Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

****Erkekler küçük gögüsleri sever,büyük gögüslermi aman tanrım korkunç sırt ağrıtır,bel ağrıtır sarkar,sürker,dayanılmaz diyen nerdeyse her kadın kendini tatmin etme yolundadır...

****AAA ben büyük gögüs sevmem avucuma sığsın yeter hem seninde kalçaların süper diyen nerdeyse her erkek kadınını tatmin etme yolundadır...

Bilimsel,ruhsal,fizyolojik tüm araştırmalar ortaya koyarki erkekler ve kadınlar BÜYÜK gögüs severler silikona olan rağbet güzel kadın figüründe başrolde kadının gögüslerinin ölçüleride buna bir kaç küçük örnektir...

zehre sana katılıyorum ayrıca madem bazı arkadaşlarımız dini yönden yaklamış konuya, dinde kadın erkek ayrımı yoktur. evlilik dışı ilişki hem kadına hem de erkeğe yasaktır. harama bakmayan erkek cennetle müjdelenmiş. benim abim 30 yaşında ve çok yakışıklı, doktora yapıyor ve çok çok iyi bir mesleği var. bu yaşına kadar kimseyle çıkmadı, herşeyin ilkini evleneceğim bayanla yaşayacağım diyor; henüz evleneceği insan da karşısına çıkmadı. abimle aynı üniversite okuduk, inanır mısın arkadaşlarım bile resmen sarkıntılık ederdi, hem de benim yanımda:eek:lmaz:hiç birine pas vermedi. bence tüm erkek ve bayanlar aynı bilinçte olmalı. malesef günümüzde bu değerlere önem verilmiyor, sadece ülkemizde değil tüm dünyada durum böyle. üstelik bu durumdan en çok zarar görenler kadınlar. erkeklerin bir çoğu kadınlara değer vermiyor, amaçları sadece cinsel ihtiyaçlarını karşılamaktan öteye gitmiyor.

bu arada konu memişlerin küçüklüğüydü, laf lafı açtıkaydirigubbakcemile3benimde yok denecek kadar az ve çok kafama takıyorum. yaz sonu düğünüm varmafoldumbenaklımdan estetik mi olsam diye geçmiyor değilCADIARZU

çok güzel kardesim yaaa öyle can alıcı noktadan girmissinki buna sadece vicdanını ortaya koyarak bakan bi insan bile aslında hakverir ,ama seytan biz kadınlara öyle ince noktalardan giriyoki ...hemen erkeklerde masum değil ,kirli diyerek aklımızca misilleme yada intikam alma uğruna en masum değerlerimizi onlara sunuyoruz.ve dedğim gibi gec öteki dünyayı bu dünyada bile madurolan biz oluyoruz...abinin gelecekteki eşi çok sanslı her erkeğe nasip olsun zaten dinini bilen erkeklerin esleride cok sanslı benim esim bırak böyle tecrübeler yasamayı tv de bile acık bi bayan görse yüzünü çeviriyo...
bu beni çok mutlu ediyo ve iyiki esimin ilk kadınıyım diyorum kendim adıma.
bu arada çoğu arastırmadada su kanıtlanmış erkekler eğlenilecek ve evlenilecek kızlar diye ikiye ayırdıkları secenekten evlenme ciddi karar boyutunu aldığında 2.cisini tercih ediyolar bugün bana kendini sunan benden önce kimlere sunmuştur diye...
hiçde endişe etme tatlı kardesim serbetciye basla değişim inanılmaz ve Allahınizniyle kalıcı olucak....bak hemen basla yası küçüklerde cok daha etkili...topikde ayrıntılı yazıyo ben içine adacayıda kattım sonuçdan simdilik memnunum bak seni takip edicem azmi bırakmakaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

aslında ada çayı içiyorum ama faydasını göremedim, ileride ameliyat olmak istiyorum, sapık gibi karşıdan gelen her bayanın göğüslerine bakmaktan bıktımkaydirigubbakcemile3benimde olsun:lepi:

isteyen kendisini erkeklerle bir tutar isteyen aşağı görür. uzun ve yersiz yorumları okuyamadım kusra bakmayın. siz haklısınızdır muhakkak.

Zehreciğim şu konuyu kapatsanda burada sadece asıl konu,eşlerin/erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı konuşulsa ne dersin hee?Kimse kimseye hayat dersi vermesin çünkü biz kendi hayat dersimize giriyoruz,başkalarının hayat dersinden muafızyerimseniben

Son düzenleme:
harbiden sıkıldık artık su evlilik oncesi iliski muhabbetinden ya..ne kadar meraklı insanlar milletin ozel yasantısına ya

Cinsel hayatı olan herkes bilir ki; kadında göğüs önemli bir unsur. Ama küçük ama büyük lazım ve gerekli...Konumuz da erkeklerin göğüse bakış açısı!
Bu sitede moderatör yok mu konuyla alakasız yazılmış mesajları silen?

işin ilginç yanı, erkek arkadaşıyla birşeyler yaşayan birine kullanılmış deyip sonrada aaa, ben hakaret mi ediyorum demek.
pardonda bu hakaret değilde ne..
kimse kimseye sen kullanılmışsın diyemez,bu hakkıda kimse kimseye veremez.

