Eşlerin aileye bağlılığı

Kelebek1122

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
968
404
Çok mutsuzum.. eşimle birbirimizi severek evlendik. 7 yıl sevgiliydik 1 yıl once evlendık. Ama cok degıstı evlendıkten sonra.. ailesinin sozunden cıkamıyor onlar gideceksin diyosa gidiyo kalacaksın diyosa kalıyo. Sürekli kaynanamda yatmamı istiyor vs vs.. evlenmeden once bir sürü sürprizler yapan adam nisan yıldonumumu hatırlamıyor. Surpriz yapmadın bari güzel bisey soyleyip öpseydin dedigimde ben böyle bir adam değilim diyor ve bana küfürler ediyor..

Çok mutsuzum.. eşimle birbirimizi severek evlendik. 7 yıl sevgiliydik 1 yıl once evlendık. Ama cok degıstı evlendıkten sonra.. ailesinin sozunden cıkamıyor onlar gideceksin diyosa gidiyo kalacaksın diyosa kalıyo. Sürekli kaynanamda yatmamı istiyor vs vs.. evlenmeden once bir sürü sürprizler yapan adam nisan yıldonumumu hatırlamıyor. Surpriz yapmadın bari güzel bisey soyleyip öpseydin dedigimde ben böyle bir adam değilim diyor ve bana küfürler ediyor..
Insanlarin inanilmaz degisimleri olduguna inanmiyorum. Sevgiliyken sizi hediyelere bogmus tüm ozel gunlerin detaylarini hatirlayabilir ama illaki bir yerlerde kendisini bir sekilde belli etmistir. Tamam ailesi ile ilgili detaylari ayni evi paylasmadan bilemezdiniz zaten ama küfür ciddi bir patlatma oncesinde olmamis olmasi ilginc geliyor. Nişan gunu sevgililer günü evlilik yıldönümü dogdugunuz gun tanistiginiz gun... say say bitmez insan sayarken bile unutur yahu. Hem saygisi olmayan bir insanin bir günü hatirlamasi beni pekte enterese etmez tüm günleri unutsun ama yanimda adam olsun. Esim genelde ozel gunlerimizi hatirlamaz hayat zaten cok zor bir de zorlandigi seylerde onu strese bogamam k da beni bogmasin ikimizde mukemmel değiliz. Ailesinde gitsin kendi kalsin siz orali olmayın kendi eviniz varken niye baskanbirnyerde kalasiniz. Size uymayan seylerde resti cekin

Çok üzüldüm.
Bu küfürbaz ve aile bağımlısı adamla hayat nasıl geçer?
Boşanmaya niyetiniz yoksa çizgilerinizi çekin, ev arkadaşı gibi yaşayın bence.

7 yil az sure deil
7yil boyunca ne konuştunuz ne görüştünüz

X