Eski sevgili.....

ya tamam haklısınız ama yinede merak ettim onu seviyorsa onda kalsın ben birsey demiyorum zaten.oyle birisi olsa o msj atmazdı bence ben adamımı bilirim ya..offf kafam çok karışık..ozman o bana tekrar msj atarsa karsılık vereyim yoksa birsey sormayayım..isterse ve hayatında kımse yoksa zaten msj atar.offfffffff

merak edebilirsiniz ama sevgilisi oldugunu duymussunuz biliyorsunuz suanda var ya da yok bunu bilmiyorsunuz ve mesaj atiyorsunuz benim basima öyle birsey gelse cok rahatsiz olurum eski sevgilisi ne diye nasilsin iyimisin diye yazacak ben kaldiramazdim canim bence sevgilisi varsa yazik olur adamin akli karisir filan birseye sebep olursunuz

tam da başıma gelen bu benim... eski sevgiliden gelen bir nasılsın maili aptal facebooktan...
ve adam bir an heyeceanlanıyor ; ben niye heyecanladım diyor ; sonra beni çoook sevmediğine karar veriyor... ve 2 yıllık ilişkisi bilmem ne kadar süre önce 3-5 aylık bir ilişki yüzünden bitiyor !!!

eski sevgiliye ne kadar kızsam da bişi diyemiyorum... demek ki bişiler eksikmiş ki bu kararı alabiliyor... ama kafa karıştırmaya ne gerek vardı... belli olmaz tabii belki de o mail değil başka bişeyden bunu farkedecekti... belki de güzel giden ilişkimize daha güzel anlar ekleyebilecektik...

lütfen yaaa ; lütfen ... bırakın eski sevgilileri... eski eskide kaldı...

1,5 ay oldu ayrılalı büyük konuşmak istemem ama ayrılık kararı alındı ben onu bi daha ne ararım ; ne de nasılsın derim... nasıl olduğunu bilmemi isterse o beni arasın... her ne kadar dönmesini istesem de... sonuçta ayrılık bu ... üstelik hayatında biri olduğunu bileceğim de arayacağım... bu bence o insana saygısızlık...

mesaja cevap vermesi normal... erkekler buna bizim gibi bakmıyor... sadece mesaja cevap veriyor yaşananlar hatrına... ama biz o msjı atarken niyetimiz o değil...

lütfen ... bir adım atmadan sadece kendimizi değil başkalarının hayatlarını da düşünelim...

biraz sert olmuş olabilir yazdıklarım ve kk daki en tepkili mesajım da budur... isterseniz yarası var ondan diye düşünün ... ama olay budur... :kızgın:

peki siz benim yerimde olsanız neyapardınız.şimdi pişman oldum msjı attığıma sadece nasılsın... yazdım bu kadar sonra devamı geldı bu yanı abartılcak birsey değil hemende ümütlenmek istemiyorum...

erkek için mesaja cevap yazmak hala ilgilendiğinin belirtisi olmayabilir.tam tersi,intikam almak istiyorsa ve zamanla seni aşağılayacaksa bulunmaz bir fırsat sunmuşsun eline...bak bensiz yapamadın sen zaten böyle bir insandın bensiz bir hiçsin....derse bir iki ay konuştuktan sonra o zaman kötü olur...

canım ya yinede büyük konusmamak lazım değil mi??

tam da başıma gelen bu benim... eski sevgiliden gelen bir nasılsın maili aptal facebooktan...
ve adam bir an heyeceanlanıyor ; ben niye heyecanladım diyor ; sonra beni çoook sevmediğine karar veriyor... ve 2 yıllık ilişkisi bilmem ne kadar süre önce 3-5 aylık bir ilişki yüzünden bitiyor !!!

eski sevgiliye ne kadar kızsam da bişi diyemiyorum... demek ki bişiler eksikmiş ki bu kararı alabiliyor... ama kafa karıştırmaya ne gerek vardı... belli olmaz tabii belki de o mail değil başka bişeyden bunu farkedecekti... belki de güzel giden ilişkimize daha güzel anlar ekleyebilecektik...

lütfen yaaa ; lütfen ... bırakın eski sevgilileri... eski eskide kaldı...

1,5 ay oldu ayrılalı büyük konuşmak istemem ama ayrılık kararı alındı ben onu bi daha ne ararım ; ne de nasılsın derim... nasıl olduğunu bilmemi isterse o beni arasın... her ne kadar dönmesini istesem de... sonuçta ayrılık bu ... üstelik hayatında biri olduğunu bileceğim de arayacağım... bu bence o insana saygısızlık...

mesaja cevap vermesi normal... erkekler buna bizim gibi bakmıyor... sadece mesaja cevap veriyor yaşananlar hatrına... ama biz o msjı atarken niyetimiz o değil...

lütfen ... bir adım atmadan sadece kendimizi değil başkalarının hayatlarını da düşünelim...

