Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

sevglim,vücdu için her hafta yüzmeye gidiceğini söyleyince hemen kendime pay biçtim, profosyonelleri gör de bana şükret diye:) kimse anlamadı ama o anladı tbi:)

yavvv bekar arkadaslarım bazılarınız erkek arkadslarınızın göğüsleriniz için yaptığı yorumlarda onların bizzat göğüslerinizi görüp bilip konuşmalarına sahit oluyorum bence kızlar,siz siz olun evlenmeden sizden yararlanmalarına izin vermeyin
belki bana kızacaksınız ama su kadarını diycem yaa o esiniz olmassa hayat süprizlerle dolu kısmetiniz o değilde baska bi erkek olduğnda ona tertemizmi çıkmak istersiniz yoksa kullanılmış olarakmı
ya cocuklarınızın yanında hissedecekleriniz...
bence sınırı bildirin ve esinize gelecekteki esinize ihanet etmeyin
sözlerim acı olabilr canınızı yakabilir ama inanın doğru olan bu öpüyorum güzeller

bunun kullanılmayla bir alakası olduğunu düşünmüyorum.. bir insan hayatında bi kaç kez sevebilir...doğru adamı hiç bulamayabilir... insan sevdiğinde de bu tarz şeyleri yaşamak isteyebilir,birlikte olunmadığı sürece ben pek bir sakınca göremiyorum,ancak tabiki onun sizi sevdiğine emin olun, ki zaten bu davranışlarından da belli olur... amacı yararlanmaksa erkekler çok çabuk belli ederler zaten

kirlenmek ne ya?arada aşk varsa sevgi varsa kirlilik ne demek?bu mantıkla bakarsanız kocanız size tertemiz mi gelio?kimbilir kimler kimler geçio hayatından?insan istemediği birşeyi zorla yapmadığı sürece kirlenmek ne çirkin bi kelime...bi kadını ne kdr zayıf ve aciz gösteren bir kelime...

16 yaşıma kadar göğüslerim oldukça küçüktü,kafaya da hiç takmamıştım açıkçası,sırtım o zamanlar kambur gbydi oyüzden evde kendi kendime spor yaptım hiçbi gün aksatmadan-,sırtım da düzeldi,göğüslerimde 85 oldu ayrıca kalçam da süper oldu, sporun çok faydası var özellikle şınavın...şınav çektiğimden beri göğüslerim taş gb oldu,yani sert ve inanılmaz dik bi şekilde.bazen sütyen takmadan dolaşıyordum,arkadaşlarım inanmıyordu
piyasada dolanan göğüs büyütücüler felan hikaye,tamamen sömürü aracı,spordan başka çare yok.

zaman geçmeden hem sağlık açısından hem de rahatsızlık duyduğunuz fiziki özelliklerinizi düzeltmek açısından spora başlamak gerekli.hem bırakın şu erkeğe kendini beğendirme egosunu,aynada vücudunun esnekliğini ve zindeliğini hissettiğin zaman bu boş egonuzu hatırlayıp gülersiniz.hepimiz kadınız, meta değiliz.feminist sloganımı da yaptım, ben gideyim:)

katılıyorum bende 1bucuk haftadır bi salona gidiyorum ve çok faydasını gördüm meta değiliz evet sonuna kadar....opuyorumnanaktan

Ne ilgisi var şimdi canım bu konuyla yazdıklarının.Her topicte şu muhabbet olmasın lütfen.Çamaşır mı bu pis,temiz?
yasakkelime
Merak etme kimsenin canı tanımadığı biri tarafından yazılan şeyler için acımaz.

benim bu konuda ki düşüncem bu sekerler kadın sadakatte bi adım önde gitmeli bence ve erkek arkadasıyla acıkcası cinsellik yasamamalı
sonra bigün terkeden o olduğunda ben bunun iç acıtacağını düsünüyorum ve su an esime sen ilk ve tek erkeğimsin dediğimde iç huzuru duyuyorum
siz erkekleri kendiniz gibi hassas bilmeyin
ve beni yalnış anlamayın ablanızım yavvv tamamen sizi ve iç huzurunuzu düşünüyorum yoksa bana ne zararı ver bekar bile değilim

o sözün gelişi tatlım sen ve tercihlerin tabi seni ilgilendirir ben genel konuştum yasım gereği bi ablalık yapmak istedim ama inanın pişman oldum ...
aslında sözlerime hak vermenizi bile beklemiyodum
benimki sadece ama sadece bi paylasım

haklısın...

