Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

o kızın göğüsleri göründüğü kadar küçük değil aslında başka resimlerine bakın ama yinede küçük tabi miranda kerr ünlü bir manken ve orlando blumm la beraber küçücük göğüslere rağmen ama çok tatlı bir kız ve fiziğide çok düzgün başka artıları oldukça fazla ondan pek göze batmıyor sanırım

önemli olan insanın bir bütün olarak güzel görünmesi yoksa göğsü bacağı yüzü mükemmel olacak diye kanun yok zaten öyle insan azdır heryeri güzel olan ama bakınca göze batan bir durum yoksa o insan güzel sayılır tek tek heryerimizi incelersek işimiz var mümkünse erkeklerde incelemesin dimi ama biz manken değiliz!!!

Benim Bi arkadaşım büyük göğüslü kızlardan hiç hoşlanmadığını söylerdi...Onun dikkat ettiği bacak,kalça ve dudakmış..Ne kadar doğru bilemem tabi...

Bence çok takılmayın bu konuya..benim teyzemin 2 gögüsü de alındı..kanser yüzünden.
olanla mutlu olun biraz. benimde çok büyük değil 80. ama 70-75 olan arkadaşlarım var. 90 olanda var.
her zaman daha iyisi de var,kötüsü de. böle düşünün. ayrıca kocanız ya da erkek arkadaşınız sizi
bu nedenden dolayı üzüyorsa,kırıyorsa sorun sizde değil onda. etinizi değil sizi sevsin..!

bizi üzmüyor şekerim..hatta kendimizi olduğumuz gibi sevmemiz için ellerinden geleni yapıyolar..ama biz kendimizi eksik hissediyoruz..büyük göğüslü kadınlara imreniyoruz..kim ister ki süper bi geceliğin içinde olmayan göğüslerin komik durmasını :s

dalga bile geçiyolar yaaaaaaaaaa kendi tiplerini görmüyolar tabiii((( kızlar ne yapın edin büyütmeye bakınnnnn derimmm

dalga mı geçiyorlar kötükedihüso

onlara o yüzü vermemek lazım

ona ne benim vücudumdan .... böyle birşeyden dolayı şikayet etmek onun harcı değil bi kere :1closedeyes:

ben sözlüyüm ve göğüslerim yok nerdeyse oda sölüyor zaten böyle göğüsmü olur bee diyip duryor hep sinir ediyor beni..klava:

Yeni jenerasyondaki muhabbetlere bakar mısınız?akannehir
Güzelim nedir senin derdin mesajından bir şey anlaşılmıyor. Kalçalarını mı tescil ettirmek istiyorsun, göğüsle ilgili bir şey yazmamışsın da. Kaldı ki sen daga yeni girmişsin ergenlik dönemine buradaki uygulamaları yapma sakın hormonlarını bozarsın.

Son düzenleme:
ben sözlüyüm ve göğüslerim yok nerdeyse oda sölüyor zaten böyle göğüsmü olur bee diyip duryor hep sinir ediyor beni..klava:

Canım sen de söyle o arkadaşına beğenmiyorsan kendine bir inek bul onun memeleri oldukça büyük seni tatmin eder de madem seni beğenmiyor ne diye yanındaklava:Zaten cinlerim tepemde

:lepi::hooray:bravo canım kupa senina.s.
:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şey:roflol:
allahım yarabbim sen aklım amukayyet ol yaaa
bugün ban abu kadar yeter daha neler görücem ben bu kk da?benneyaptımkifisfisfiskafamçokkarıştı

Son düzenleme:
Canım sen de söyle o arkadaşına beğenmiyorsan kendine bir inek bul onun memeleri oldukça büyük seni tatmin eder de madem seni beğenmiyor ne diye yanındaklava:Zaten cinlerim tepemde

bende diyorum canım başkasını bul ozaman direk ben seni böylede seviyorum ayana yatıyor.Ama erkeklerin %90 büyük göğüsden hoşlanıyor ahh bide büyüseler şu göğüslerim yaa çıldırıcam..

