Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

Ne denirse densin evleneceksiniz belli ki bari cocuk yapmayın da o garibimi de dovmesin.

Siddet siddettir, aşkindan ölmesi ya da asla sevmemesi farketmez, döven adam yine döver. Ilk yanlisinizda (kendisinin yanlis diye yorumladigi herhangi birsey) dayak yersiniz.

mune hanım zaten benimde hissiyatlarım bu evliliğe ve ilişkiye olumsuz ve ben buraya bişeyler yazıyorsam son umut güzel bir örnek görürüm belki diye yazdım her konumu belki döven bir adam ikinci eşine daha iyi davranıyordur bir örneği vardır diye çünkü genelde ikinci eşler daha değerli olurmuş herneyse dediğim gibi sıcak bakmıyorum zaten o an kalabalık ortamda hayır diyemedim burada da güzel bir örnek olmadığına göre eminde oldum

Mermad bunca zaman geçti, gerçekten durduğun yerden bir milim bile ilerleyemedin mi?
Seni o yaşça büyük adamdan vazgeçirmek için sayfalarca yazdık ettik. Niye bu sefer de gidip geçmişinde dayak olan bir adamı seçiyorsun?
Sen kendini özel hissetmek istiyorsun, onu dövdü beni dövmeyecek, ben kıymetliyim vs. gibisinden. Ama öyle bir dünya yok. O kadından hiçbir farkın yok. Seni bugün dövmez belki ama bir sene sonra, iki sene sonra damarına bastığın bir gün döver. Çünkü bunu bir kere yapabilmiş, bir kere yapan bir daha yapar.
Bir sene sonra gelip buraya konu açacaksın, başta hiç böyle değildi ama şimdi dövüyor diye.
Ne diyeyim, kendin ediyorsun kendin bulacaksın. Evlen çok istiyorsan.

Aslında bu gibi adamların ikinci eşleri benim çevremde daha değersiz oluyor, adam sizi kandırmak için elinden geleni yapıyor, aileniz yok mu onlar ne diyor

Benim eski sevgilim de eski nişanlısının arkasından hep deli ve manyak derdi ilaçlarını içmiyormuş falan, ben ondan ayrıldım şimdi de benim arkamdan özge zaten manyaktı diyormuş
Zaten sosyal medyada bile işlerine gelmeyen şey söylendiğinde hemen 30 yaşında, üstünden 40 kişi geçmiş, koca bulamayan, 10 kedili ruh hastaları oluyoruz. Alıştık, bir gün olamasak o gün şenlenmiyor.

Demek ki insan belasını aramak için yola çıkarsa buluyormuş hemde peş peşe .Gidip boksa falan yazılın en azından kendinizi korumayı olmadı bir kere de siz yumruk atmayı denersiniz.

sende inandın mı buna? emin ol aşktan ve arzudan kadının ayağının altına yapışıp malum siyasinin videosundaki gibi d*tünü öpüyordur. Daha coluk cocuksun yaşlı yaşlı kokan adamla işin ne kızım senin.

Gerçekten kafan yerinde değil senin, nerden bilelim var mı yok mu milyonlarca insanın hikayesi farklı, evlen sen aklın başına gelir
sen bence birine ailen yok mu diye bir cümle kurmamayı öğren çünkü böyle bir soru sordğuna göre seninde aklın yerinde değil
herkesin ailesi vardır bu dünyada ailesi olmayan biri yoktur
ha kimisi görüşür kimisi görüşmez
ben de görüşmüyorum

ailem yok meryem ana doğurdu galiba beni cümleye bak ya şaka gibisin
Kadın ne demiş de tersliyorsun sen ya? Mizacım böyle demiş bir de. Site kuralları gereği kimseye böyle davranamazsın. Kimse maaşlı elemanın değil.
Mune gelmiş buraya üyeleri aşağılayarak stres atmaya çalışıyor bu yine.

O dediğiniz döven adamlar için geçerli değil, anlaşamamışlardır ayrılmışlardır birbirlerinden soğumuşlardır ayrılmışlardır, yeni evlilikte ilkinde yaptıkları hataları yapmamaya gayret ederler ama döven veya kumar oynayan veya alkolik veya aldatan adamlar değişmez, döver döver döver 60 yaşına gelince dövmeye mecali kalmaz heh o zaman eskiden kocam şöyleydi ama çok şükür değişti diye mutlu olur kadınlar, 40 yıl dayak ye 41. yıl adamın artık kolu kalkmıyor diye mutlu ol, mantıklı mı ?

Yine de siz bilirsiniz, herkesin kendi hayatı, ben böyle bir adama selam bile vermem ama evlenen çıkıyor.

offff bişeyleri bin kere söylemekten yoruldum konu ve cevapları tam okur musunuz lütfen

İnsan dövmek kendinden zayıf insana el kaldırmak şerefsizlik örneğidir.Hic fark etmez sevmediği eşi bile olsa bunun yolu dövmek mi?? Bu adam o zaman yolda, işte, düğünde, toplantıda hayatın her alanında sevmediği insanlara şiddet mi uyguluyor.Yemeyin yaaaaa !!!adam zayıf bulduğu herşeyi ayağıyla ezen karakter yoksunu işte.Sizde evlenmek için aklayaca aklaya bir hâl oluyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…