biraz sert olmuş olabilir yazdıklarım ve kk daki en tepkili mesajım da budur... isterseniz yarası var ondan diye düşünün ... ama olay budur... :kızgın:

artı çok abartmışsın ilgisi olsa gece boyu sana mesaj atar ve ilişkinizi sabitlerdi zannımca

ya neden gece boyu msj atsın kı işi vardı fuardaydı.oyle bir beklentimde yok.hem gndüz msjlaştık :):):)

o zaman bir iki güne kadar işin rengi belli olur.arkadaşının karakterini bilmiyoruz.naz da yapabilir,intikam da almaya kalkabilir. tek yapman gereken beklemen.ama kaliteni düşürmek istemiyorsan,o mesaj yazmadan irtibat kurma..

niye soruyosunuz ki hayatında biri var mi diye?
olmasa ve hala sizde olsa aklı zaten mesajı siz değil o atmış olurdu
adamin hayatında biri varsa kafa kariştirmak niye?
kendinizi koyun o kızın yerine
sevgilinize eski sevgilisinden mesaj gelse ne düşünürdünüz?
yaptiginiz bence çok yanlış
ne kadar seviyo olursanız olun kendinize hakim olmak zorundasınız...

Ne güzel demişsin gurbaammm. Şimdi biraz düşünelim, buraya "sevgilimin eski sevgilisi mesaj atmış ne yapayım" diye bir başlık açılsaydı hepimiz eski sevgilinin canına ot tıkardık. Demediğimizi bırakmazdık.
Şimdi ilişki bitmiş 7 ay olmuş, bir başka kişi ile ilişki başlamış, adam arayıp sormamış sonuçta bence bitmiş her şey. Bir mesaja karşılık verildi diye tekrar eskiye dönülmüş sayılmaz. Gerçi gene bu iki kişinin arasındaki bir şey ama birinin sevgilisinin olduğunu bile bile tekrar mesaj atmak bana pek uygun gelmedi.
Allah bu olayın sonunu hayırlı etsin.

ben çıktığı oldunu duydum sadece kesın olan birsey yok küs olduğum arkadasım beni kızdırmak içinde soylemıs olabilir.hala o hastanede çalısan arkadasım gerçekten çok üzüldüğünü ve boyle birseye ıınanmam gerektiğini soyledı.inanın kızlar çok kafam karıştı.şuan pişman oldum yaa.

ama belki de sevgilisi yok kızlar, belki de sadece o kişinin bi uydurması araları ii olmadığı için.kesin bilemiyoruzki bunu, ama bence sen sorma hayatında biri varmı diye,yoksa niyetini belli edersin.bidahaki konuşmanızda yada mesajlaşmanızda zaten sohbet ilerlerse belli olur işin ne yöne gideceği,o zaman baktın iş tekrar barışmaya doğru gidiyo o zaman sor bence.pişman da olma niye msj attım diye,çünkü içinden geleni yaptın.hem içinde kalmamış olur acaba sorusu.ha ben pişman olmadım mı oldum,çünkü sonuçlar hep birbirinden felaketti,o beni pişman etti mesaj attığıma,ama herkes de böyle olacak deil,bakarsın tekrar olur,hayat bu yani dimi belli olmaz nolcağı,benim de counter'ıma bakarsan onu aramadığım gün sayısı yazılı o kadar beni pişman etti aradığıma yani

canım ya yinede büyük konusmamak lazım değil mi??

canım ben zaten yazdım büyük konuşmak istemiyorum diye ... korkarım çünkü büyük konuşmaktan ... ama yine de üzgünüm senin şu anda nasıl için acıyorsa eski sevgilin için benim de acıyor ... hem de eski bir sevgili nedeniyle... umarım anlatabilmişimdir...

şunu da ekleyeyim... gerçekten sana cevap vermesi hala seninle ilgilendiğini göstermez... bizim ilişkimiz sırasında eski sevgililerden biriyle askerlik öncesi görüşmüş benim çok sonra haberim oldu ; zaten biz yeni başlamıştık... ama bu biraz ilişkinin nasıl bittiği ile alakalı...

kötü ayrıldığın birine cevap vermezsin ... ama normal ayrıldıysan cevap yazarsın ... sonuçta kırgınlıklar ; acılar geçmiş... neden bir selamı esirgeyesin... ya da biri sana nasılsın demiş neden saygısızlık yapasın... ben yapmazdım... kişilikle ilgili aslında...

madem msj attın ; cevap da aldın... cevabın içeriği önemli... ve sonrası... şu anda ilişkisi olsa da farketmiyor ben de olduğu gibi sonuçta eğer sana karşı içinde bişeyler kalmışsa . kendisi tepki verecektir... şu anda senden 7 ay sonra bir tepki geldi çünkü... onu unutamadığını düşünmüştür haklı olarak... o da istiyor mu anlamak için beklemen gerek...

