eski sevgilinin aldığı hediyeleri ne yapmalı?

Amaaan su sicakta birsuru is,topla et kargoya gotur ver bilmemne
Keske hic sormasaydiniz

o zaman da ergen olursun hediyeleri mi istedim ben senden naparsan yap diye bi dönüş olabilirdi böyle gerçek yüzünü de görüş oldum hem
Sormak daha da ergence bence. Benim ünide bir oda arkadaşım vardı, sevgilisinin verdiği hediyeleri kullanmak için geri vermek istemiyordu ayrıldıklarında, ona da zorla iade ettirtmiştim. Hiçbir erkek bunu niye geri yolladın demez ki. Bitmiş gitmiş ilişki hatıra, hediye kalsın istememeniz normal, erkekler de bunu anlayabileceği beyine sahip.

Sormak daha da ergence bence. Benim ünide bir oda arkadaşım vardı, sevgilisinin verdiği hediyeleri kullanmak için geri vermek istemiyordu ayrıldıklarında, ona da zorla iade ettirtmiştim. Hiçbir erkek bunu niye geri yolladın demez ki. Bitmiş gitmiş ilişki hatıra, hediye kalsın istememeniz normal, erkekler de bunu anlayabileceği beyine sahip.
ne yapacak geri alıp insan baktıkça hatırlar en iyisi çöpe atmaktı uğraşmak istemeyen insan kargoya da verme napıyorsan yap istersen çöpe de at der umrunda olmaz bence

ne yapacak geri alıp insan baktıkça hatırlar en iyisi çöpe atmaktı uğraşmak istemeyen insan kargoya da verme napıyorsan yap istersen çöpe de at der umrunda olmaz bence
canımı acıtmak için yaptığı belli değil mi sizce tabikide geri gönderilen hediyeleri alacak napçak başka ama sorup almak yüzsüzlük başka birşey değil

Ne yapacağı onu ilgilendirir bence. Belki yeni biriyle flört edecek, çok önemsemediği biri olursa da ona hediye edip, gönlünü yapacaktır, bilemeyiz... Sen hediyeyi ona yollayınca o bir şeyle uğraşmış olmayacak ki hem ya da neyi umursamış oluyor ki orayı da anlamadım.

Ne yapacağı onu ilgilendirir bence. Belki yeni biriyle flört edecek, çok önemsemediği biri olursa da ona hediye edip, gönlünü yapacaktır, bilemeyiz... Sen hediyeyi ona yollayınca o bir şeyle uğraşmış olmayacak ki hem ya da neyi umursamış oluyor ki orayı da anlamadım.
çanta başka birine verilebilecek durumda değil ama

sormaya bile gerek yoktu aslında, atmalıydınız. sonuçta onlar zamanında size hediye edilmiş şeyler, artık sizin olmuş, ona ne ki?

Değerli sayılan her hediyeyi geri vermek gerek.
Zira sana acı verir.
Eften puften her hediyede çöpe...

kızlar merhaba sevgilimden ayrıldım ve bana aldığı hediyeleri sonradan istemesin diye de sordum bende kalan bazı thsirtleri de vardı hediyelerde vardı geri yollayayım mı dedim yoksa çöpe atıcam dedim yolla dedi böyle yüzsüzlük olamaz insan çöpe at der sonradan bahane yaratmasın mesaj atmaya diye sormuştum gerçekten onu tanıyamamışım şeytan diyor yak hepsini geri gönderme :KK43:
eski sevgilimi hala seviyorsam atarım sevmiyorsam saklarım :KK53:
beni seven mektuplar yazan bir çocuk vardı mesela sevgilime de söyleyerek onun mektuplarını saklıyorum
çünkü onlar hoş hatıra okuduğumda minnet dışında hiçbir duygu uyandırmıyor (minnet de beni ne güzel görmüş nasıl bakmış minneti)
o yüzden eğer tişörtler sizi her baktığınızda üzmeyecekse hatırlatmayacaksa beraber günlerinizi pişmanlıkla vs saklayın derin hoş bir hatıra neticede...

Niye ona sordugunuzu anlayamadim. Sizin için onemi yoksa atsaydiniz gitseydi. Bir gun mesaj atip sorarsa da attim derdiniz. Niye boyle arabesk hareketlere giriliyor hic anlamıyorum. Zamaninda alinmis esyalar iste hepi topu. Duygular o esyalari onemli kiliyor.

Sormayıp atsan olurdu ama sormuşsun o da gönder demiş. Değerli değersiz doldur bi poşete yolla gitsin. Burda bazıları yırt ketcap dök falan demiş ama katılmıyorum. Çok çocukça ve onu hala çok önemsediğinizi göstermekten başka işe yaramaz.

kızlar merhaba sevgilimden ayrıldım ve bana aldığı hediyeleri sonradan istemesin diye de sordum bende kalan bazı thsirtleri de vardı hediyelerde vardı geri yollayayım mı dedim yoksa çöpe atıcam dedim yolla dedi böyle yüzsüzlük olamaz insan çöpe at der sonradan bahane yaratmasın mesaj atmaya diye sormuştum gerçekten onu tanıyamamışım şeytan diyor yak hepsini geri gönderme :KK43:
Ödemeli kargoyla çöp poşetine koy yolla aramasın burda getir diye yüzsüzleşip arayanları gördük cnm boşver yolla gitsin

X