Benim nişanlımda şuana kadar imalı bişi demedi.. annesi ablası büyük gögüslü cocuk kücük gögüslü birine hasret heralde onuda ben doldururum
ama ben bile tombiş gögüsleri begenirim oldum olası .. ben bayan basıma begenıosam erkekler kim bilir ne kdr cok ister ..püfff

bende bu yönden dertliyim kızlar benim 5 yıllık bi ilşkim var bu sorunumu erkek arkadaşıma ilettiğimde bu benim için bi sorun değil allahtan gelen birşey ve seni çok seviyorum dedi bende beni üzmemek için söylüyosun dediğimde ''görelim mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler''yaradanım güzelini eylemiş sana nur yüzlüm şükret hamdolsun de kendine dert etme çok günah beni de böyle düşünerek üzme demişti. aslında haklı kızlar allahım bizi bu şekilde beğenmiş ve böyle yaratmış biz buna karşı gelerek allaha karşı gelmiş oluruz onun yarattığına sual olmaz bu çok günah gerçekten şükretmeliyiz meme kanseri olanlar var sağlığımız yerinde olsun yeter ki.

Ayy Allahım bana da nasip etsin böyle anlayışlı eşlerden kızlar ya şükredin halinize o kadar şanslısınız ki.. zemuszemus

arkadaşlar hayallerinizi kırmak istemem ama doğuralım büyür diyenler hiç umutlanmasın ben doğum yaptım 6 ay iyiydi çok güzel büyümüşlerdi ama süt azalmaya başladıkça onlarda küçüldü ama 6 ay çok iyiydi tabi ara ara kendiliğinden akan sütü saymazsanız:)

valla kızlar büyük bakımlı çekici göğüsleri hangi erkek istemz yahu...göğüs cinsel hayatta erkek için bi haz unsurudur yani açık olmak gerekirse adam yani ellemek ister ele gelsin ister yanlışmıyım dostlar...ben henüz erkek arkadaşıma açmadım açamamda bu göğüs mevzusunu ha belki benim için sorun olmaz diyebilir ama hele bide bi görünce aynı şeyi diycekmi bakalım içinden der erlbet yaniiiiibi ara erkek arkadaşımla göğüsten bi mevzu açıldı bana ele gelsin yeter dedi ama benimki ele gelmezki oan çok üzüldüm ya ne biliym takmış durumdayım...senağlama:çok üzgünüm::kedi:

Erkekler için fiziksel özellikler çok önemli. Bunu kimse inkar edemez ne yazık ki. Ama şöyle bir durum var, bazı erkekler sevgilisini olduğu gibi kabul eder, o şekilde beğenmeyi ve sevmeyi öğrenir, kusurlarını yüzüne çarpmaz çünkü kendisinin de dört dörtlük olmadığını bilir, bazıları ise sevgililerini/eşlerini eleştirir, beğenmediğini davranışlarıyla veya sözleriyle dile getirebilir.
Size tavsiyem ne olursa olsun beğenmediğiniz yönleriniz varsa bile kendinizi beğenmeyi ve sevmeyi öğrenin ve vücudunuz konusunda özgüvenli davranın. Çünkü siz kuşku duyarsanız, güvensiz hissederseniz erkekler de kusurları görmeye başlar.
Ancak gerçekten memnun olmadığınızı düşünüyorsanız ve bu durum sizi mutsuz edip hayatınızı etkiliyorsa ve tabi sevgiliniz/eşiniz size bu konuda baskı yapmıyorsa estetik düşünebilirsiniz tabii ki. Bu durumda erkeğin bakışı ve yorumu da çok önemli. "göğüslerin minnacık" gibi laflarla dalga geçiyorsa, hiç ciddiye bile almayın, size saygı duymuyor demektir. Yok eğer "seni her halinle seviyorum ancak estetik/ameliyat düşünürsen yanında olurum ve eminim çok da güzel olursun ama istemezsen de benim için sorun değil" gibi bir yaklaşımı varsa, o zaman hem güveninizi hem de sevgilinizin size beğenisini arttırmak için ek bir şeyler yapabilirsiniz, diye düşünüyorum.

melesef öyle fiziksel özellikler önemli bazıları fiziğiyle biryerlere geliyor bazıları fiziği sayesinde erkeklerden daha fazla ilgi görüyor ve evli erkekler eşlerinin güzelliğine göre daha fazla kıskançlık yapabiliyor fizik bencede önemli biz güzel bir kız görünce gayet dikkatli bakıyoruz ki erkekler napsın ve büyük göğüslerde daha fazla ilgi çekiyor her erkek normal bir göğüs ister sizce küçük göğüsler kendine ne kadar baktırıyor benim bayan olarak ilgimi çekmiyor erkeklerinde çektiğini sanmıyorum ama bu erkeğine göre değişir tabi erkek arkadaşınız sorun etmiyorsa boşverin küçük göğüslerimizi kabullenmek zorundayız çünkü ne kadar kürlerde yapsak olması gerektiği kadar büyümüyor malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…