son olarak eklemek istediğim ; benim sevgilim o eski sevgiliye dönmedi... çünkü kız başka şehirdeydi ve önemli olan bana karşı hisleriydi... bana karşı eksik bişiler olduğu ve daha sonra kötü olaylar yaşamamız için ayrılmak istedi...

eski sevgili ne demek?
sevgili şimdiki zaman eski geçmiş zaman..
başa eski geldimi biter olay bence..
merak ettin yazdında o seni 7 aydır merak edip yazdı mı bir mesaj?
yollarına çıktı mı unutamadım diye?
görüşürüz der tabii hiç bi erkek kızı kaybetmek istemez.
bundan seni istediğini çıkardın mesela
neden sora ses yok..
sen aradıkça yazdıkça konuşurum ...
keyfi gelirse.
normal düşündüklerin ama erkeklere yansıtmamak gerek.
neden sana görüşmek istemediğini yada kız arkadaşı olduunu sölesin ki.
elbette ufak ufak olta atacak. oltaya gelirsen sen üzüleceksin.
çünkü unutmamışsın sen. . acı çeken sen olursun kafada bitirmek lazım.
yada herşeyi göze al

eski sevgili ne demek?
sevgili şimdiki zaman eski geçmiş zaman..
başa eski geldimi biter olay bence..
merak ettin yazdında o seni 7 aydır merak edip yazdı mı bir mesaj?
yollarına çıktı mı unutamadım diye?
görüşürüz der tabii hiç bi erkek kızı kaybetmek istemez.
bundan seni istediğini çıkardın mesela
neden sora ses yok..
sen aradıkça yazdıkça konuşurum ...
keyfi gelirse.
normal düşündüklerin ama erkeklere yansıtmamak gerek.
neden sana görüşmek istemediğini yada kız arkadaşı olduunu sölesin ki.
elbette ufak ufak olta atacak. oltaya gelirsen sen üzüleceksin.
çünkü unutmamışsın sen. . acı çeken sen olursun kafada bitirmek lazım.
yada herşeyi göze al

offf selin_as görüomusun acı gerçekleri,biz bunları görmek istemiyoruz aslında.. off :nazar: işimize gelmio

offf selin_as görüomusun acı gerçekleri,biz bunları görmek istemiyoruz aslında.. off :nazar: işimize gelmio

işinize gelmese de kabul edin.. burda tüm bayanlar yaşayıp görmüş ve üzülmeyesiniz die yazıyo.. üzülmeniz için değil. aksine bir erkek tarafından kırılmayın ezdirmeyin kendinizi diye sölüyoruz kızlar..a.s.

işinize gelmese de kabul edin.. burda tüm bayanlar yaşayıp görmüş ve üzülmeyesiniz die yazıyo.. üzülmeniz için değil. aksine bir erkek tarafından kırılmayın ezdirmeyin kendinizi diye sölüyoruz kızlar..a.s.

bir de daha önce sizi kırmış ; incitmiş bir erkek için tekrar bu çaba niye...
yani evet söylemesi kolay böyle şeyleri... bazen insanın basireti bağlanıyor derler ya...

mesela 7 ay sonra bana gelse bir nasılsın mesajı ; beni terkeden sevgilimden ... ne kadar kıymetli olsa da benim için ... ( ilkimdi çünkü ... ) durup düşünürüm... neden şimdi diye ; beni tekrar incitir mi ; tekrar aynı acıyı bana yaşatır mı diye ?

izin vermeyelim nolur bizi incitmelerine ... bizde bitmediklerini gördükçe kendilerini bişey sanıp ; sadece bizim değil başkalarının da canını yakıyorlar... :1no2:

eğer arada kötü olaylar yaşanmamışsa, onunda seni sevdiğini ve hayırlı olabileceğini düşünüyorsan mesajın mantıklı, eğer ki değilse mantıksız.
bende aynı hatayı 20 yıl sonra hemde evliyken yaptım onu çok merak etmiştim nerelerde, ne yapıyor diye ama hayatımın en büyük hatası olduğunu yeni anladım. Benim gibi olanlar varsa kesinlikle böyle bir hata yapmasınlar. Şimdi telefon görüşmelerimiz devam ediyor bir iki kez ilişkimize son noktayı koymayı denedik ama kopamıyoruz. Bütün hayatım alt üst oldu. Herhalde ciddi hastalıkların beni bulması yakındır. Her zaman için sabır diyorum sabrın sonu selamettin ama mantığın uygun görüyorsa tabiiki olabilir. Sakın olaki böyle bir hataya düşmeyin. Yaparım ederim diye düşünülebilir ama insanın elinden hiçbir şey gelmiyor ne onunla olabiliyorsun ne de onsuz sizlerde bana akıl verin delirecek gibi oluyorum. herkesin sevgilerinin karşılıklı ve imkansız olmamasını ve ayrılıkların zorda olsa herşeyin zamana bırakılmasını mantığın ön planda tutulmasını ve allaha dua edilmesini diliyorum.

X