Eski sevgili.....

ya arkadaşlar benım bu olaylar yüzümden midemde 4 tane ülser çıktı ya..artık dayanamıyorum kimseyle çıkamiyorum.birisiyle buluştum birkere hep aklımda owar neyapıcam bilmiyorum msjıda bu yüzden attım belkı duyguları yeniden canlanır.bilmiytruö kafam okadar karsıkkı sizde olmasanız var yaaa.çok saolun hepiniz ..

güzelim siz nasıl ayrıldınız onu bi sölesene,aranızda çok kötü olaylar geçtimi geriye dönülmeyecek laflar edildimi,seni üzüp kırdımı?

yok canım hiçbirsey soylemedı zaten bana kızgındı başka bir hastaneye geçtim ben.oda eskı çalıştığım yerdeydı gitmemı istemedı burda kal dedi bende karıyer için buraya geldm.bana trip attı ilk iş günümde aramadı akşam 10 a kadar bekledım nöbetçiydim hatta.aradım bu sefer açmadı sabah ayrılık msjı çektı.aramız çok iyiydi ama.sonra işte aldattı feln diye duydum ama işte doğru mu bilmiyorum.gerçkten inanamıyorum aradan 7 ay geçti unutamıyorum.

demek ki ortada dönülmeyecek kadar kötü olaylar yok, biz ne olaylardan döndük bir bilsen, aldattığını sadece duydun sanırım,kesin bir ıspat yoksa elinde onu da geç,sizin ayrılığınız dönülmeyecek bi ayrılık değil,toparlayabilirsiniz,yaşanmamışlıklardan dolayı senin de içinde kalmış bazı duygular var,şimdi bence biraz bekle bakalım,mesajı ne zaman attın,bi de omesajlarda üslubu nasıldı,mesela benimki hemen atlardı mesajlara,çok belli olurdu yani mesajın üslubundan,soğuksa onu da anlarsın olmıcak gibiyseniyeti yoksa belli olur.biraz bekle dediğim gibi sen adımını attın,bakalım gerisi ondan gelcekmi,gelirse zaten tamamdır olmuştur o :teytey: :hooray: :lepi: evet denenmişi denememek lazım ama ben aynı yollardan geçtiğim için hala da geçiyorum bu kadar katı bakamıyorum bu olaya

canım benim çok saol.yok sadece duydum şahit felan olmadım bir seyını yakalamadım.msjı cmrtesi akşam attım ve pazar sabah uyandığımda eskı günlerdeki gibi msjı geldı.hemen atlamadı canım birgece geçti zaten yurtdısında kongredeydi cvp atması beni umutlandırdı ya..

cnm okudum hepsini seven bi yüreğin var burda mesaj çekmen falan ona bir adım atman. o da bunu anlamıştır. görüşürz falan demiş. dikkat et bence sana acı verebilir görüşürüz konuşuruz die seni ümitlendirip bekletebilir. çünkü bu şekilde ayrıldığım eski arkadaşıma ben ilk adım atmıştım hep görüşürüz falan demişti, tekrar olur gibilerinden ümit wermişti. bu şekilde ayrılığın üstüne bi 7 ay daha boş boş bekledim, 1,5 sene olcak hala daha kimseyle çıkamıyorum. acı vermişti bana daha çok. sende çok iyi düşün, dikkatli ol senden ayrılmış, aldattı seni diye duyumlar almışsın bunların doğruluğundan emin ol. sevgini ona çok belli etme erkek sonuçta mutlaka kendini bişi zannedip seni üzebilir, üzmeyedebilir sen dikkatli ol güzelim :teselli:yerimseniben

canım haklısın.ama işte insan kendıne engel olamıyor kı en samimi arkadasım sadece merakını gidermek için msjını at dedi gerisi kendılığınden gelecekse gelır dedi.neyapacağımı şaşırdım.

o kadar iyi anlıyorum ki seni. içinde atma isteği oluyor ama kendine güvenemiyorsun bir arkadaşın yap at msj dediği zamanda hemen uyguluyorsun. bende böleydim pişmanlığım hiç yok adam gibi sevdim, seven bi insan gibi yapmam gerekenleri yaptım sonuçta kaybeden o oldu. her masal hüzünlü bitcek değil mutluda olabilir. sen kendini ona çok teslim etmeden mutlu olaman bak... :1hug: inş. sonucu güzel olur cnm.

