eski sevgilinin aldığı hediyeleri ne yapmalı?

kızlar merhaba sevgilimden ayrıldım ve bana aldığı hediyeleri sonradan istemesin diye de sordum bende kalan bazı thsirtleri de vardı hediyelerde vardı geri yollayayım mı dedim yoksa çöpe atıcam dedim yolla dedi böyle yüzsüzlük olamaz insan çöpe at der sonradan bahane yaratmasın mesaj atmaya diye sormuştum gerçekten onu tanıyamamışım şeytan diyor yak hepsini geri gönderme :KK43:

Konu sahibesi Merhaba

Bana kızmayın ama nedense hala eski sevgilinizi unutamadiginiz ona cok kizgin/kirgin olsanizda icinizde ufakda olsa tekrar baslayabilirmiyiz duygusunu aldim yazdiklarinizdan.

Keza gönder demesi de eski sevgiliniz icin de henüz bitmedigi göstergesi.

Sorunuza gelirse de kargolayim bakalim bir sonraki adımı ne olacak:)

kızlar merhaba sevgilimden ayrıldım ve bana aldığı hediyeleri sonradan istemesin diye de sordum bende kalan bazı thsirtleri de vardı hediyelerde vardı geri yollayayım mı dedim yoksa çöpe atıcam dedim yolla dedi böyle yüzsüzlük olamaz insan çöpe at der sonradan bahane yaratmasın mesaj atmaya diye sormuştum gerçekten onu tanıyamamışım şeytan diyor yak hepsini geri gönderme :KK43:
lacoste miydi tisortler 2. eli de iyi gider onlarin

Hepsini yollayın kendisine. Hiçbir şey kalmaması sizin için de en iyisi olur.

Yenisine verir artık

Hediyenin ne olduğuna bağlı..
Ben eşime sevgiliyken manevi değeri olan bir enstruman hediye etmiştim.
3 Yaşımda bana hediye edilen bir şey...
Ayrılsak istemezdim belki ama bana geri vermeyi akıl etsin diye dua ederdim :)

gerçi anladığım kadarıyla basit şeyler. Sormadan atsaydınız ama sorduktan sonra niye geri istedi diye serzenişte bulunmanız doğru değil.
Hem sanki siz de konuşmaya bahane olsun diye sormuş gibisiniz...
bu da size ders olsun, 15 gün bir kenarda saklayıp (isterse diye) sonra atarsınız bir daha ki sefere...

Bana kızmayın ama bence siz konuşmaya bahane olsun diye mesaj attınız, çünkü içinizde hala duygu kırıntıları var ve beklediğiniz umduğunuz cevabı alamadınız kendisinden. Ayrılalı ne kadar oldu? Bence göndermeyin şimdilik. Bakalım hediyelerimi neden göndermedin diye mesaj atacak mı yoksa sessiz mi kalacak. 1-2 ay göndermeyin ve sesiniz çıkmasın, sonra gönderirsiniz.

Ben hepsini çöpe atmıştım, ama bir anda atamadım. Birkaç ay içinde parça parça attım...

Ya hem çöpe atacağım demişsin hem de geri gönder dedi diye kızıyorsun, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? O kadar kıymet verilerek alınmış şeyleri çöpe atmakla tehdit etmek bana kalırsa çok büyük yanlışlar yapılmamışsa çok ayıp bir şey, fakire fukaraya ver daha iyi...

Bana kızmayın ama bence siz konuşmaya bahane olsun diye mesaj attınız, çünkü içinizde hala duygu kırıntıları var ve beklediğiniz umduğunuz cevabı alamadınız kendisinden. Ayrılalı ne kadar oldu? Bence göndermeyin şimdilik. Bakalım hediyelerimi neden göndermedin diye mesaj atacak mı yoksa sessiz mi kalacak. 1-2 ay göndermeyin ve sesiniz çıkmasın, sonra gönderirsiniz.
canım ayrılık konuşmasından sonra direk sordum öyle boş boş bir kaç gün geçtikten sonra sormadım anlayacağın thsirtler de onun benim değil

X