Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

Aynen varmışsın farkına SeA hihoyyyt

arkadaslar aslinda hepinizinde yazdigi gibi kadinlar var..ama genelleme yapmak cok dogru degil...gogusu kucuk olup kalcasida duz olan bir cok insan gordum...bence gogusu kucuk olan bayanlarda kafasina takip sorun etmesinler...

Tekstilci arkadaşım; bu başlık doğal göğüs büyütme yöntemleri kategorisinin alt başlığı altında olduğundan siz ve göğüsleriniz konunun dışında kalıyorsunuz bence. Çünkü sizin de söylediğniiz gibi siz büyütmeye değil küçültmeye uğraşıyorsunuz. Bu başlığı çok sevdiyseniz eğer aynısını küçültme yöntemlerinde açınız. Rahat rahat yazınız sonra. Zira ben insanların morallerini bozma girişiminde olduğunuzu düşünüyorum. Yargılarınız 'çaktırmadan' kırıcı, ben şahsen alınıyorum.

bnm erkek arkadasm gogus takıntım oldugunu fakedınce benm baska güzellklerımı on plana cıkardı.kalcamın ve bacaklarımn cok guzel oldugunu söyluyor.ılk zamanlarda cok taktım ama artık umurumda deıl herkes 4 4lük olcak dıe bı kural yok.bence en guzel kadın kendısıyle barısık olan kadındr..

Ben de katılıyorum, kadın kendiyle barışık olduğunda, hele ki vücudu doğru orantılı ise, mutludur ve etrafına mutluluk verir.
Bir ara erkek arkadaşıma göğüslerim küçük mü değil mi diye habire sorar dururdum. ''Göğüslerin büyük değil ama, kalçaların içimi açıyor'' dediğinde vücudumun memeden ibaret olmadığını hatırlamış oldum. Bir daha da sorularımla boğmadım onu.

kızlar ya böyle şeyleri erkek arkadaşınızla nasıl konuşuyorsunuz hadi nişanlınızla ya da eşinizle konuşursunuzda yani böyle konuşarak dikkati eksik olan tarafınıza topluyorsunuz ben nişanlıyken yapmıştım demiştim ki göğüslerime silikon taktırmak istiyorum cinsel hayatımız daha renkli olur o da evlilik için onca masrafımız varken dur şimdi ne alaka çok istiyosan sonra bakarız demişti ablamda kızmıştı neden böyle konuşup dikkati oraya çekiyorsun kendinizi eksik hissettiğinizi karşı tarafa asla hissettirmeyin ben bir sürü ürün kullandım büyütmek için ve kısmen büyüttüm 6 cm kadar ama eşimin bunların hiçbirisinden haberi yok bir bilse şuan kullandığımı bile bilmiyor söylemem çünkü gerek yok bilmesine sizde bazı şeyleri çaktırmadan yapın bence

kız psikolojisinde "hayır bence çok güzelsin" cevabını duymak istediği için "ay bugün çok çirkinim" diye bazı tabular vardır.. bu da öyle...

ben erkek arkadaşıma sıkılaştımak dirileştirmek için emek sarfettiğimi söyleyip onla dertleşiyorum.. o da taş gibiler işte,daha ne ,bakımlı sevgilim benim,dediğinde kendimi mükemmel hissediyorum..

sizin ailesnizde olabılır ki ben pek sanmıorumm ama bu benim söledğim %98 böle yaniii üzgünüm canımmm :lepi:

o zaman ben de seni hayal kırıklığına uğratabilirim..

gördüğüm bütün büyük göğüslüler gayet güzel bel ve kalçalara sahipler..

bence o laf küçük göğüslüler daha çok komplekse girmesin diye uydurulmuş bişey..

kalçadan bacaktan bahseden çok olmuş ama konu göğüsse eğer erkekler için ( geneli ) göğüs daha önemlidir. çünkü kalça kendilerinde de var. göğüs ise kadına özgü olan tek farklı yer. buna cinsel organ dahil...çünkü cinsel organ kadın da var erkek te de ama şekil faklı. oysa göğüs sadece kadında olduğu için erkek için daha önemli bir bölgedir cinsellik açısından. eşiniz büyük göğüs seviyorsa sizinkide küçükse ama poponuz daha güzelse eşiniz ona daha çok yönlenir ki o ayrı bir mevzudur. göğüse gelince kimi büyük sever, kimi küçük. burada ne kadar konuşulsa boş...çünkü örneğin, eşiniz küçük seviyorsa ve sizinkide büyükse burada istediği kadar büyük göğüs daha iyi desin insanlar bunun eşinize bir etkisi yok. o yüzden çok takılmayın derim böyle konulara.çünkü bu konuda genelleme yapmak eşinizin fikrini değiştirmez.

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:

benim de eşim yedi yıldır küçük göğüslerimi beğendiğini söylerdi ama şimdi hamileyim ve iki katı büyüdü eşim bu halini daha çok beğeniyo yani ben beğeniyom olayı yalan dolan

valla erkek milleri aşırı olmamak şartıyla göğüsüde kalçayıda sever bu değişmeyecek bir kuraldır bence göğüste kalçada ister, göğsü veya kalçası olmayan biri ne kadar dikkat çekerki ikisinden biri olmalı yada idare edecek kadar ben erkek olsam bende isterdim doğrusu bayan olduğumuz halde güzel göğüs dekolteleri yada kalça veya mini etek giymiş güzel bacak dikkatinizi çekmiyormu ki erkeklerin dikkatini çekmesin onlar hep ister tatmin olmak biraz görselliğe birazda kadına bağlıdır!!

Kızlar, benimde eşim büyük göğüs sevmediğini söylerdi. Ben 10 yıllık evliyim. 2 çocuk annesiyim. hamilelik ve doğum sonrasında emzirmelerde o kadar büyüdüki göğüslerim. ama emzirme sonrası tekrar eski haline dönüyor genelde. hatta biraz daha yumuşak olarak çünkü. büyüyüp küçüldüğünde deri de esniyor bayağı. Bir süredir büyük göğüsün daha güzel olduğunu söylemeye başladı. Tabi direk değil laf arasında çıktı ağzından. Bende göğüs takıntısı hiç olmadı. Ama bu ağızdan çıkma olayından sonra bende büyütmeye karar verdim tabi. Takıntı yapmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…