Eski Sevgilim Hayatımı Mahfetti

bir erkek bunu neden yapar ki ?
siz sözlünüzden ayrılsanız bile, bu yaptığını affedeceğinizi mi düşünüyor??
siz ayrılsanız ne değişecek... o affedilemez ki bir daha asla..

ne umuyor?
ben mutlu değilim o da mı mutlu olmasın diye düşünüyor sizin için..

çok saçma..
ne kadar beyin yoksunu bir insan yaaa.. insan bile değil hatta...
sokakta adamım diye dolanıyordur şimdi terbiyesiz.. :KK47:

Bu hayatta hiç kimseye beddua etmedim ama onun kendi ailesinden çıksın.

Eski sevgiliye yüklenmiş herkes.
Tamam o şerefsiz ama sozlun ?
Sanane benim sozlumden deyip iki küfüreedememiş mi o p.ce ?
Ohooo..:KK14:

E mail atmış.
yazışma ya da konuşma değil.
pislik herif saatlerce uğraşıp fotoğraflar, ek dosyalar kaydetmiş.

eee sözlünün hayatında hıc mı kımse olmadı? kalkmıs sana bunları söyluyor...
niye senı ınsan yerıne koyup tellerıne cıkmadı? o nasıl iş, ilk baş sana söyleyecek, konusacaksınız
yediremıyor ya da sadece ona ınanıyorsa elbette yapacak bişi yok
sana ınanmaya hazır degıl ama, eskı sevgılıye hazır.

bak canım, ınsan gııbi senı karsısına alıp konusmayan insanla ısın olmasın! yarın öbür gün basına yıne bu tarz bısı gelse, demek senı hıc dınleyeme luzuum görmeyip bırakıp gıdecektı senı.
öyle bır ınsan ileride senı ne anlayabılır, ne de mutlu edebılır!

bence sen unut onu :KK14:

ayrıca eskı sevgılın sözlunu nasıl buldu?

Son düzenleme:
Sozlusu kizin yaninda nasil olsun kendinizi onun yerine koyun eski sevgilisiyle resimlerini en mahrem srylerini ogreniosunuz bunu nasil sindirirsiniz ve baya genis seler yasanmis sanirim nasil kaldirabilirsin ki insanin coookkk uzun zamana ihtiyaci olur o da basarabilirse

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sozlusu kizin yaninda nasil olsun kendinizi onun yerine koyun eski sevgilisiyle resimlerini en mahrem srylerini ogreniosunuz bunu nasil sindirirsiniz ve baya genis seler yasanmis sanirim nasil kaldirabilirsin ki insanin coookkk uzun zamana ihtiyaci olur o da basarabilirse

yani oturup sözlüsüne geçmişte bunları yaşadım, çocuk aldırdım falan diye ayrıntıları mı anlatsaydı? o onun özel şeyleri en fazla paylaşacağı biriyle birlikte olmuştum ya da olmamıştım cümlesidir bence.

Eski sevgilin tam şe...miş . Yeni sevgilinde belli ki bunu kaldıramayacak bir insan . Ne yapmayı düşünüyorsun bu durumda merak ettim ? :26:

yani oturup sözlüsüne geçmişte bunları yaşadım, çocuk aldırdım falan diye ayrıntıları mı anlatsaydı? o onun özel şeyleri en fazla paylaşacağı biriyle birlikte olmuştum ya da olmamıştım cümlesidir bence.

Sozlusu demekki bu konuda kurallari olan biri ve oleyse soylemeli kafasina takmayan biri olsaydi gecmisin beni ilgilendirmez derdi zaten bu anlasilan bisry ne kadar gizleyebilir ki

Bitti sanırım:KK5::KK5:

En son iki hafta evvel, o tatildeyken konuşmuştuk.
Senin için endişeleniyorum dedim; "Burada birini bulup yatmamdan mı endişeleniyorsun? Hem sağlığım iyi merak etme. Kendi sağlığın için endişenmelisin. O çelimsiz eski sevgilin gibiler, pek temiz olmaz.
Hatta git bi elize testi filan yaptır bence."
dedi.:KK5:

Keşke o eski adamla muhattap olmasaydınız...
Belki başınıza bunlar gelmezdi...
Sizi aldatmış bi adamdan ne tür bi arkadaşlık beklediniz ki ben selamına bile cevap vermezdim...
İnşallah döner sözlünüz ama geçmişinizi başkasından ögrenmesi hiç hoş olmamış...

Senin için endişeleniyorum dedim; "Burada birini bulup yatmamdan mı endişeleniyorsun? Hem sağlığım iyi merak etme. Kendi sağlığın için endişenmelisin. O çelimsiz eski sevgilin gibiler, pek temiz olmaz.