Vallahi herkezin tercihleri tabi ki kendini ilgilendirir.Benden evlenmeden cinsel ilşkiye sıcak baktığımı söylemedim,bakmıyorum da.Ama kirli falan hiç hoş laflar değil bunlar.Eşiniz size temiz mi geldi sizin deyiminizle?Erkeğe var kadına yok olayı siizn bahsettiğiniz ama yok öyle yağmalmaz:

şekerler konun dışına çıkıp birbirimizin kalbini kırmaktansa evli bekar kişilerin tercihlerine saygı duyarak yorularımıza özgürlük hakkını verelim. bence sen evlisin yaşıyorsun ben bekarım yaşıyorum hayata bakış açılarımız farklı olabilir ama bu demek değildir sen temizsin ben kirliyim bu herkesin vereceği kendi hesabı dimi kızlar kaydirigubbakcemile5
gelelim konumuza ben asla bir erkeğin küçük göğüslü kadın sevdiğine inanmam onlara pamela anderson olsan ancak yetersin belki bunu zikretmez yüzümüze karşı ama fikri hep büyükten yana ve yuvarlak hatlı hatundadır aklinialirimsmile benim göğüslerim 85 ama yinede büyütmek hoşuma gidiyor zaten aşkitomda büyüksever kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5

:umursamaz:

ay bi söz vardı ERKEKLER PAMELA ANDERSON 'U FİLM BİTİNCEYE KADAR SEVERLER SONRA DA CD'Yİ KENARA ATARLAR.. diye....o yuzden pamela gibi olmaması daha iyi....

ele avuca gelsin yeter işte yaw :kedi:

fazlası zarar Şeniz akannehir

ben vucuttan şikayet etmıyorum kendımı de sevıyorum cokk opuyorumnanaktan ama o bölge daha dolgun olsaymiş afet olabilirmişim mesela opuyorumnanaktan
o bölgeye bakınca minik bi kız çocugu gibiyim :gitme: 75 :gitme:

benimde gögüslerim küçük yani 75 biraz büyük olsun istiyorum. ama büyük olanlarda küçük olmasını istiyor. herkes elinde olmayana özeniyor zaten . Allah bizi böyle yaratmış.biz spor yapıp onu daha diri tutabiliriz. Fakat büyümüyo diye de tatlı canımızı üzmeye değmez ki.. bu hayat üzülecek kadar uzun değil dimi ama Erkek arkadasıma soruyorum bazen şakayla karısık ama o beni üzmüyo en ideali askım sen normalsin diyo tabi içini bilemem:S Aman beni begenecekse böyle begensin.Sonucta bu benim tercihim değil.

erkekler büyük göğüsleri sever doğanın kanunudur bu yani büyük göğüstense yani haz verecek kadar olması yeterli bi erkek için.. e haz veren göğüste büyük olan göğüstür zaten...erkek haz alamayınca karşı tarafı yetersiz olarak görebilir...

Ne yalan söyliyeyim her erkek ayni degil ozaman benim gögüslerim kücük ben rahatsiz oluyorum benimkinin citi cikmiyo =) masallah..demesinde zaten kafasini kirarim...

Kendini bilen bir kadın, eğer erkeğinin penisi küçükse ''ne kadar küçük penisin var, hiç zevk vermiyor'' diye diyemiyorsa, kendini bilen bir erkek de küçük göğüslü kadınına '' göğüslerin küçük ve zevk alamıyorum'' diyemez asla. Kendini subjektif yargılayan kadın zaten anlıyordur erkeğinin küçük göğüsten hoşlanıp hoşlanmadığını...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…