Son düzenleyen: Moderatör:
vereliniortak evet hatta bi kitapda anneliği anlatırken Allah kan ve fıskı arasından abı hayat gibi bir gıdayı memeler musluğundan yavrulara gönderir yazıyodu...çok etkilenmiştim....
zaten erkek esini severse onu her seyiyle sever kızlar....... hem biliyomusunuz evlenince sakın onlara küçükmü muhabbetini yapmayın siz kendinize güvenin onlarada hissettirin sekerler:enbuyukkk:

Kesinlikle..kendimize güvenmeliyiz..
Kocaman memeleri olupta kocasına zevk vermeyen bi dolu kadın olduğuna eminim..
Ve onlarda küçük göğüslü ama yatakta çok daha iyi olan bi kadını tercih ederler emin olun...
Erkeklerin eşlerini koca göğüslü kadınlarla aldattığını düşünmüyorum yani olay bence çok başka..
Evet büyük göğüsler ilgi çekici olabilir..ama herşey demek değildir..

tsukino kullanıcısından alıntı
Bence penis boyutuyla meme çok ayrı şeyler..
Küçük bi penis bence küçük bi memeden daha kötüdür..
Hemde bunu bi cinsel birliktelik yaşamadanda anlayabiliyorum..
Hem görüntü açısından hem zevk açısından..
Mantıklı düşününce böyle..ki memenin hiçbirzaman cinsel bi organ olduğunu düşünmüyorum..
Allah bence Memeyi bebeğimizi beslememiz için çok faydalı ve onu ileride bile bi çok hastalıktan koruyacak çok özel bi sıvıyı üretmek için yaratmıştır..

Hee bu erkeklerin ona cinsel bi organ olarak bakmasını engelliyor mu..hayır..
Ama bunu anlamalarını sağlamalıyız bence..
Onların hiç olmayan memeleri bizi tahrik edebiliyorsa bizim olmayan memelerimizde onları tahrik etmeli..

vayyy be eline sağlık çok güzel yazmışsın bu gazla artık..... :KK70:

sadece bı şunu düşünün sekerler
yine bi yerde okumuştum evlilik dısı ilişkiye giren iki kişiyi düşünün...erkek 7 8 dakika zevk alır vicdanen bozuksa bigün çekip gidebilir,ama kadın bu ilşkiden sonra bu 8 9 dakikalık zevki cidden acılastıran 9 aylık gayri mesru bi bebeği tasımaya mecbur kalabilir sonrasındada bi ömür babasız bi çocukla uğrasmaya.......toplumda cok örneği var kürtaj diyip işin içinden çıkamassınız cami avluları çöp konteynırları herkesin kürtaj olmadığına örnek değlmi...yada yetimhaneler........şimdi soruyorum kızlar dünya cihetiyle işler yolunda gitmediğinde mağdur olan taraf erkekmi kadınmı
kızmayın ablanıza sizi çoooooook seviyorum

benim dediğim şey birlikte olmak değildi... öpüşürsün koklaşırsın ve birbirinizin vücut dilini çözersinz.. eğer biraz aklın ve mantığın varsa, kimin seninle zevk için birlikte olduğunu,kimin gerçekten sevdiğini anlayabilirsin... dedim ya erkekler belli ederler.. bana kırılmana gerek yok amacım ağır konuşmak değil,direk olarak sana da değil,fikrine katılmadığımı ve saçma bulduğumu söylemekti.. üstüme alındığım için söylemiyorum.. sen öyle dedin die kendimi kötü hissetmem yani.. ayrıca akıl yaşta değil baştadır..

benim dediğim şey birlikte olmak değildi... öpüşürsün koklaşırsın ve birbirinizin vücut dilini çözersinz.. eğer biraz aklın ve mantığın varsa, kimin seninle zevk için birlikte olduğunu,kimin gerçekten sevdiğini anlayabilirsin... dedim ya erkekler belli ederler.. bana kırılmana gerek yok amacım ağır konuşmak değil,direk olarak sana da değil,fikrine katılmadığımı ve saçma bulduğumu söylemekti.. üstüme alındığım için söylemiyorum.. sen öyle dedin die kendimi kötü hissetmem yani.. ayrıca akıl yaşta değil baştadır..