Arkadasim hayirlisi de herseyde var bi hayir sozlun kaldiramio ayrilirken ailelerinize duzgun bisi solesin bari

eski sevgilin şerefsizmiş, sözlün ise ayrı bir şerefsizmiş. sana sorup seninle konuşması gerekirdi. bu dediği laflar da çok terbiyesizce. adım gibi eminim ki sözlünün senden önce birisiyle cinsel birlikteliği olmuştur, ama o erkek ya erkekler yapar ama kadınlar yapamaz. boşver defolsun gitsin ne hali varsa görsün. sakın ceva bile verme, arama sorma. hatta tel hattını değiştir derim. bu erkeklerin çoğu mu böyle yüzsüz olur ya.

Sevgilin icin bekaret onemli ve senin bakire oldugunu mu dusunuyordu? Tam anlayamadim ayrintilari. Ama sanki daha cok yalana sinirlenmis gibi sevgilin. Simdi dusunuyorum eski sevgilim esime boyle bisey yapsa gecmisim hakkinda tek soru sormayan o saygili esim de kac gun kendine gelemezdi. Afamin yaptiklari cok agir olmus. Cok igrenclesmis. Eski sevgililerim bende direk engellidir. Oyle hasta ruhlusuna da denk gelmistim. Bana fotograflarmizi yollayip hatrlatrdi sik sii. Cok korktum mesela bi sure o gerzekten. Sozlune uzun bi mail de sen yaz istersen. Icinde bisey kalmasin.

Sevgilin icin bekaret onemli ve senin bakire oldugunu mu dusunuyordu? Tam anlayamadim ayrintilari. Ama sanki daha cok yalana sinirlenmis gibi sevgilin. Simdi dusunuyorum eski sevgilim esime boyle bisey yapsa gecmisim hakkinda tek soru sormayan o saygili esim de kac gun kendine gelemezdi. Afamin yaptiklari cok agir olmus. Cok igrenclesmis. Eski sevgililerim bende direk engellidir. Oyle hasta ruhlusuna da denk gelmistim. Bana fotograflarmizi yollayip hatrlatrdi sik sii. Cok korktum mesela bi sure o gerzekten. Sozlune uzun bi mail de sen yaz istersen. Icinde bisey kalmasin.

En çok neye kızdığını bilmiyorum.
Kötü duruma düşmek korkunç bişi.
Daha da kötüsü hem suçlu hem de kötü duruma düşmüş olmak. Savunabileceğim, tutunabileceğim hiç bişi yok.

Daha da kötüsü hem suçlu hem de kötü duruma düşmüş olmak. Savunabileceğim, tutunabileceğim hiç bişi yok.

Ailelere anlatmamis olmasi bana umut verdi aslinda...

Arkadasim sanirim sozlun senden bir adim, guvenebilecegi bir soz bekliyor.agzina geleni de saysa bence alttan al ve guvenini kazanmaya calis.ayni durumda sen olsan sende yikilirdin.bence mail yaz icinden ne geliyorsa anlat, ozellikle onu ne kadar sevdigini.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

eliza da aids testiymiş:KK53: bitirmese ne olucak hayatının geri kalanında bunları yuzune carpıcak, o yanlış olana inanmayı seçmiş, seni çiğnemiş. Lütfen sakin ve aklı selim davran. Konunun dışına çık ve farklı bir gözle bak, sözlünün yaptıkları sana ne ifade ediyor?

hala sorulan soruyu tam cevaplamıyorsun sözlün seni bakiremi sanıyordu :KK14:

Cocuk diktirmistir dedine gore bence bakire saniyomus cocuk aldirdida kabak dikmis ustune

hala sorulan soruyu tam cevaplamıyorsun sözlün seni bakiremi sanıyordu :KK14:

Bu konuyu nasıl anlatabilirim ki...
Yani Ona "bakireyim ben" demedim. Ama sözlümle hiç birlikte de olmadım.
Bi kaç kez başbaşayken ileri gitmeye kalktığında kendimi çekmiştim. Bu konuları hiç konuşmadık ama öyle sanıyo olabilir.

Bu konuyu nasıl anlatabilirim ki...
Yani Ona "bakireyim ben" demedim. Ama sözlümle hiç birlikte de olmadım.
Bi kaç kez başbaşayken ileri gitmeye kalktığında kendimi çekmiştim. Bu konuları hiç konuşmadık ama öyle sanıyo olabilir.

ee nezaman söylicektin adama bakire olmadığını :KK53: demek ki önemseyen biri sözlenirken hiç düşünmedin mi bunları :KK31:

ee nezaman söylicektin adama bakire olmadığını :KK53: demek ki önemseyen biri sözlenirken hiç düşünmedin mi bunları :KK31:

Bunu söylemek ne yazık ki yazıldığı kadar kolay bişi değil.
Hem bakireliği önemsediğine dair bir tutumunu, tavrını hatta ipucunu hiç görmedim 9 aydır.

X