmayanlardır.
konunun dışında biri olarak birkaç sayfadır okuduğum yorumlarda bunu görüyorum.üstelik burası kadınların fikirlerini paylaştığı bir platform isteyen fikrini paylaşır, isteyen öğüt verirsengözlerimebaksanab
zehre içi
nzden birine hakaret ni etti, aşşağıladı mı...yada daha ağar bir şey mi söyledi? verilen tepkileri doğrusu anlayamıyorum, ne kadarda hoşgörüsüz bir toplum olmuşuz.
burası herkesin düşüncelerini serbestçe paylaştığı bir ortam. direk şahsa hakaret olmadığı sürece kimse üzerine alınıp da konuyu saptırmamalı.

çok tatlısın bi tanem yaaa.tesekkür ederim yazılarımn eğitim ve bilinç damlatıyor.bu topiğe girmeye bile çekinir olmusken su serptin kırılmış yüreğime ...sağol varol ...dua etmek geldi sana içimden biliyomusun.....ayrıca göğüslerin de en az 10cm kalıcı ve sağlıkla büyüsünler bi tanem.... herzaman ablanım tanıştığıma çok memnunumolumunekankayizsmile

sağol bitanem değer verip fikrini bildirmişsin...moral verdin bana ...ayrıca bilgin ve ilmin ve ifade edişin çok seviyeli sağol varol..... dualarım da olmanı temenni ediyorum...
ve istediğin göğüs ölçülerinle ilerdeki eşinle her konuda mutlu olmanı...öyle mutlu olki boşuna göğüslerimle uğrasmısım diyecek kadar...opuyorumnanaktan

vereliniortak evet hatta bi kitapda anneliği anlatırken Allah kan ve fıskı arasından abı hayat gibi bir gıdayı memeler musluğundan yavrulara gönderir yazıyodu...çok etkilenmiştim....
zaten erkek esini severse onu her seyiyle sever kızlar....... hem biliyomusunuz evlenince sakın onlara küçükmü muhabbetini yapmayın siz kendinize güvenin onlarada hissettirin sekerler:enbuyukkk:

sadece bı şunu düşünün sekerler
yine bi yerde okumuştum evlilik dısı ilişkiye giren iki kişiyi düşünün...erkek 7 8 dakika zevk alır vicdanen bozuksa bigün çekip gidebilir,ama kadın bu ilşkiden sonra bu 8 9 dakikalık zevki cidden acılastıran 9 aylık gayri mesru bi bebeği tasımaya mecbur kalabilir sonrasındada bi ömür babasız bi çocukla uğrasmaya.......toplumda cok örneği var kürtaj diyip işin içinden çıkamassınız cami avluları çöp konteynırları herkesin kürtaj olmadığına örnek değlmi...yada yetimhaneler........şimdi soruyorum kızlar dünya cihetiyle işler yolunda gitmediğinde mağdur olan taraf erkekmi kadınmı
kızmayın ablanıza sizi çoooooook seviyorum

zehre sana katılıyorum ayrıca madem bazı arkadaşlarımız dini yönden yaklamış konuya, dinde kadın erkek ayrımı yoktur. evlilik dışı ilişki hem kadına hem de erkeğe yasaktır. harama bakmayan erkek cennetle müjdelenmiş. benim abim 30 yaşında ve çok yakışıklı, doktora yapıyor ve çok çok iyi bir mesleği var. bu yaşına kadar kimseyle çıkmadı, herşeyin ilkini evleneceğim bayanla yaşayacağım diyor; henüz evleneceği insan da karşısına çıkmadı. abimle aynı üniversite okuduk, inanır mısın arkadaşlarım bile resmen sarkıntılık ederdi, hem de benim yanımdalmaz:hiç birine pas vermedi. bence tüm erkek ve bayanlar aynı bilinçte olmalı. malesef günümüzde bu değerlere önem verilmiyor, sadece ülkemizde değil tüm dünyada durum böyle. üstelik bu durumdan en çok zarar görenler kadınlar. erkeklerin bir çoğu kadınlara değer vermiyor, amaçları sadece cinsel ihtiyaçlarını karşılamaktan öteye gitmiyor.

bu arada konu memişlerin küçüklüğüydü, laf lafı açtıkaydirigubbakcemile3benimde yok denecek kadar az ve çok kafama takıyorum. yaz sonu düğünüm varmafoldumbenaklımdan estetik mi olsam diye geçmiyor değilCADIARZU

kızlar burda herkes belli bir yaşa gelmiş herkesin aklı fikri yerinde bence herkes de kendinden sorumludur toplum deyince türkiye ahlaki yönden o kadar da masum bir ülke değil malesef değer yargıları gitgide çökmekte herkes ne yaparsa başına ne geleceğini çok iyi bilir diye tahmin ediyorum nikah dışı girilen ilişki Allah katında kadına da erkeğe de zinadır ve bunun cezasını da Allah verecektir onun için herkes kendinden sorumludur diyorum hadi dini boyutunu geçelim evlilik dışı ilişkiye giripte korunmayan bir kızda evlenmeden hamile kalacağını biliyodur ki ona göre tedbir alır toplum dersek toplumda kız geçinipte kız olmayan ve evlenmeden önce kızlığını diktirip bakireyim diye yutturan bi dünya kız var bu devirde kızlar da her haltı yiyiyor malesef hemde çok küçük yaşlarda bunları hiç normal karşılamıyorum ama o hale gelmişiz ki burda aile eğitimi de çok önemli o yüzden bence bu konularda hiç kafa yormayın herkes benim kadar bilinçlidir diye düşünüyorum ben işin dini boyutunu düşünerek yapmam ama herkesin düşüncesi farklı olabilir

konu erkek arkadasların gogusun boyutuna bakıs acısı degilmi gene nerelere gelmis niye baskasının neresini kime gosterdigi insanları bu kadar ilgilendiriyor bırakın ya kimse kimseye ders vermesin bu konuda herkes kendinden mesul burda bu tarz acıklamalar yapmak cok itici oluyor herkesin ozel yasantısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…