ben sana kötü hissettirmek istemedimki.....üstünüze almayın zaten sizler akıllı mantıklı kızlarsınız...ben hiç ağır konuşmadım hiçbirinizi direk muhatabda almadım artık hiç bi şekilde incitici ve direk alıntılı cevaplar okumak istemiyorum .....ve sana katılıyorum akıl bastadır eyvallah.....:eek:

alkisalkisalkis
kızlar burda herkes belli bir yaşa gelmiş herkesin aklı fikri yerinde bence herkes de kendinden sorumludur toplum deyince türkiye ahlaki yönden o kadar da masum bir ülke değil malesef değer yargıları gitgide çökmekte herkes ne yaparsa başına ne geleceğini çok iyi bilir diye tahmin ediyorum nikah dışı girilen ilişki Allah katında kadına da erkeğe de zinadır ve bunun cezasını da Allah verecektir onun için herkes kendinden sorumludur diyorum hadi dini boyutunu geçelim evlilik dışı ilişkiye giripte korunmayan bir kızda evlenmeden hamile kalacağını biliyodur ki ona göre tedbir alır toplum dersek toplumda kız geçinipte kız olmayan ve evlenmeden önce kızlığını diktirip bakireyim diye yutturan bi dünya kız var bu devirde kızlar da her haltı yiyiyor malesef hemde çok küçük yaşlarda bunları hiç normal karşılamıyorum ama o hale gelmişiz ki burda aile eğitimi de çok önemli o yüzden bence bu konularda hiç kafa yormayın herkes benim kadar bilinçlidir diye düşünüyorum ben işin dini boyutunu düşünerek yapmam ama herkesin düşüncesi farklı olabilir

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

harbiden sıkıldık artık su evlilik oncesi iliski muhabbetinden ya..ne kadar meraklı insanlar milletin ozel yasantısına ya

merak derken insanın aklına israrla sorup desme ,:1no2: öğrenme isteği geliyo..ben sitede evli arkadaslarıma bile özel hayatları hakkında soru yöneltmezken bu meraklı nitelemesini esefle karsılıyorum

işin ilginç yanı, erkek arkadaşıyla birşeyler yaşayan birine kullanılmış deyip sonrada aaa, ben hakaret mi ediyorum demek.
pardonda bu hakaret değilde ne..
kimse kimseye sen kullanılmışsın diyemez,bu hakkıda kimse kimseye veremez.

canım kardesim hakaret özellestirilen ve bizzat bir isim adı altında yapılan bi eylemdir....onun dısındaki hakaretse eğer her basında yazılıp çizilen köşe yazılarına tv programlarına bile bi şekilde ulasıp savunma yapmalıydık,çünkü hergün bi vesileyle damarımıza dokunan söylemlerle karsılasabiliriz.....
bumudur yaaa artık yeter bu ne siddet bu celal....
:kızgın:

bu kadar da üstünüze alınmayın kardesim..... yaptığınız evlilik dısı erkeklerle yasadığınız her neyyse bu zaten nezdinizde iyi hoşsa kaale bile almamalıydınız,bu tepkiler bana sizinde çok hosnut olmadığınız ve savunma mekanızmanızı bana yönelltiğiniz sonucu veriyor.

yavvv bekar arkadaslarım bazılarınız erkek arkadslarınızın göğüsleriniz için yaptığı yorumlarda onların bizzat göğüslerinizi görüp bilip konuşmalarına sahit oluyorum bence kızlar,siz siz olun evlenmeden sizden yararlanmalarına izin vermeyin
belki bana kızacaksınız ama su kadarını diycem yaa o esiniz olmassa hayat süprizlerle dolu kısmetiniz o değilde baska bi erkek olduğnda ona tertemizmi çıkmak istersiniz yoksa kullanılmış olarakmı
ya cocuklarınızın yanında hissedecekleriniz...
bence sınırı bildirin ve esinize gelecekteki esinize ihanet etmeyin
sözlerim acı olabilr canınızı yakabilir ama inanın doğru olan bu öpüyorum güzeller

kaydirigubbakcemile5:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5ŞenizŞeniz

bu kadar da üstünüze alınmayın kardesim..... yaptığınız evlilik dısı erkeklerle yasadığınız her neyyse bu zaten nezdinizde iyi hoşsa kaale bile almamalıydınız,bu tepkiler bana sizinde çok hosnut olmadığınız ve savunma mekanızmanızı bana yönelltiğiniz sonucu veriyor.

Zehre bana göre cok haklisin ya bu cagda dikkat etmekde gerekir bana bi ellesmeye kalksin varya onu pisman ederim...

sorun etmiyordu.hatta 'küçük olması daha iyi,ilerde sarkmaz' diye moral de verirdi.geçmiş zamanla konuşuyorum çünkü kilo aldım,büyüdüler :dance:

off ne alaka ya... bence senin böyle başkalarına karışman saçmaydı,kullanılmış,kirlenmiş,damgasını vurman saçmaydı baştan bi kere! Bizi rahatsız eden rahatça bunu söyleyip sonra da bişey yapmyorum,sizi düşünüyorum demen..

X