Eski sevgili.....

direk üstüme alınayım ozman ben:):):):)

o konuda ben bişi demeyeceğim canım :)

yanlış anlamanı istemiyorum... seviyorsun belli ... ben de seviyorum ama tekrar başlayacaksan doğru şekilde olmalı... hakettiğin gibi olmalı...

söyle bakalım gelişme var mı ?

yok canım gelişme.henüz msj atmadı bende atmıcam zaten.isterse atar ben burdayım.
sen seviyorsan ondan mı bır hareket beklıyorsun senin olayıda merak ettim...

yok canım gelişme.henüz msj atmadı bende atmıcam zaten.isterse atar ben burdayım.
sen seviyorsan ondan mı bır hareket beklıyorsun senin olayıda merak ettim...

bence de öyle yap.... öbür türlü zaten kıymetini bilmeyecek...

ben ayrılalı 1,5 ay oldu... ben ayrılığa yeni alışıyorum... onsuz gülebilmeye başladım artık... ama ona olan sevgim geçmedi... kavga ; tartışma da olmadı ... öle manasız bir şekilde bitti 2 yıllık ilişkim... aklı başına gelsin diye umut ediyorum ... ama benim hiçbir çabam olmamalı... çünkü beni çok sevemediği için bitti... o çok sevmeye karar verecek de öyle gelecek bana... ben de inanacağım ona ve sevgisine öyle başlayacak tekrar... yani benim seviyor olmam yeterli değil... bu onu bekleyeceğim anlamına gelmiyor... ben şu anda iyileşmeye çalışıyorum... bu süreçte gelirse hoş gelir... ben iyileştikten sonra hayatımda yeni bir insan elbet olacak... buna dair umudum var benim... o zaman gelirse de boş gelecek ... paşşa gönlü bilir yani sengözlerimebaksanab

anlıyorum canım bizimde 2 yıl sürmüştü benimde bir çabam olmadı zaten.ama şimdi keşke olsaydı dıyorum.gerçi biten bırseyı tekrar çanlandırmaya çalışmak nekadar doğru onuda bilmiyrum.ikimize betül demirden süper bir fikrim war sarkısını yolluyorum dinle bak çok güzl....:):):

bence de öyle yap.... öbür türlü zaten kıymetini bilmeyecek...

ben ayrılalı 1,5 ay oldu... ben ayrılığa yeni alışıyorum... onsuz gülebilmeye başladım artık... ama ona olan sevgim geçmedi... kavga ; tartışma da olmadı ... öle manasız bir şekilde bitti 2 yıllık ilişkim... aklı başına gelsin diye umut ediyorum ... ama benim hiçbir çabam olmamalı... çünkü beni çok sevemediği için bitti... o çok sevmeye karar verecek de öyle gelecek bana... ben de inanacağım ona ve sevgisine öyle başlayacak tekrar... yani benim seviyor olmam yeterli değil... bu onu bekleyeceğim anlamına gelmiyor... ben şu anda iyileşmeye çalışıyorum... bu süreçte gelirse hoş gelir... ben iyileştikten sonra hayatımda yeni bir insan elbet olacak... buna dair umudum var benim... o zaman gelirse de boş gelecek ... paşşa gönlü bilir yani sengözlerimebaksanab

ben olayı iki açıdanda değerlendirmek istiyorum.
eğerki ayrıldıysam ve hayatında biri olduğundan emin değilsem mesaj atardım.
atılırda yani.
bunu yapınca kendimizi düşürdüğümüzü sanmıyorum.
az evvel mesela bi sene önce ayrıldığım erkek arkadaşım aradı beni.
gerçekten arkadaşça konuştuk.
zor günler geçirdiğimi bildiği için yanımda olduğunu vs. söyledi. mutlu etti.
yani selin bu adama aşık olmasa ama sadece merak edip nasılsın diye mesaj atsa bile normal karşılarım ben..
ikinci açıdan bakıncada
sevgilime eski sevgilisi mesaj atsa nolurdu
sevgilim cevap vermezdi.
bana söylerdi.
cevap verirse bile çok soğuk bi cevap olurdu.
görüşürüz diye sonlandırmak yerine kendine iyi bak diye bitirirdi.

evet ya nıye msj attıkı sevgilisi olduğu halde neden bana msj atsın okadar adi mi bu adam yaa...yürü bee prensesimm...

evet ya nıye msj attıkı sevgilisi olduğu halde neden bana msj atsın okadar adi mi bu adam yaa...yürü bee prensesimm...

adilik değil ki onlara göre yaptıkları ...
prenses de olmayan bir mesajlaşma için fikrini söylemiş... sevgilisini tanıyan o tabii... ama böyle bir durum olduğunda soğuk da olsa cvp vereceğini düşünüyor... yani msj cevapsız bırakılmayacak onun fikrine göre de...

prensesin eski sevgilisi aramış ; güzelce konuşmuşlar...
ama bundan anlamlar çıkarmayan ; kafası karışmayan prenses... yani bir erkek değil...

bence selin_as ; sen umutlanmak istiyorsun... haklısın da kendince ... anlıyorum ama msjına cevap vermesiyle daha sonra üzüleceğin hayallere dalma... biraz gerçekçi olmakta fayda var...

aynen hiç sorma zaten bir ümüt bekleyerek bunu yaptım çok doğal bence tabiki olumsuz da olabilir sen haklısın.. küçük böcük..

konu sahibinden özür diliyorum alakasızım ama ulaşmaya çalıştığım arkadaşı burada buldum..
berenboz özel msj alımın kapalı sana ulaşmaya çalışıyorum

yuhhh kaç yıl önce açmıstım ben bu konuyu:roflol::roflol::roflol:
birisi kapasın yaa evlencem nerdeyse:roflol:

X