:)biz de zaten mesaj atmaya dünden hazırız,hemen arkadaşlar söleyince doğru telefona:))) benim de arkadaşım öle derdi sen adımını at gerisi ona kalsın derdi,herseferinde yeni bi umut,aramayınca da insan hem merak ediyor,hem bi boşluk duygusu oluyor içinde ( ben bu olayı kaç kere yaptım bilsen, her seferinde birbirinden kötü olaylar,her seferinde bir sene de olsa iki senede olsa yine mesaj atan ben,bari sonuçlar iyi olsa ne gezer,her seferi öncekinden beter:)) sendede ondada mutlaka yaşanmamışlıklardan doğan duygular kalmıştır mutlaka.arkadaşımın dediği gibi sen adımını attın,artık sıra onda.aman dikkat et tabi bu arada çok dikkatli ilerle, kendini ezdirme benim gibi

sankı arkadasın soylediği zaman insanın içinde bit umut oluyor nedendir bilinmez.aynen dünden razı gibiyiz.ama içimde yaşayamadığım çok şey kaldı.o tek yasıyor evindekı esyaları bana sorup alırdı canım bulaşık makınesi klima gelıcek diye.bunlar beni çok yaraladı.sevinirdik oyle bir heyecan dolardı.ne olcak bilmiyorum beklemedeyim.

tam emin ol bence kız arkadaşı varsa sakın yeniden bişilerin başlamasına meydan verme..
ama yoksa tabi olabilir aranızda bişiler..

E hala sevgi varsa, normal olabilir tabi...
oda cevap yazarak karsilik vermis...
eger tekrar bir araya gelmeniz kaderinizde kismetinizde varsa, kendiliginden olur zaten.
hayirlisi

inan biliyorum nasıl durduğunu ... ama sakin ol bence... sonuçta sen tepki verdikçe bu kız kıymete binecek ... ve maalesef eğer sevgilinin kafası karışacaksa zaten bi tuhaflık vardır..
.
facebooktan aptal şeyler yapan eski sevgili yüzünden kıyametler koparmıştım ; o zaman bana " benim için önemli olan şimdi ve sensin ... benim sorumluluğum sana karşı..." diyen sevgilim başka bir eski sevgili olayında kendi içine döndü ve ayrıldık biz... yani diyeceğim o ki sevgiline bağlı canım... en kısa yoldan kessin görüşmeyi... bence arkadaş listesinden silsin... ben öyle yaptırmıştım... telefonlara çıkmasın ; mesajlara cevap vermesin... niyet hal hatır sormak değil çünkü ; bu aşikar... sevgilinin kibarlık yapması manasız artık...

inşallah sen huzura erersin canım...

tam emin ol bence kız arkadaşı varsa sakın yeniden bişilerin başlamasına meydan verme..
ama yoksa tabi olabilir aranızda bişiler..

yeniden bişilerin başlamasına izin vermese de bişilerin bitmesine neden olabilir değil mi ?

neyse yaaa ... ben cidden sinirleniyorum... sanırım muattap olmaya ya da ah etmeye değer görmediğim eski sevgiliye olan kızgınlığımı burdan çıkarıyorum ... :mymeka: aslında aptal eski sevgilime kızmam lazım ama henüz kızamıyorum ona... :1no2:

...........................................

Son düzenleyen: Moderatör:
senin durumun gerçekten zor arkadaşım evet bende aradım sordum hep bi ümit bekledim ama onun hayatında kimse yoktu. öle birşey olsa hayatta konuşmazdım. Allah sabır wersin o kızda biran önce bırakır yakanızı inş.

kızlar yanlış anlaşıldık galiba, biz hayatlarında biri olsun olmasın mesaj atalım arayalım,peşlerini bırakmayalım düşüncesini savunmuyoruz, aksine hayatında biri varsa eğer kesinlikle uzak durulmalı diye düşünüyorum ben,herşeyi yaparım ararım sorarım mesaj atarım ama eğer hayatında biri varsa işte orda durururum ben,beni değil başkasını tercih etmiştir ve başkası olduğu zaman da benim hayatımda işi olamaz zaten,eski sevgilim benden sonra birisiyle çok ciddi oldu, evlilik boyutuna geliyordu olay, ben bunu biliyordum, bir kez dahi aramışlığım olmadı, bunu bile bile aramak gurursuzluktur,kendini küçültmedir,hatta hastalık boyutuna gelmiştir o olay bence,bunu asla yapmam, kendimi bu duruma düşürmem

Eski olmuşsa bir yerlerde bir hata olmuş bile bile lades deme bence...önünü gör geçmişle yasamaya calışma bence...isterse seni arayacaktır yakın zamanda zaten..

olabilir insanız sonuçta
kanlı bıçaklı olmamışsınızki merak ebilirsiniz tabiki
ve demektirki karşınıza eskiyi silip süpürecek birisi çıkmamış
buda onun için bir onur olur.mutluluk duyar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…